×
Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Magiel Kociewski: Najważniejsze, by być szczęśliwym

Magiel Kociewski: Najważniejsze, by być szczęśliwym
Ma 23 lata, ale zamiast przesiadywania przed komputerem woli przemierzać swoją okolicę z aparatem. Uchwyconymi w kadrze chwilami dzieli się chętnie na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook. Jego zdjęcia często pojawiają się również na stronie Urzędu Gminy Kaliska. Jakim człowiekiem jest Krzysztof Banul? Co go denerwuje, o czym marzy? Sprawdźcie sami!

- Mój pierwszy kontakt z fotografią wspominam jako...
- Pierwszy kontakt z fotografią miałem w 2007 roku, to było wtedy, gdy tata wrócił z zagranicy z pracy z Niemiec i postanowił kupić coś każdemu z rodzeństwa. Ja wybrałem aparat cyfrowy - mały kompaktowy. Od 2013 roku fotografuję lustrzanką.

- W wolnym czasie najchętniej...
- Jeżdżę rowerem po okolicy fotografując okoliczne jeziora, rzeki, krajobrazy oraz po prostu otaczający i zmieniający się świat. Chodzę też na różne imprezy, które są organizowane w mojej okolicy. Fotografuję tam ludzi. Ostatnio zacząłem z redaktorem Tadeuszem Majewskim kręcić reportaże: Wdeckiego Chińczyka Rozmowa z panem Józefem Pukałą i wywiad z Kolejarzami w Czarnej Wodzie.

- Jestem osobą, która...
- Lubi fotografię, podróżować.

- Marzę, by...
- Pokazywać swoje fotografie na wernisażach i wystawach.

- Przy sobie zawsze mam...
- Smartfon z wbudowanym aparatem fotograficznym.

- Podczas podróży...
- Zabieram zawsze swój sprzęt fotograficzny, aby fotografować... Przywieźć wspomnienia w postaci zdjęć i potem dzielić się nimi na moim fanpage na portalu społecznościowym Facebook.

- Najpiękniejszym miejscem na Kociewiu jest, moim zdaniem...
- Nie mam takiego ulubionego miejsca. Polecam jednak Ogrody Frank - Raj w Gminie Kaliska. W ogrodach tych znajduje bardzo wiele motywów fotograficznych. Jest tam mnogość gatunków roślin oraz kwiatów.

- Denerwuję się, gdy...
- Jest zakaz fotografowania :)

- Najważniejsze w życiu jest dla mnie...
- By być szczęśliwym.

- Rodzina to...
- Ktoś bliski, na kogo można liczyć i mieć w nim oparcie.

- Moim autorytetem jest...
- Nie mam autorytetów (...)

 

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zxc xc
zxc xc 9.03.2017, 10:49
Baaardzo trudno jest mieć autorytet. Mamy ogromne a może niewykonalne wymagania co do autorytetów ale to zdanie w tym młodym wieku nie dziwi. To wszystko przychodzi z wiekiem i doświadczeniem oraz pewnym rodzajem dojrzałości. Wówczas doceniamy. Trzeba mieć hobby, zainteresowania, one też ewoluują, zmieniają się. I też lubię Frank Raj. Szkoda, że niedoceniane jest to miejsce przez starogardzian. bardzo się rozwijało przez lata, warto tam pojechać a można choćby koleją do Kalisk i spacer przez wioskę fajny.

Pozostałe