Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Pracował poza aresztem i nie powrócił do celi. Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego

Pracował poza aresztem i nie powrócił do celi. Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego
Policjanci zatrzymali 30-letniego uciekiniera z aresztu śledczego, który po wykonaniu pracy na zewnątrz nie wrócił do celi. Mężczyzna został przekonwojowany do aresztu śledczego, w którym będzie odbywał dalszą część kary pozbawienia wolności. Teraz mężczyźnie dodatkowo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Subkowach otrzymali informację, że na terenie jednego z domów w tej gminie ukrywa się uciekinier z Aresztu Śledczego z Oddziału Zewnętrznego w Ustce. Mundurowi ustalili, że 30-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego 1 października 2016 roku po wykonaniu robót publicznych na zewnątrz aresztu śledczego nie powrócił do swojej celi. Mężczyzna od tego czasu zaczął się ukrywać.

Podczas sprawdzania zdobytej informacji subkowscy stróże prawa zatrzymali 30-latka, który w chwili zatrzymania był całkowicie zaskoczony. Zatrzymany mężczyzna nawet zmienił swój wygląd, jednak to nie zmyliło funkcjonariuszy. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego trafił do policyjnej celi skąd dalej został przekonwojowany do aresztu śledczego, w którym będzie odbywać dalszą część kary pozbawienia wolności.

Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jannnn
jannnn 20.02.2017, 18:43
tak powinno być ale tak nie jest...
Vegas89stg
Vegas89stg 17.02.2017, 21:59
Coś dziwne... W zakładzie karnym (wiezieniu) odbywa się karę pozbawienia wolności a w areszcie śledczym czeka się do czasu procesu i orzeczenia winy (lub jej braku) i kary... czy się mylę?
xx
xx 14.03.2017, 21:16
Mylisz sie. W areszcie tez odbywa sie kare pozbawienia wolnosci

Pozostałe