Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej na Kociewiu. Koncerty, na które warto się wybrać

  • 3.06.2017, 10:00
  • kg
I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej na Kociewiu. Koncerty, na które warto się wybrać
Trwa właśnie I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej na Kociewiu. Za nami już pierwsze koncerty, kolejne w planach. 4 czerwca o godz. 18.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła wystąpią Patryk Podwojski (organy), Szymon Zawodny (saksofon) oraz sopranistka Angelika Podwojska. Serdecznie zapraszamy!

W ramach festiwalu koncerty odbędą się jeszcze 11 czerwca w Skarszewach (o godz.15.00) i w Starogardzie Gdańskim (o godz.17.00). Na koncert finałowy zaś zapraszamy do Starogardu Gdańskiego, gdzie 18 czerwca o godz.18.45 w kościele NSPJ wystąpi Krzysztof Czerwiński z Sydney. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Promocji Sztuki im. Feliksa Nowowiejskiego przy współpracy z parafiami w Starogardzie Gdańskim, Zblewie i w Skarszewach. Festiwal wspierają: Urząd Gminy w Zblewie, Gmina Miejska Starogard Gdański oraz Ośrodek Kultury w Skarszewach.

 

kg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kociewiak
kociewiak 8.09.2017, 08:25
a Pelplin to już nie Kociewie?, coś tutaj organizatorzy kręcą, POwskie lody?
On
On 8.06.2017, 20:28
Czy to prawda,ze wicestarosta Chyła otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Skorcza ?
Pytanie za co ? To jakaś kpina ? Kazdego miesiaca kasuje wysoką pensje i ma zakichany obowiązek rzetelnie pracowac na rzecz mieszkanców.Z tą rzetelnością to oceniam na zero !!!! Czy Ci ktorzy mu to przyznali wiedzą co to znaczy Honorowy ?
To ktos zasłużony dla społeczeństwa , prawy czkowiek ,ktory nie posunie sie do manipulacji na szkode innych ,to człowiek bez nałogow !!!!! Czy to prawda ,ze na beznadziejny pomysł wpadł radny ze Skorcza a pracownik starostwa Kosecki R. ?
Jezeli tak to czysta wazelina i pozostaje niesmak

Pozostałe