Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Musisz to zobaczyć! Zoobajka Flyball Cup 2017

  • 31.03.2017, 10:01 (aktualizacja 31.03.2017 10:03)
  • kg
Musisz to zobaczyć! Zoobajka Flyball Cup 2017
Po raz pierwszy na Północy Polski zostanie zorganizowana prestiżowa impreza „Zoobajka Flyball Cup”. Impreza ma charakter oficjalnych zawodów sportowych zgłoszonych w terminarzu Związku Flyball i odbędzie się na płycie głównej Stadionu Miejskiego im K. Deyny w centrum miasta. Została też objęta oficjalnym patronatem prezydenta miasta Starogard Gd.

Zobacz, co to Flyball na żywo! 
Wydarzenie to, cyklicznie od 25 lat, gromadzi ogromną ilość uczestników oraz mieszkańców miast, w których się odbywa. 
- Wstęp na zawody dla wszystkich kibiców jest oczywiście bezpłatny a będzie to widowisko sportowe, rozrywkowe ale i edukacyjne – podkreśla Jolanta Olszewska, właścicielka sklepu Zoobajka w Starogardzie Gdańskim. - Do dyspozycji mieszkańców będą konsultanci w zakresie profilaktyki pasożytów zewnętrznych (pchły, kleszcze), wewnętrznych, porady żywieniowe oraz dotyczące pielęgnacji sierści. Oczywiście, nie zapominamy o naszym  starogardzkim  schronisku dla zwierząt – dodaje Jolanta Olszewska. 
 
Fractal Flyball Team 
Zanim w 2013 roku oficjalnie powstał Trójmiejski Klub Sportu Flyball, jego członkowie interesowali się innymi psimi sportami, takimi jak dogfrisbee, agility, posłuszeństwo, obrona. - Aktywne starty w dogfrisbee przyniosły liczne sukcesy na polu krajowym i międzynarodowym. Jednak to flyball zdobył nasze i psie serca. Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez psiej sztafety, jaką jest flyball – zauważają członkowie KFS Flyball. 
Flyball to precyzja oraz czas. 
- Do tej pory w sezonie 2016 trzykrotnie poprawialiśmy rekord maszego klubu i osiągnęliśmy czas 16,72 sekundy. Jest to drugi wynik w Polsce, z którym startujemy w czołowych dywizjach na zawodach krajowych i międzynarodowych. Nasza drużyna jest jedną z najszybszych flyballowych drużyn w Polsce! Nasi trenerzy dbają o stały rozwój drużyny - poszerzają swoją wiedzę i szukają rozmaitych rozwiązań. Metody treningowe stosowane we Fractalu są oparte na wiedzy i doświadczeniu najlepszych flyballowych szkoleniowców z kraju i zagranicy. Zawody krajowe odbywają się w podwarszawskich Kaputach. Bazując na naszym doświadczeniu z kraju i zagranicy chcemy zorganizować zawody na Pomorzu! Zaprosić drużyny z kraju i zagranicy i popularyzować psie sporty. Zawody flyballowe są niezwykle efektownym widowiskiem, przyciągającym rzeszę kibiców – dodają członkowie Trójmiejskiego Klubu Sportu Flyball. 
Jak sobie radzą na żywo? O tym będziecie mogli przekonać się już wkrótce, 2 kwietnia, przychodząc na stadion miejski w Starogardzie Gd. 
- Z radością pokażemy ludziom jak praca, poprzez zabawę i motywacje, z naszym kochanym czworonogiem buduje niesamowitą więź i emocje! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

kg
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe