Piątek, 20.10.2017, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

"To po prostu zwykły brak przyzwoitości" - prezydent ostro o oświadczeniu wydanym przez Platformę Obywatelską

  • 2.08.2017, 13:07 (aktualizacja 02.08.2017 13:15)
  • kg
"To po prostu zwykły brak przyzwoitości" - prezydent ostro o oświadczeniu wydanym przez Platformę Obywatelską
We wtorek Koło Platformy Obywatelskiej RP w Starogardzie Gd. wydało oświadczenie dotyczące starogardzkiej obwodnicy. Jego treść znajdziecie na naszym portalu Kociewiak.pl. Prezydent miasta nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Stanowisko Prezydenta Miasta Starogard Gdański wobec oświadczenia Koła Platformy Obywatelskiej RP w Starogardzie Gdańskim:

"W dniu 1 sierpnia 2017 roku Koło Platformy Obywatelskiej RP w Starogardzie Gdańskim wydało oświadczenie na temat obwodnicy Starogardu Gdańskiego podpisane przez jej przewodniczącego Sławomira Neumanna. Lektura tego komunikatu wprowadziła mnie w prawdziwe osłupienie. Z niedowierzaniem przeczytałem o zaangażowaniu posła Sławomira Neumanna w proces starań o realizację tej największej i niezwykle potrzebnej całemu naszemu regionowi inwestycji. Apogeum cynizmu zawarte zostało na końcu tego kuriozalnego oświadczenia, gdzie pan Neumann w imieniu starogardzkiej Platformy Obywatelskiej obiecuje, że budowa obwodnicy Starogardu ponownie znajdzie się w rządowym Programie Budowy Dróg Krajowych. Nasuwa się pytanie: Czyjego rządu? Prawa i Sprawiedliwości? Może zaś Platformy Obywatelskiej w bliżej nieokreślonej przyszłości? Przypomnę, że deklarację budowy tej inwestycji poseł Neumann składał już kilkukrotnie... zawsze przed wyborami parlamentarnymi. Użył nawet stwierdzenia, że po jego wyborze na posła RP nasza obwodnica powstanie na 102 procent! Posłem został, a obwodnicy jak nie było, tak nie ma.

Już w 2010 roku mogły rozpocząć się intensywne działania na rzecz jej budowy poparte konkretnymi decyzjami i wsparciem posła Sławomira Neumanna. Tak się niestety nie stało. Prawdą natomiast jest, że to lokalne samorządy Miasta, Gminy i Powiatu chcąc przyspieszyć, a wręcz urealnić budowę tej arterii komunikacyjnej sfinansowały w 2015 roku (mimo, iż było to zadanie rządowe) opracowanie „Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego”, dlatego decyzję rządu o niezakwalifikowaniu naszego projektu do realizacji do roku 2025 przyjęliśmy z ogromnym żalem i rozczarowaniem. Wraz ze Społecznym Komitetem Budowy Obwodnicy Starogardu zrobiono wszystko, co tylko było możliwe w ramach posiadanych kompetencji, aby ten projekt doprowadzić do szczęśliwego finału. Zdaję sobie sprawę, że przyjęty przez rząd Platformy Obywatelskiej Program Budowy Dróg Krajowych we wrześniu 2015 roku (oczywiście przed wyborami parlamentarnymi!) był obarczony błędem ekonomicznym, gdyż nie zapewniał finansowania wszystkich inwestycji! Była to raczej wyborcza deklaracja... na papierze. 107 miliardów złotych zapisanych w ówczesnym Programie to niespełna niewiele ponad 50 procent środków potrzebnych do sfinansowania wszystkich zapisanych w Programie projektów drogowych.

Jestem przekonany, że budowa starogardzkiej obwodnicy powinna stać się priorytetem rządowego Programu, gdyż spełnia ku temu wszelkie możliwe kryteria. Wspólnie z samorządowymi partnerami oraz Społecznym Komitetem Budowy Obwodnicy Starogardu przy wsparciu lokalnej społeczności będziemy walczyli o jej rzeczywistą realizację, wykorzystując wszelkie możliwe środki i sposoby, ale bez politycznego pieniactwa. Do skutku.

Panie pośle Sławomirze Neumann,

przez 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej, gdzie pełnił Pan ważne, wysokie funkcje partyjne i rządowe, mimo składanych przez Pana deklaracji, starogardzka obwodnica nie powstała! Mam zatem prawo oceniać Pana działania jako wielce nieskuteczne, wręcz pozorowane i nastawione jedynie na Pana osobisty wyborczy sukces. Cynizm, z jakim ocenia Pan innych w obliczu braku własnych zasług dla rozwoju naszej lokalnej społeczności budzi moje zgorszenie. To po prostu zwykły brak przyzwoitości. To po prostu wstyd.

Prezydent Miasta Starogard Gdański

Janusz Stankowiak"

kg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 10.08.2017, 23:20
Cóż, pozostała znowu tylko nadzieja! Patrząc na to co działo się przez te wszystkie lata to chyba największa szansa wybudowania obwodnicy była kiedy ponoć postawiono warunek: albo obwodnica albo remont Berlinki. I taka jest niestety pozycja Starogardu dla decydentów w Warszawie. Nie wątpię, że każdy chce, chcą posłowie/chociaż obecnie poseł Smoliński chyba najwięcej może jako wiceminister/, chcą mieszkańcy, chce prezydent/w tym miejscu chciałbym usłyszeć też głos wiceprezydenta od spraw Techniczno-Inwestycyjnych pan Bieska bo to przecież jego działka\. Skąd się więc bierze niemoc? Oczywiście ktoś te listy inwestycji układa - dziś rządzi PIS- więc to oni decydują! Jak PO rządziło to oni układali listy - Starogard też się nie mógł przebić. A samorząd czyli obecni prezydenci? Nie jestem na tyle blisko aby ocenić czy popełniono tak duże błędy, czy po prostu szuka się teraz na miejscu winnego bo i tak Starogard w tej transzy by się nie znalazł - nie wiem! Uważam, że zamiast wzajemnego oskarżania /bo z takiego stanu rzeczy nic dobrego nie wynika/ trzeba przestać wierzyć obiecankom i nie dać się poklepywać po plecach ale wziąć sprawy w swoje ręce. Komu Ojczyzna i Starogard miły niech zrobi co można - bo nas Starogardzian już ochłapy nie zadowalają. Posłowie razem z Prezydentem i mieszkańcami muszą się zgodzić w jednym - siła w jedności! Nie dajmy się tak łatwo zbyć bo będą nas zawsze marginalizowali!
K2
K2 6.08.2017, 15:50
Stankowiak atakuje bo już wie, że przegra najbliższe wybory
AK47
AK47 7.08.2017, 10:35
W Kościerzynie otwierają obwodnice a w Stg park Nowe oblicze ot taka tam niewielka różnica.
246
246 7.08.2017, 08:11
A kto z nim wygra Kilian?
MW
MW 7.08.2017, 10:50
Wichert na prezydenta!
kolo
kolo 4.08.2017, 23:20
Platformusy znowu szczekają. A Trolle Drews, Miszczyk i Sowa to kłamcy i oszuści i widać jaką partię wspierają. Napisz Rychu czy się zgadzasz?
leon
leon 6.08.2017, 12:40
POsrańców już nie ma,odeszli w polityczny i realny niebyt !!!
olo
olo 5.08.2017, 13:49
A kogo mają wspierać - nasz starogard? Nie bądź śmieszny
Rychu
Rychu 4.08.2017, 23:29
Nie.
I nie chlej tyle bo znowu na odwyk ciebie będę musiał odstawić.
Trochę uczciwości !
Trochę uczciwości ! 4.08.2017, 16:59
Będąc u władzy przez 8 lat PO i Neumann zlekceważyli sprawę obwodnicy i co do tego nie ma wątpliwości. Nie mogę jednak zrozumieć, że Prezydent Stankowiak oburzył się na PO a nie zabolał go fakt, że Kilian i Smoliński wiosną głosowali jak cały PiS za wykreśleniem inwestycji a następnie pan Smoliński 10 maja spotkał się ze SKB i zapewniał, iż nie ma zagrożenia dla realizacji obwodnicy - czyli kłamał prosto w oczy ludziom, którzy zaangażowali się w przygotowanie podstaw do tej ważnej inwestycji. Po oficjalnym wykresleniu w lipcu pan Kilian, który podczas kampanii wyborczej w wystąpieniu wraz z Jaworskim przed ratuszem zapewniał nas o tym, że gdy wygra PiS to obwodnica powstanie teraz nagle stwierdził że nie było możliwości realizacji przedsięwzięcia. To Pana nie boli Panie Prezydencie?
lol
lol 4.08.2017, 23:16
Trzeba było przeczytać pierwsze oświadczenie Prezydenta gdzie odniósł sie także do PiS i ma rację. Kłamstwa że zauważył jakiś dokument to można włożyć w bajki. Jesteśmy chyba jedynym samorzadem co wyłożył na to kasę a to zadanie Rządu. To oswiadczenie to odpowiedz na cynizm Neumanna. Brawo Prwzydent
king
king 5.08.2017, 13:48
Pewnie go boli ale co on może? Oświadczenia sobie pisać dla radości gawiedzi. No chyba nie myślisz, że Kilianowi podskoczy. Raczej nie ta liga.
Trolleo
Trolleo 3.08.2017, 23:04
Prezydent Stankowiak najwyraźniej stara się przypodobać PiSowcom. Tylko jego ostatnie działania typu : krytyka Neumanna czy trzymanie za ręce mężczyzn pod pomnikiem harcerzy poległych dowodzą , że zaczyna się on martwić o swoją finansową przyszłość. Wybiera więc najłatwiejsze rozwiązanie – ucieczkę pod skrzydła PiSu.
Ale czy robi słusznie? Niekoniecznie.
Pisowcom Stankowiak nie bardzo leży. Owszem jest mierny, jest bierny ale wierny już nie za bardzo. Przecież raz już wykolegował swojego pryncypała. To typowy rokendrolowiec. Nigdy nie wiadomo co mu do łba strzeli.
Pisowcy chcą w Starogardzie Kalinowskiego! To jest dla nich najcenniejszy misiewicz .
I to on w Starogardzie będzie „rządził”.
Powiadam Wam.
Prawolewak
Prawolewak 4.08.2017, 15:03
Tak, to ma sens , wszak Kalinowski spełnia wszystkie pisowe standardy.
Lewak
Lewak 4.08.2017, 10:15
Już rządzi...
kiedyśns
kiedyśns 4.08.2017, 08:14
No chyba sobie żarty stroisz? I jeden i drugi nie nadają się na fotel prezydenta. Obecny wygrał bo nie miał z kim przegrać, a ten jego zastępca to wolę nawet nie komentować.
mk
mk 3.08.2017, 21:51
to oświadczenie jest żenujące jak cała kadencja obecnego prezydenta. NIC kompletnie NIC nie zrobił dla miasta potrafi tylko tak jak jego koalicjanci z pisu za wszystko obwiniać platformę. Jak chciał za darmo oddać szkołę macierwiczowi to za rozdmuchanie sprawy i protesty mieszkańców oskarżył Neumana. Dziwi mnie, że na oświadczenie Kiliana, który napisał że to miasto nie dotrzymało terminów przygotowania dokumentacji nic nie napisał. Jak pis po głosowaniu wykreślił obwodnice Starogardu z inwestycji drogowych na lata 2017-2023 to też nic nie powiedział. A teraz się odezwał mądrala. Nie zdziwi mnie jak w następnych wyborach będzie startował z list pisu. Ciekaw czy jeżeli mieszkańcy się zorganizują i będzie blokada berlinki to czy miasto i radni Stankowiaka i pisu poprą protest? moja propozycja jest taka założyć konto na fb odnośnie blokady drogi 22. Blokadę przeprowadzić przez cały dzień od 8 do 18 co 45 przepuszczać ruch samochodów i tak do skutku.
xmxkx
xmxkx 7.08.2017, 08:54
dokładnie. tak samo jak mieszkańcy Jabłowa i Lipinek.. blokowali blokowali aż wywalczyli swoje. i co? i mają już drogę na ukończeniu. i chodnik i ścieżkę rowerową. i jest pięknie. jak zablokują Starogard to gdzie tiry pojadą ? Starogardziacy. Do dzieła! jeśli władza mówi że nie dadzą rady czegoś zrobić to pokażmy im że potrafią i dadzą radę. Muszą..
?
? 7.08.2017, 10:37
Mogę tej całej władzy pokazać jak się blokuje drogi, ale chcę ich pensje bo po co im one jak nie potrafią
olo
olo 4.08.2017, 08:18
Trafiłeś w sedno. O pisie i panu Kilianie to pan prezydent nic nie napisze bo się boi, że gdy już mieszkańcy otworzą oczy i zobaczą że taki on bezpartyjny jak ja czerwony, to go pis nie wystawi jako swojego kandydata na prezydenta. Ot taka moja teoria zbieżna z twoją mk.
TROLLE PO
TROLLE PO 3.08.2017, 12:18
Niech gazeta zajmie się Trollami w Starogardzie. Tutaj macie fikcyjne konta, kto zna tych kłamców i oszczerców niech pisze:
1. Justyna Drews https://www.facebook…
2. Miszczyk Leon https://www.facebook…
3. Marcin Sowa https://www.facebook…
ja
ja 4.08.2017, 09:51
Witaj pisowski trollu. A może tak ciebie ujawnimy ????
????
???? 3.08.2017, 14:09
Jak ktoś nie zgadza się z linią prezentowaną przez partię rządząca, to od razu jest trollem? Czyli kto nie z nami, ten przeciwko nam...Jak u Orwella...
bol
bol 3.08.2017, 19:45
Nie ale ci kłamcy na FB muszą być napiętnowani. Bo to kłamcy polityczni. Dowiecie się jaki kłamca za tym stoi. Co rychu
ja
ja 4.08.2017, 12:59
A ty kim jesteś ????????? . Kłamcą politycznym !!!!!!!!!!!!!!!!!!
o
o 3.08.2017, 21:35
Ty jesteś psychicznie chory? Masz jakieś obsesje? Zażywasz jakieś leki?
Pablo
Pablo 3.08.2017, 10:57
bo my już platformy nie chcemy.
ja
ja 4.08.2017, 13:01
A my już pis-u nie chcemy . I nie dlatego , że nie , ale dlatego , że nie chcemy PRL-u a co gorsza dyktatury .
kot
kot 2.08.2017, 22:12
Ty Kamilka jesteś taka obiektywna to napisz uczciwie kto ma racje. Opieraj sie na faktach chyba że już sie znowu przefarbowałaś teraz na PO
k
k 2.08.2017, 20:43
Ciekawe co prezydent zrobił dla tego miasta , że tak krytykuje innych. No poproszę jakiś przykładzik.
Brawo Sław zbawca Starogardu
Brawo Sław zbawca Starogardu 2.08.2017, 21:05
Najwięcej zrobił Neumann i Edek. Ci dwaj naprawdę dużo zrobili. Mamy zrobioną Kościuszki, Rynek, Dworzec z Aleją, Park Miejski, Nowy Włókniarz, Park nowe oblicze, termomodernizacje szkół, Budżet Obywatelski, Inicjatywa Lokalna i inne. To tych dwóch zasługa. Czekaj Sław dzięki za obwodnicę bo byśmy w korkach utknęli.
przeciw wszystkim władzom
przeciw wszystkim władzom 3.08.2017, 08:33
Kościuszki- dzieło Stachowicza Stankowiak je dokończył, Dworzec z Aleją dzieło Stachowicza prace trwają (gdzie tu skończona inwestycja?), Rynek (na rynku to jeszcze nawet łopaty nie wbito więc gdzie tu skończona inwestycja?, Park Miejski oprócz wyciętych drzew nic jak na razie tam się nie dzieje więc gdzie tu skończona inwestycja?, Nowy Włókniarz tu zgoda, Park Nowe oblicze po pierwsze nieskończony po drugie pomysł jakiejś dziewczyny gazety o tym pisały, termomodernizacje tu zgoda, Budżet obywatelski tu zgoda z zastrzeżeniem że o milionie złotych decyduje garstka mieszkańców, inicjatywa lokalna bez komentarza. Zatem panie Brawo jak pan już coś piszesz to pisz pan prawdę a fantastykę wsadź pan na półkę z książkami Tolkiena.
xyz
xyz 3.08.2017, 23:31
Czy coś się ruszyło z estakadą nad parkiem?
king
king 4.08.2017, 08:22
Część drzew wycieli . Może pod te wysokie słupy do estakady?
POduszki
POduszki 3.08.2017, 17:22
Rychu nie ściemniaj
st
st 2.08.2017, 22:46
Jeszcze Mała Obwodnica. Unii Europejskiej, ZUOK Stary Las, rekultywacja Linowca
eda
eda 3.08.2017, 08:35
Brawo Panie Edmundzie!
koniec z Trollami w stg
koniec z Trollami w stg 2.08.2017, 20:25
Już niedługo poznacie jakie tchórzliwe trolle ukrywaja się pod fikcyjnymi profilami w Starogardzie (i czy sa powiązani z Platformą?). Dzisiaj jedna czy jeden. Piszcie kto ją zna: Justyna Drews https://www.facebook…
gość
gość 3.08.2017, 10:33
Yyyy.... jest taka rzecz...
Leon Piszczyk
Leon Piszczyk 2.08.2017, 22:46
Leon Miszczyk, Marcin Sowa to też fikcyjne konta. Juz niedługo dowiemy się kto za ta brudną gierką stoi. Służby już rozpracowują rzeczywistych właścicieli tych fejsowych kont
marcinek
marcinek 2.08.2017, 21:06
I co ty Kamilka na to? ????
kolo
kolo 3.08.2017, 08:37
Tom jak ty to widzisz?
slkjh
slkjh 4.08.2017, 08:23
Dan co ty na to?
kolo
kolo 2.08.2017, 20:38
Widać troll dał już minus. Walczcie z tymi tchórzami i flustratami którzy podszywają sie pod inne osoby i myślą że są bezkarni. Już nie
niekumaty
niekumaty 2.08.2017, 21:44
co to jest "flustrat"?
bezsensu
bezsensu 4.08.2017, 00:32
3 minusy od osób, które myślą, że istnieje słowo "flustrat"
karol
karol 2.08.2017, 20:07
Neumann wracaj do warszawy tu z Ciebie chłopie nie ma żadnego pożytku. Wreszcie ktoś powiedział prawdę o tym pośle. Brawo panie Prezydencie.
Paweł
Paweł 3.08.2017, 10:58
dokładnie
klos
klos 2.08.2017, 20:14
Sam to o sobie piszesz?
kociewiak z okolic
kociewiak z okolic 2.08.2017, 19:17
Krótkie pytanie zamiast biadolenia ten z Pis-u ten z PO idziemy blokować Berlinkę czy dalej tracimy czas!
leki
leki 2.08.2017, 17:54
Jest dla wszystkich jasne, że na Nojmana i Kiljana nie mamy co liczyć. Niemniej jednak w Warszawce nie mamy nikogo innego i długo (do wyborów) mieć nie będziemy. Dlatego w zaistniałej sytuacji konieczne jest połączenie wszystkich sił i środków i załatwienie ile się da w sprawie obwodnicy - dla dobra nas wszystkich - nieważne z jakiej opcji politycznej ktoś pochodzi.
PS. Panowie Wasze oświadczenia są żenujące - nadają się psu na budę!
rozpruwacz
rozpruwacz 2.08.2017, 20:16
Co racja to racja. No ale prezydent jest przecież apolityczny (chyba tylko on w to wierzy) więc może on coś załatwi. Bo tymi oświadczeniami to się tylko ośmiesza.
dhr
dhr 2.08.2017, 22:51
dzisiaj kto apolityczny to tyle może co nasz prezydent, czyli nic
lokalny patriota
lokalny patriota 2.08.2017, 16:05
Zamiast przerzucać się odpowiedzialnością to może, tak jak to bywało w kadencji prezydenta Stachowicza , zawrzeć porozumienie ponad podziałami? Czy stać osoby trzymające władzę w Starogardzie na wyzbycie się małostkowości i zagrać do wspólnej bramki? Obawiam się, że nie. Bo kto będzie autorem sukcesu, gdy jakimś cudem inwestycja dojdzie do skutku? Klasyczne polskie piekiełko….
adam
adam 2.08.2017, 22:55
ja pierdzielę stachowicz z tym ponad podziałami z miasta wiochę zrobił. To chyba zły argument. są ludzie tacy jak z PO z którymi w układy sie nie wchodzi, bo to tak jakby lisa do kurnika zaprosić
zbych
zbych 3.08.2017, 08:39
No to Adasiu jak tak dobrze znasz to środowisko to napisz o kogo ci chodzi.
cytat
cytat 2.08.2017, 15:17
"Decyzja rządu budzi nasz stanowczy sprzeciw i niezadowolenie. W związku z tym w trybie pilnym odbędzie się spotkanie władz samorządowych miasta, gminy i powiatu oraz Społecznego Komitetu Budowy Obwodnicy, na którym ustalimy, jakie kroki podejmiemy, aby zwrócić uwagę na niezbędność budowy obwodnicy naszego miasta. Jestem zdeterminowany do tego, aby były to kroki stanowcze." To są te stanowcze kroki prezydencie? To gratuluję! Mieszkańcy czekają na konkrety!
gość
gość 2.08.2017, 15:07
Stankowiak broni PiSu lepiej niż Walczak ;-) Dobre dobermany z tego Naszego Starogardu hihi...
lol
lol 2.08.2017, 15:24
Ty Platformusie co twój Sław i cała ta starogardzka platforma zrobiła dla Starogardu???
taśma
taśma 2.08.2017, 15:32
A co ty lolku zrobiłeś?
gość
gość 2.08.2017, 15:31
Lecz się.
l
l 2.08.2017, 14:59
Skoro poseł Neumann nie zrobił nic dla miasta to ciekawi mnie czego nie zrobi teraz taki np.poseł Kilian.
A swoją drogą to ciekawe , że aby wybudować kawałek drogi obwodowej miasta trzeba zaangażowania innych osób niż gospodarza miasta. A skoro takie problemy są z każdą inwestycją to po co nam Prezydent?
kolo
kolo 2.08.2017, 15:25
Obwodnica to zadanie Rządu nie miasta. Ciężko zrozumieć!!!
cimar
cimar 2.08.2017, 14:37
Wy się weźcie do roboty a nie tylko oświadczenia wszyscy wydajecie po kolei !
Ludzie to jest skandal ! Obiecanki cacanki jak zawsze a od 12 do 18 po drodze 22 nie da się jechać normalnie bo korek !

Brak słów !!!!!

Zrobić strajk i zablokować drogę i zobaczymy cwaniaków
do cymbała
do cymbała 2.08.2017, 23:00
a po co to blokować jak berlinka już jest zablokowana? chory łeb tylko może myśleć o większym utrudnianiu ruchu niż jest
A.K.
A.K. 2.08.2017, 14:35
Popieram obecnego prezydenta Stg. Ma chlop racje. A Neuman teraz sobie przypomnial o regionie. Niech sie zajmie swoja zonka.
starogardzianka
starogardzianka 2.08.2017, 14:32
I w końcu mamy prezydenta który interesuje się naszym miastem, brawo ????
?
? 2.08.2017, 15:31
Co robi?
niesmak
niesmak 2.08.2017, 14:28
Bardzo nie podoba mi się ta konfrontacyjna i agresywna postawa prezydenta... Najpierw atakował PiS teraz PO... co on chce tym osiągnąć poza zrażeniem do współpracy wszystkich sojuszników w walce o obwodnicę? Jak sobie teraz wyobraża współpracę z platformerskim powiatem, pisowskim sojusznikiem w mieście i pisowskim rządem? Duży błąd, kolejne politykierstwo zamiast konkretów
olo
olo 2.08.2017, 14:22
Co by nie pisać to prawda jest taka że Neumann załatwił wpisanie obwodnicy na listę. To sojusznicy prezydenta Stankowiaka z PiS wykreślili obwodnicę z listy !!! Przyjaciele prezydenta Stankowiaka z PiS twierdzą że to jego wina ponieważ nie przygotował odpowiedniej dokumentacji. Wybór takich przyjaciół i sojuszników to wybór prezydenta Stankowiaka. Kolejne oświadczenia świadczą o słabości i nie przybliżają nas do roziązaniu problemu. Jak dziecko w piaskownicy.
stg
stg 2.08.2017, 23:07
Neumann załatwił? A gdzie załatwił pieniądze? Kiełbasę zepsutą co wybory rozdaje mieszkańcom. Z zakłamanymi trollami nikt nie chce współpracować
olo fan
olo fan 2.08.2017, 15:30
Olo trafiłeś w punkt! I nawet tysiąc oświadczeń tego nie zmieni!
ew
ew 2.08.2017, 15:00
Całe szczęście , że są jeszcze tacy ludzie jak ty.
tt
tt 2.08.2017, 14:11
Prawda jest taka że PO - olewała sprawę . PIS potrzebuje kasy na 500+ , WOT itd. , A Prezydent Starogardu powinien anulować zaproszenie do
Starogardu WOT i odciąć się od ministra Macierewicza !!!
kiler
kiler 2.08.2017, 15:29
A ma tyle odwagi. I jak się odciąć skoro wszystkie znaki na niebie wskazują że to właśnie jego decyzje o mał nie sprowadziły na m WOT do miasta.
Gosc
Gosc 2.08.2017, 13:56
Prezydent niezle pocisnal. Brawo. Trzeba się skuteczne odciac od Platformy i Neumanna oraz wystosować pismo do rzadu w tonie calkiwitej niecheci do przewodniczacego klubu parlamentarnego PO. Na Kiliana liczyc nie ma co ale czuję, ze Prezydent Miasta ma plan jak zintegrować mieszkancow. Do dzieła.
wku.....y
wku.....y 2.08.2017, 15:27
Taaaak lizać tyłki pisowi w Warszawie. Super masz pomysł gościu, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Ci nas wystawiają a my jak sługusy się teraz zacznijmy przed nimi kajać i błagać. Mają się wytłumaczyć dlaczego wykreślili obwodnicę i już. A pan prezydent to niech weźmie pana Kiliana i zasuwa do Warszawy sytuację wyjaśniać i naprawiać bo tego oczekują od niego mieszkańcy a nie niczego nie znaczących oświadczeń. Ile jeszcze będzia gada o tym że Neumann to Neumann tamto?
Amsterdam
Amsterdam 2.08.2017, 13:52
Z wyrazami szacunku dla Pana Panie Prezydencie. Nareszcie ktoś mu wygarnął jego kłamstwa ! Pani Stankowiak, a może by go tak wymeldować z naszego miasta ? Z Neumana humorem proponuję mu Wąchock !
wtajemniczony
wtajemniczony 3.08.2017, 09:00
Neumann nie mieszka w Starogardzie
jula