Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki dwóch ściganych listami gończymi mężczyzn. Zgodnie z wyrokiem sądu, obaj mieszkańcy powiatu starogardzkiego mieli orzeczoną karę pozbawienia wolności i nie stawili się dobrowolnie do aresztu śledczego. Zatrzymane przez kryminalnych osoby trafiły do placówki penitencjarnej, gdzie spędzą najbliższe miesiące za kratkami.

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem zaginionych oraz ściganiem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, doprowadzili do swojej komendy dwóch mężczyzn ściganych listem gończym.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

Zatrzymany wczoraj 41-latek był poszukiwany przez starogardzki sąd w celu odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Zajmujący się tą sprawą kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać na jednej z prywatnych posesji w gminie Skórcz. Policjanci natychmiast udali się w to miejsce w celu zweryfikowania swoich ustaleń. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że ścigany listem gończym mężczyzna, aby uniknąć odpowiedzialności karnej schował się pod workiem foliowym w garażu.

Ci sami funkcjonariusze dzień wcześniej zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Skarszewy, który był ścigany dwoma listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Gdyni i Starogardzie Gdańskim. Zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości mężczyzna powinien przebywać w areszcie śledczym w celu odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym oraz kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.

Zatrzymane przez funkcjonariuszy osoby zostały doprowadzone do starogardzkiej komendy. Po sporządzeniu dokumentacji mężczyźni zostali przekonwojowani do placówki penitencjarnej, w której będą odbywać karę orzeczoną za wcześniej popełnione przestępstwa.

 
Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 2.06.2017, 12:40
Narazie nie bedzie transmisji na żywo z sesji Rady Powiatu bo dopiero beda liczyć koszty i pewnie zastanawiać sie jak odejsc od tematu?
Jak radni powiatu podwyższali sowicie diety to nie było problemu z kasą.Jak kupowali dla zarzadu limuzyne na kredyt też sprzeciwu nie było.
Jak to możliwe ,ze w tych czasach wyborca nie moze obejrzeć przebiegu sesji ?
Zarząd powiatu na prawo i lewo wydaje środki publiczne na tz.promocje i to głównie Chyły ,Gabriela i Burczyka a nie zabezpiecza Obywatelom bezpośredniej relacji z sesji .
W wielu samorzadach juz od lat transmituje sie sesje a u nas trzeba sie tego domagać ?
Czyz takiego podejscia nie mozna nazwać lekcewazeniem OBYWATELI ???
Wstyd dla tej koalicji i wstyd dla posła Neumanna bo krytykuje innych a nie patrzy na "swoich".
kris
kris 13.05.2017, 21:28
A dlaczego ten policjant ma zasłoniętą tylną część głowy ?

Pozostałe