Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Zagrają w V lidze. Zasłużony sportowy awans dla Seniorów KS Beniaminek 03

Zagrają w V lidze. Zasłużony sportowy awans dla Seniorów KS Beniaminek 03
Po raz kolejny KS Beniaminek 03 pokazał swoją siłę i możliwości, które z niej wynikają. Zawodnicy KS Beniaminek 03 swoim zaangażowaniem i ciężką pracą zdobyli sportowy awans do V ligi uzyskując pierwszą pozycję w tabeli. Ten pracowity sezon utwierdził piłkarzy w przekonaniu, że prawdziwą siłą drużyny są ludzie, którzy ją tworzą, a nie środki, którymi dysponuje Klub.

Drużynę seniorską tworzy 25 ambitnych i perspektywicznych zawodników, których cechuje ogromne oddanie i zamiłowanie do piłki nożnej oraz swojego Klubu. Każdy z nich regularnie uczęszcza na treningi. Trzeba podkreślić, że piłkarze pochodzą z powiatu starogardzkiego, co przynosi jeszcze większą satysfakcję i dumę z zawodnikom.

Silni przeciwnicy
Drużyna oprócz meczów ligowych granych w województwie Pomorskim bierze udział także w rozgrywkach Pucharu Polski. Największym sukcesem organizacyjnym klubu jest fakt, że wszyscy zawodnicy, którzy zdobyli awans zostali w drużynie i będą walczyć o jak najwyższe miejsce dla Starogardu z zespołami z takich miejscowości jak: Chojnice, Malbork, Nowy Dwór czy Dzierzgoń. Do zespołu dołączyło już kilku nowych zawodników z okolic, a także 5 wychowanków z rocznika 2001.

Duża frekwencja na treningach
Swojej radości z awansu nie kryje Marcin Kaszubowski, prezes klubu.
- Bardzo pracowicie przygotowujemy się do następnego sezonu. Cieszy mnie frekwencja na treningach – mówi Marcin Kaszubowski. - Ostatnie dni spędziliśmy na zgrupowaniu przygotowawczym w Giżycku, gdzie zagraliśmy mecz kontrolny z miejscową drużyną Mamry Giżycko(KS Beniaminek 03 0:1 Mamry Giżyck). Naszym celem jest wprowadzanie jak największej ilości naszych wychowanków do drużyny, a każdy kolejny wygrany mecz będzie naszym wspólnym sukcesem. Cieszy mnie także, że prezydent miasta Starogard Gdański, pan Janusz Stankowiak przychylnie odniósł się do naszego awansu, gwarantując pomoc drużynie KS Beniaminek 03 Starogard Gdański -  dodaje prezes KS Beniaminek 03.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stary pijak
Stary pijak 25.08.2017, 08:47
Tylko Wierzyca Stg!!!!
Cylon
Cylon 10.08.2017, 11:19
Brawo chłopaki, trzymajcie tak dalej i czekamy na kolejny awans :)

Pozostałe