Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Skuteczna akcja starogardzkich funkcjonariuszy. Odkryli nielegalną uprawę marihuany

Skuteczna akcja starogardzkich funkcjonariuszy. Odkryli nielegalną uprawę marihuany
W trakcie przeszukania jednego z budynków mieszkalnych w gminie Osiek starogardzcy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli doniczki z krzakami tej zakazanej w Polsce rośliny, sprzęt wykorzystywany do jej uprawy oraz marihuanę. Do policyjnego aresztu trafił również 36-latek, który jest podejrzewany o uprawę konopi i posiadanie środków odurzających.

W miniony wtorek do policyjnego aresztu trafił 36-letni mieszkaniec powiatu puckiego. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez starogardzkich funkcjonariuszy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

Kryminalni w czasie przeszukania domu, który wynajmował zatrzymany mężczyzna, zabezpieczyli doniczki z krzakami konopi indyjskich, specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do uprawy tych roślin oraz susz roślinny. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana.

Dzięki skutecznej interwencji policjanci zlikwidowali zlokalizowaną na terenie gminy Osiek nielegalną plantację konopi. Uprawa zorganizowana była na piętrze jednego z budynków mieszkalnych. Rośliny wzrastały w specjalnie przygotowanych do tego celu pomieszczeniach.

Zatrzymany 36-latek był zaskoczony działaniem policjantów i nie stawiał oporu. Mężczyzna został przekonwojowany do Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za posiadanie marihuany oraz uprawę konopi indyjskich Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Jest to kolejny w tym tygodniu sukces starogardzkich policjantów w walce z przestępczością narkotykową. Dzień wcześniej funkcjonariusze z tej jednostki zatrzymali mieszkańca Kociewia podejrzanego o posiadanie prawie 3 kilogramów amfetaminy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytalski
pytalski 11.05.2017, 21:25
Skoro ta jest nielegalna to w takim razie musi istnieć również legalna uprawa marihuany czy ktoś wie gdzie???
obywatel
obywatel 11.05.2017, 21:00
Brawo Policja - teraz czas na sąd !!!!!
Tępić tych wszystkich nierobów !!!
Mlody
Mlody 11.05.2017, 18:19
Zalosne... Pedal-y jeban-e
Mlody
Mlody 11.05.2017, 15:12
*** psy cwele ***
,.
,. 11.05.2017, 13:13
Najlepiej byście wszyscy chcieli się napalić , śmiać się z byle czego, mieć wizje i potem kierować samochodami , wykonywać odpowiedzialne zadania i obsługiwać specjalistyczny sprzęt.Ktoś by to zalegalizował to by wam dali palec to byście chcieli całą rękę taka prawda
swoje wiem
swoje wiem 11.05.2017, 14:13
ale nachlanym jeździć to już można?? no i może jeszcze pozamykać każdego niebezpiecznego kryminalistę z 1gramem trawy w kieszeni bo to przecież niebezpieczny zbrodniarz! co ty pleciesz? niby w czym to zielsko jest gorsze od alkoholu?? ZALEGALIZOWAĆ!! i traktować jak alkohol. sprzedaż tylko dla pełnoletnich i zakaz jazdy pod wpływem. przynajmniej palili by czyste certyfikowane zielsko a nie jakieś nasączane truciznami. i jeszcze państwo by na tym zyskało. kompletna ignorancja przemawia przez was, wypowiadacie sie a nie macie żadnej wiedzy na temat konopi. Kierujecie się jedynie stereotypami. Słyszałeś kiedyś żeby wóda albo fajki kogoś z czegoś wyleczyły?? to masz... to sobie poczytaj http://wolnekonopie.org/2015/02/23/adam-wierzba/
dodam że ja nie palę ale i nikogo nie osądzam jak nie znam sytuacji.
t
t 11.05.2017, 11:55
Brawo wyłapać tych wszystkich kombinatorów, co im się legalnie pracować nie chce.Przecież prędzej czy później taki hodowca czy diler wpadnie sam albo wsypie go jego klient taka prawda.
mmm
mmm 11.05.2017, 12:47
Czyli lepiej, żeby holender zarabiał na polakach? Chory kraj. Piwo można kupić w każdym sklepie, a za marihuanę idzie się siedzieć.

Pozostałe