Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Deyna Cup Junior 2017

  • 14.07.2017, 14:58 (aktualizacja 17.07.2017 01:20)
  • Admin admin
Deyna Cup Junior 2017
Klub Sportowy Beniaminek 03 zaprasza na V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2017. Mecze piłki nożnej roczników 2007 i 2008 rozgrywać się będą w dniach 25 – 27 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Na uroczyste otwarcie turnieju organizatorzy zapraszają 24 sierpnia.

Co roku Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Deyna Cup Junior przyciąga do Starogardu setki młodych piłkarzy. Przez cztery dni Starogard zamienia się w barwną stolicę młodzieżowej piłki nożnej. Zawodnicy przyjadą z różnych stron świata: z Anglii, Francji, Czech, Niemiec, Łotwy, Litwy, Gruzji, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Szwecji, Holandii i oczywiście najlepszych klubów młodzieżowych z Polski.

Rok 2017 w Starogardzie Gdańskim z racji przypadających w nim 70. urodzin legendy piłki nożnej nazwany został rokiem Kazimierza Deyny. Jubileuszowy Turniej Deyna Cup Junior będzie ukoronowaniem obchodów tego święta. W turnieju zaprezentują się między innymi drużyny, w których barwach grał Kazik – Manchester City oraz Legia Warszawa. Podczas rozgrywek będzie można zwiedzić starogardzki „Szlak Deyny” oraz dokładniej zapoznać się z sylwetką tego wybitnego piłkarza.
- Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym z pewnością nie zabraknie wielkich sportowych emocji na najwyższym polskim i europejskim poziomie. Spodziewać się można wielu bardzo zaciętych, trzymających w napięciu do ostatnich sekund spotkań. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do udziału i kibicowania. Podczas turnieju planowane są liczne atrakcje dla mieszkańców i kibiców – zapraszają organizatorzy turnieju.
Zawody honorowym patronatem obejmie Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.
 

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obiektywny
Obiektywny 21.07.2017, 22:20
Klub B już jest daleko za klubem K w Starogardzie i nigdy go nie dogoni, nie zmieni tego nawet to, że klub B nie zaprasza dzieci z klubu K na turnieje, na które dostaje grubą kasę z miasta bo boi się, że klub K wygra jego turniejek!!!

Pozostałe