Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Można składać wnioski o bezpłatny basen

Można składać wnioski o bezpłatny basen
Gmina Starogard Gdański od września br. umożliwi honorowym dawcom krwi bezpłatne korzystanie z basenu pływackiego w Starogardzie Gd. w wymiarze dwóch wejść miesięcznie.

Z pływalni mogą skorzystać mieszkańcy Gminy Starogard Gd. posiadający Książeczkę Honorowego Dawcy Krwi z zapisem o oddaniu przez kobietę powyżej 5 litrów krwi, przez mężczyznę powyżej 6 litrów krwi lub Legitymacją Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi.
Wniosek o bezpłatne korzystanie z basenu pływackiego należy pobrać i złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Starogard Gd. przy ul. Sikorskiego 9 (pokój nr 201) w terminie do dnia 18 sierpnia 2017 r. okazując jednocześnie Książeczkę Honorowego Dawcy Krwi lub Legitymację Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xmxkx
xmxkx 7.08.2017, 09:05
a co my ze wsi gorsi jesteśmy ? mamy gorszą krew? i jeszcze w dodatku na ten basen dojeżdżać musimy parę kilometrów... to powinno być dla wszystkich sprawiedliwie i jednakowo. tak samo bezpłatne przejazdy mzk jak się odda 16 litrów.. tylko dla mieszkańców STG ? albo coś dla wszystkich albo dla nikogo. NIE MOŻNA TWORZYĆ PODZIAŁÓW !! szczególnie wśród ludzi którzy sami z siebie oddając krew pomagają innym. oddajemy tą krew za darmo- jedyne co to czekolady, herbatniki i ulga w podatku. ale w porównaniu z tym ile dostają ludzie za oddaną krew np. w Niemczech to my dostajemy grosze. oddajemy ją prawie za darmo. i jeszcze się robi wśród nas podziały na miasto-wieś.
Łukasz
Łukasz 4.08.2017, 20:41
Witam to coś się zmieniło tak? bo przed wakacjami nie musiałem nic składać tylko podpis i wchodziłem na basen
Robert
Robert 5.08.2017, 09:37
Do tej pory bezpłatnie z basenu mogli korzystać zasłużeni honorowi dawcy krwi zameldowani w mieście Starogard Gdański (w każdy weekend). Ktoś w końcu pomyślał o zasłużonych honorowych dawcach krwi z terenu gminy Starogard Gdański, a nie tylko tych z miasta Starogard Gdański. Bardzo fajna inicjatywa. Tylko dlaczego 2 razy w miesiącu? Czym się różni zasłużony honorowy dawca krwi z miasta Starogard Gdański od zasłużonego honorowego dawcy krwi z terenu gminy?
Sylwia
Sylwia 4.08.2017, 20:07
No dobrze ok ale niepełnosprawni też tego potrzebują,jestem mamą trzylatki niepelnosprawnej muszę płacić 600 zł za basen,pytam dlaczego?
o
o 4.08.2017, 15:10
Żeby krwiodawca mógł skorzystać z basenu za darmo to wnioski jakieś musi składać? A po co? a na co i komu to potrzebne?
To nie można prościej?
kombatant
kombatant 4.08.2017, 11:09
Może kiedyś kombatanci też się doczekają...

Pozostałe