Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Z pasją do biegania. 1 kwietnia ruszyły treningi BiegamBoLubię!

  • 7.04.2017, 09:54 (aktualizacja 07.04.2017 10:05)
  • Admin admin
Z pasją do biegania. 1 kwietnia ruszyły treningi BiegamBoLubię!
Śnieg stopniał a to znak, że czas obudzić się z zimowego snu i zacząć biegać. Nie wiesz jak się do tego zabrać? A może chcesz wznieść się na jeszcze wyższy poziom pod okiem profesjonalnego trenera? Właśnie rusza ósmy sezon największej ogólnopolskiej akcji treningowej – BiegamBoLubię!

BiegamBoLubię to akcja skierowana zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biegowym świecie, jak również do tych, którzy swój trening chcieliby urozmaicić lub zwyczajnie nauczyć się czegoś nowego o bieganiu.

Punktualnie o godzinie 9.30 od kwietnia do listopada uczestnicy spotykają się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, by wspólnie trenować.  Stadion to możliwość lepszej kontroli tempa, bez użycia specjalistycznych zegarków, to także szansa na ciekawe ćwiczenia oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
- Nasi trenerzy udowodnią nawet najbardziej opornym, że bieganie wcale nie jest nudne i co najważniejsze, można je polubić – mówi Katarzyna Machaj, jedna z organizatorek akcji BBL. -  
Każdy z cotygodniowych treningów to nowa lekcja. Naszym głównym celem jest przede wszystkim edukacja sportowa. Dzięki zajęciom nadrobicie zaległości z lekcji wychowania fizycznego, poznacie mnóstwo ćwiczeń siłowych, gibkościowych oraz biegowych. Poprawicie swoją technikę, nauczycie się, jak minimalizować ryzyko kontuzji. Pokażemy wam, że bieganie to nie tylko „nabijanie” kilometrów, z nami będziecie mogli potrenować mądrze i ciekawie – zachęca do udziału w treningach Katarzyna Machaj.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Największa,
Największa, 12.04.2017, 11:52
ogólnopolska akcja treningowa? Dla 8 osób?

Pozostałe