×
Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

FOTO: Skutki nawałnicy w powiecie - nieprzejezdne drogi, zerwane dachy

  • 13.08.2017, 08:40 (aktualizacja 13.08.2017 15:39)
  • redakcja
FOTO: Skutki nawałnicy w powiecie - nieprzejezdne drogi, zerwane dachy kg
Nadal usuwane są skutki burzy, który przeszła nad powiatem w nocy z piątku na sobotę. Strażacy najczęściej interweniowali w związku z powalonymi na drogę drzewami i konarami blokującymi przejazd.

Nie brakowało też wezwań dotyczących zerwanych dachów w miejscowościach Bobowo, Kolincz, Pączewo, Jabłówko i Jabłowo. 

Pełne podsumowanie skutków nawałnicy pojawi się po weekendzie. 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

renata
renata 18.08.2017, 16:28
drogowcy,ruszyć *** i do roboty !!!
antek
antek 21.08.2017, 18:06
szybciej kulawego konia zaprzęgniesz do roboty,niż starego,paskudnego ,łysego i pijanego drogowca
Abc
Abc 18.08.2017, 16:15
Maciererewicza ratują z opresji poszkodowani mieszkańcy Rytla, Szczypińska bredzi o uratowanych kapliczkach, Błaszczak - o obcym kapitale zarządzającym telefonią komórkową ( w domyśle: spisek wrogów Polski, aby uniemożliwić sprawną łączność ), wojewoda pomorski nie widzi potrzeby wzywania wojska do uprzątnięcia gałęzi, telewizja publiczna donosi jakoby wojsko uratowało Rytel przed powodzią. Chciałoby się sparafrazować Sienkiewicza: kończcie waśćmościowie, wstydu oszczędźcie ..
muza
muza 18.08.2017, 16:24
co ty leniwy obiecywaczu i rerający gnido z PO możesz powiedzieć,pilnuj starej,więcej na ciebie nikt nie zagłosuje...
inka
inka 14.08.2017, 07:44
drogowcy do roboty,na E-22 w okolicach starogardu dalej stoi wiele suchych i spróchniałych drzew,na co czekacie lenie,aż ktoś zginie,gdzie nadzór z pzd ?????
ewa
ewa 18.08.2017, 15:32
łysy troll i nieudacznik jeszcze pracuje w pzd ?????
darek
darek 14.08.2017, 07:48
to praca dla osób odpowiedzialnych,a gamoniów i leniwych nierobów zwolnić w trybie natychmiastowym...
Jola
Jola 13.08.2017, 13:48
Niestety z brakiem reakcji na różnego rodzaju zagrożenia to prawda.Musi się stać tragedia i dopiero ktoś się ruszy.Jak słyszę potem,że nikt nie zgłaszał niczego to krew mnie zalewa.Zgłaszam, że rodzina chleje i zakłóca spokój lokatorom a do tego pobiera świadczenie 500 plus a Opieka Społeczna co robi nic.Zgłaszam to do Spółdzielni anonimowo to mi odpisali, że nie mogą zająć stanowiska i proszę się podpisać.Podpisz się to patola da ci do wiwatu jak się dowie.Czy to agresywne zachowania, dziura w jezdni, stare drzewo każdy ma to gdzieś bo to nie ich problem, chcą pokazać kto tu rządzi i trzyma władze.
zabros
zabros 13.08.2017, 11:01
To prawda co pisze niunia ja walczyłem na szwoleżerów ze starymi spruchniałymi drzewami prawie rok na moje telefoniczne interwencje tylko byłem przepychany to nie my to oni ,gówno mnie to obchodzi ale jak by kogoś zabiło to kto niema winnego ale dziękować że wycieli .
tolek
tolek 13.08.2017, 20:03
po co utrzymywać tych leniwych drogowców i płacić krocie tym nierobom
niunia