Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ludzkie szczątki na Kościuszki? Miejsce zabezpieczyła policja

  • 27.07.2017, 12:24 (aktualizacja 27.07.2017 13:30)
  • kg, mw
Ludzkie szczątki na Kościuszki? Miejsce zabezpieczyła policja
Wczoraj, 26 lipca, podczas prac związanych z modernizacją ulicy Kościuszki w Starogardzie Gdańskim natknięto się na ludzkie szczątki. Na miejscu była policja oraz Prokurator.

Informację o znalezieniu szczątków ludzkich otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Policja potwierdza, że otrzymała taki sygnał 26 lipca, w godzinach porannych, od jednego z pracowników wykonujących prace remontowe na ul. Kościuszki. 

- Pracownik poinformował nas, że w trakcie wykonywanych prac budowlanych związanych z modernizacją istniejącej ulicy, natknięto się na ludzkie szczątki. Policjanci udali się na miejsce i pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności - wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Szweda z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że szczątki pochodzą sprzed kilkudziesięciu lat. 

Czekamy również na informacje ze strony Urzędu Miasta, czy to odkrycie nie spowoduje opóźnień związanych z remontem ul. Kościuszki. Gdy tylko takowe otrzymamy, przekażemy je Wam na naszym portalu. Śledźcie nas na bieżąco! 

kg, mw

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

123 teraz ty
123 teraz ty 1.08.2017, 12:35
że szczątki pochodzą sprzed kilkudziesięciu lat.
Kilkadziesiąt to jest 20 albo 90 lat
Tak to ja tez mogę ustalać i zgarniać kasiore za friko
Oskar
Oskar 27.07.2017, 21:06
Wspolczucie dla rodziny ofiary.

Pozostałe