Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

W las z kompasem. Zbliża się X Ogólnopolska Impreza na Orientację „HARCE”

W las z kompasem. Zbliża się X Ogólnopolska Impreza na Orientację „HARCE”
2 września w Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach rozpocznie się X Ogólnopolska Impreza na Orientację „Harce”. Na uczestników czekają trasy: zaawansowana, młodzieżowa, drużynowa, turystyczna i rowerowa.

Trasa zaawansowana (TZ) liczyć będzie 3 etapy dzienne  o długościach 7 km, 2,2 km i 6 km. Trasa młodzieżowa (TJ/TM) to do pokonania 3 etapy o łącznej długości około 10-12 km, trasa drużynowa  - 7 km i trasa turystyczna – 16 km. Przewidziano odrębną kategorię dla miłośników dwóch kółek. Trasa rowerowa (TR) mierzyć będzie w tym roku 80 km. Baza zawodów znajdować się będzie na sali gimnastycznej ZSP w Kaliskach. Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Bytonia, kierownikiem imprezy jest Rafał Sikora. Sędzią głównym będzie Marek Wrzałkowski, na stanowiskach pozostałych sędziów zasiądą z kolei Beata Sikora oraz Mateusz Spadik. Szczegółowe informacje znajdziecie w wydarzeniu na portalu społecznościowym FB: „X Ogólnopolska Impreza Na Orientację HARCE”. Zachęcamy do udziału!


Program zawodów: 
• godz. 8.00 – 9.00 przyjęcie zawodników
• godz. 9.00 – 9.10 oficjalne rozpoczęcie
• godz. 9.20 – godz. „0” 
• godz. 16.00 zamknięcie mety
• godz. 17.00 zakończenie zawodów.


Zgłoszenia na tegoroczną edycję InO Harce przyjmuje Rafał Sikora, pod nr tel/sms: 787 347 566 oraz e-mail: rafimanufc@poczta.onet.pl. 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe