Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

FILM: Groził nożem kobiecie w salonie gier!

FILM: Groził nożem kobiecie w salonie gier!
Starogardzcy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn, podejrzanych o napadł na pracownicę salonu gier. Przestępcy zrabowali kobiecie pieniądze i telefon komórkowy. Sprawcy tego przestępstwa zostali ustaleni przez miejscowych kryminalnych i trafili do policyjnego aresztu. Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie.

17 lutego br. około godziny 22:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o rozboju, do jakiego doszło na terenie jednego z miejscowych salonów gier. Jak wynikało ze zgłoszenia zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku zrabował ponad 2 tys. zł oraz telefon komórkowy należący do pracującej tam kobiety i oddalił się w nieznanym kierunku.

Na miejsce natychmiast skierowano znajdujące się w pobliżu patrole oraz grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, a także sprawdzili teren w pobliżu salonu i ewentualne drogi ucieczki.

=> FILM Z ZATRZYMANIA 

Funkcjonariusze ustalili, że w czasie zdarzenia w lokalu przebywał jeden z klientów. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka. Jak się później okazało miał on bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Przeprowadzone w tej sprawie czynności oraz praca operacyjna wykazały, że mężczyzna celowo przyszedł do salonu gier, aby w odpowiedniej chwili powiadomić swojego wspólnika o tym, że w lokalu nie ma innych klientów. Wówczas drugi ze sprawców w kominiarce i nożem w dłoni wbiegł do salonu i sterroryzował pracownicę. Zamaskowany mężczyzna po rabunku natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Drogi
Drogi 9.03.2016, 08:15
To jest Krzysiek Malinowski
meka
meka 7.03.2016, 20:31
wezcie sie za salony gier ktore dzialaja nielegalnie,,,
5.03.2016, 20:03
I do lodówy go :P
Gość
Gość 4.03.2016, 22:34
Niech pokarzą przestępców a nie puszczają filmik i nie pokazują ich.
5.03.2016, 20:05
A Ty nie wiesz że taki cwel to ma więcej praw niż TY? On teraz za nasze podatki sobie posiedzi, się podleczy a jak pokażą jego twarz dla Ciebie ciekawskiego to jeszcze może za to zaskarżyć....
4.03.2016, 15:16
sodoma i gomora tam.
Że też PiS się na nie godzi.
STG
STG 4.03.2016, 15:11
szkoda że jego ryja nie widać......niech każdy by widział co to za idiota....

Pozostałe