Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

„Przytulam, bo lubię” – konkurs plastyczny

  • 20.04.2017, 05:49
  • kg
„Przytulam, bo lubię” – konkurs plastyczny
„Przytulam, bo lubię” to konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat (indywidualnych i grup zorganizowanych, np. z przedszkoli, szkoły). Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnej i kolorowej pracy, obrazującej stwierdzenie: „Przytulam, bo lubię”. Technika i forma realizacji zadania konkursowego są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania. Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy dostarczyć do Osiedlowego Domu Kultury w Starogardzie Gdańskim w terminie do 5 maja.

Startuje ogólnopolski projekt inspirowany nowym serialem animowanym dla dzieci "Przytulam, bo lubię". Konkurs plastyczny i specjalne bezpłatne seanse filmowe to elementy składowe projektu, który będzie realizowany do 14 maja w kilkudziesięciu miejscowościach i miastach na terenie kraju. Jednym z celów akcji jest uczenie dzieci i ich bliskich uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.
Współorganizatorem projektu jest Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Kociewie” (ul.Reymonta 1, 83-200 Starogard Gdański, tel.58 56 289 40).
Fundamentem projektu „Przytulam, bo lubię” jest konkurs plastyczny kierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, zarówno uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, np. z przedszkoli. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez komisję konkursową. Autorzy prac, które zostaną uznane za najciekawsze, otrzymają nagrody, m.in. gadżety związane z serialem „Przytul Mnie”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie wielkiego finału projektu „Przytulam, bo lubię”, który będzie miał miejsce 12. maja 2017 roku w Osiedlowym Domu Kultury, przy ul. Reymonta 1 w Starogardzie Gdańskim. Wówczas odbędzie się specjalna projekcja wybranych odcinków serialu, a towarzyszyć jej będą atrakcje dla całych rodzin. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. Regulamin konkursu oraz informacje o sposobie i miejscu dostarczania prac konkursowych, a także o programie wielkiego finału znajdują się na stronach internetowych współorganizatorów wydarzenia (www.odk.smkociewie.com.pl
osiedlowydom).

 

kg
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

..
.. 22.04.2017, 17:37
Super!!!

Pozostałe