Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi
Policjanci z Posterunku Policji w Kaliskach zatrzymali 29-latka, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był ścigany dwoma listami gończymi. Zgodnie z decyzją sądu mieszkaniec powiatu starogardzkiego trafił za kratki, gdzie będzie odbywał orzeczoną karę pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem policjanci z Kalisk doprowadzili do swojej jednostki 29-letniego mieszkańca Kociewia, który był ścigany 2 listami gończymi. Do zatrzymania doszło około godz. 8:00 na jednej z ulic w centrum miasta. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. Interweniujący w tej sprawie mundurowi w czasie legitymowania sprawdzili w policyjnej bazie danych personalia obserwowanego wcześniej mężczyzny.

Jak się okazało 29-latek był poszukiwany 2 listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tczewie za spowodowanie wypadku drogowego oraz oszustwo.

Mężczyzna został przekonwojowany do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę łączną 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe