Środa, 17.01.2018, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Znaleziono przy nim narkotyki. 23-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności

  • 7.03.2016, 13:05
  • KPP Starogard Gd.
Znaleziono przy nim narkotyki. 23-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności
Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 23-letniego mieszkańca Kociewia, który posiadał amfetaminę, marihuanę oraz haszysz. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Usłyszał je 23-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, przy którym policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany w miniony piątek nad ranem na ulicy Traugutta. W trakcie policyjnej interwencji okazało się, że mieszkaniec Kociewia posiadł przy sobie papierowe zawiniątko z suszem roślinnym oraz zwitek folii aluminiowej z białym proszkiem. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana i amfetamina. Dodatkowo w czasie przeszukania mieszkania kryminalni zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie policjanci przejęli ponad 21 gramów amfetaminy, 22 gramy marihuany i ponad 5 gramów haszyszu. 

W minioną sobotę mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Starogard Gd.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

7.03.2016, 16:21
dopierdolić ćpunowi maksymalną karę i w kamieniołomy !!!!!!!
7.03.2016, 23:21
To oferma dorwac jego dostawce

Pozostałe