Piątek, 20.10.2017, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

NASZA SONDA: Która z gmin ma Twoim zdaniem najlepsze władze samorządowe?

  • 26.07.2017, 10:56 (aktualizacja 26.07.2017 11:31)
  • kg
NASZA SONDA: Która z gmin ma Twoim zdaniem najlepsze władze samorządowe?
Czas na kolejną sondę. Tydzień temu, w ramach plebiscytu "Super Gmina" pytaliśmy Was o to, jak oceniacie ofertę turystyczną poszczególnych gmin w powiecie starogardzkim. W ankiecie, w której zagłosowało łącznie 113 osób, zwyciężyła gmina Smętowo Graniczne. Kolejne zwycięskie gminy to Zblewo oraz Osiek. Tym razem chcemy się dowiedzieć, która z gmin Waszym zdaniem posiada najlepsze władze samorządowe.

Czekamy na Wasze głosy!

kg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.M.
A.M. 2.08.2017, 10:00
Parodia z tym głosowaniem . Najlepsi są sąsiedzi w Pelplinie.
[removed]alert(TEST)[removed]
[removed]alert(TEST)[removed] 28.07.2017, 23:20
[removed]alert(TEST)[removed]
Test
Test 28.07.2017, 23:19
[removed]alert(TEST)[removed]
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.07.2017, 18:53
Rada Gospodarcza w Smetowie w Smetowie pierwsze slysze ? To chyba rada kolesi.
Galantowa musi mieć rade z kolesiemi a zwlaszcza z tym bankrutem.Ona sama nic nie kuma to jej jas doradza bo jest dobry jak zbankrutowac i nie placic wierzycielom.
Czy ty kobieto kpiny sobie z mieszkancow robisz ?
To jest temat dla gazety kociewskiej i martusi od gminnej propagandy tym bardziej ze w gazecie kociewskiej podjeła zlecenia.
Prawdy żadamy i przejrzystosci a rada to kpina do likwidacji.
Suweren
Suweren 28.07.2017, 14:51
Ciekawe czyj jest pomysł z tą radą ?
Rozdała wszystkie stanowiska i funkcje a ze zabraklo to i rada dobra?
Skład tej rady to skandal.
Ten agresor Jaś to oprocz ze bankrut to niezły pijaczyna,co nieraz po pijaku samochodem jechał od kumpla z Okręznej.
Cyrk a nie władza.
tomus
tomus 27.07.2017, 17:55
Jakie zmiany.przeciez oni juz namascili nowego wojta spośród swoich.bedzie jeden kandydat i już wiadomo kto.jeden z urzednikow znany zreszta. Gmina to dynastyczny system władzy. Chyba ze zrobicie rewolte.
Wyborca
Wyborca 27.07.2017, 08:05
Gmina Wiejska Starogard ?! Tam nic w siedzibie od lat się nie zmieniło . Wójt ma gdzieś ludzi i inwestycje. To co się dzieje w tej gminie to woła o pomstę do nieba. Czas na zmiany.
anty
anty 26.07.2017, 19:37
Za to w starostwie klimaty.. . powiatowy konserwator zabytków jechał na podwójnym gazie i to mocnym, po czym zabrali mu prawo jazdy.
Zainteresowany
Zainteresowany 26.07.2017, 21:40
A kto jest powiatowym konserwatorem zabytkow ? Chyła K?
stef
stef 27.07.2017, 17:52
Tadeusz K.
Mieszkanka gminy Starogard
Mieszkanka gminy Starogard 26.07.2017, 13:07
Napewno nie Gmina Starogard. Wójt powinien już dawno być na emeryturze bo niestety ale nie daje rady i gmina nie rozwija się już od dawna.
Wystarczy popatrzeć na inne gminy , coś smacznego się dzieje . A u nas tylko potrafią rozdawać nagrody i premie .
Jacek
Jacek 26.07.2017, 13:18
Smetowo jedna wielka ściema.
Władza teoretyczna .....
Ja
Ja 26.07.2017, 13:12
Te głosy oddane na GWS to chyba sami pracownicy oddali , bo napewno nie mieszkańcy
MGS
MGS 26.07.2017, 13:10
Oczywiście chodzi mi tu o Gminę Wiejska Starogard
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.07.2017, 12:29
Smetowo zwyciezyło w ofercie turystycznej ,kot by sie uśmiał !!!!
Ta baba i jej marcia zamast konkretnej pracy to propagande uprawiają .
Dobrze , ze to tylko internetowa sonda.
A te atrakcje trurystyczne to chyba dziurawe drogi i zarosniete pobocza ?
Obiecaliście utwardzic droge Kopytkowo-Fraca i co ?
Obiecanki cacanki a głupiemu radość ???
Hej, Beato przew. rady kase bierzesz to zrob cos z drogą bo obiecałaś nową ?
Rozliczymy ,oj rozliczymy .
wyborca
wyborca 26.07.2017, 12:41
Galantowa turystko,czy ty w ogole bywasz w urzędzie ??
Ludzie się skarżą,ze nie mogą ciebie nigdy zastać ?
Zyga
Zyga 26.07.2017, 11:54
Wladze smetowa wielki minus za powołanie rady gospodarczej jako tworu doradczego z bardzo wątpliwym składem m.in " jasia smetowiaka bankruta " ktory na bogate doswiadczenie z dlugami ,komornikami ,urzedem skarbowym itd.
Kumpel wojtowej z ambicami ??? Tylko z takim bagazem w czym ma doradzac ?
Jak robic długi i z nich sie migać ?
To jest "ranczo" i zenada.
Henio
Henio 26.07.2017, 12:10
Ha,ha galant powołała go w dowód wdzięczności ......to wzajemna adoracja "kolesi"????
Wstydu barachło nie ma,nic nie robią oprócz propagandy,
gdzie świetlica w Smętówku,gdzie naprawa dróg ,gdzie plac zabaw w Starej Jani itd.
Waldek
Waldek 26.07.2017, 11:37
Czy za glosowanie beda jakies nagrody dla czytelnikow ?
marlenka
marlenka 26.07.2017, 11:38
bedzie uścisk dłoni kierowniczki sekretariatu.
felix
felix 26.07.2017, 11:31
żadna,wszystkie do bani

Pozostałe