×
Czwartek, 27.07.2017, imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Obezwładniają gazem i kradną?! Czytelnicy alarmują: napadają w biały dzień! Policja: Takich zdarzeń nie odnotowano

  • 12.02.2016, 09:46
  • Red.
Obezwładniają gazem i kradną?! Czytelnicy alarmują: napadają w biały dzień! Policja: Takich zdarzeń nie odnotowano
Otrzymaliśmy kilka sygnałów od zaniepokojnych Czytelników, że na terenie gminy Smętowo Graniczne dochodzi do bulwersujących napadów na mieszkańców. Jak usłyszeliśmy, zamaskowani sprawcy mieli wchodzić do domów zwykłych mieszkańców, obezwładniać ich gazem, po czym plądrować mieszkania zabierając ze sobą wszystko co wartościowe. Zdaniem naszych Czytelników, sytuacji takich miało być wiele. Policja informuje jednak, że to zwykłe plotki.

W naszej Redakcji rozdzwoniły się telefony. Zatrwożeni Czytelnicy alarmowali o niepokojących sytuacjach, do jakich ich zdaniem, miało dochodzić na terenie gminy Smętowo Graniczne.
- Rabusie wchodzą w biały dzień do domów, nie ważne czy w środku są ludzie – mówiła jedna z naszych Czytelniczek. – Obezwładniają mieszkańców gazem, potem kradną wszystko co popadnie. Z tego co słyszałam, takich sytuacji jest coraz więcej. Czy mamy się czego bać? – pyta zmartwiona kobieta.
Aby potwierdzić doniesienia naszych Czytelników skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gd.
- Odpowiadając na pytanie informuję, że na terenie gminy Smętowo Graniczne w ostatnich dwóch tygodniach funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim odnotowali jedno włamanie do mieszkania – wyjaśnia st. asp. Marcin Kunka, oficer prasowy. - Do zdarzenia doszło 19 stycznia br. w jednej z miejscowości na terenie wspomnianej gminy. Sprawca pod nieobecność domowników podważył okno i po wejściu do budynku ukradł pieniądze w kwocie 1150 zł. Ponadto informuję, że w 2016 roku na terenie gminy Smętowo Graniczne nie odnotowaliśmy zdarzeń, w których sprawcy użyli gazu w celu obezwładnienia domowników – zaznacza rzecznik prasowy KPP w Starogardzie Gd.
Jak się więc okazuje, jest to zwykła plotka. Na szczęście.



Red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

20.02.2016, 23:58
Zieliński, Drahim, Gniewkowski,Gardzielewski ..nie potrawicie się podpisać ...żenada leszcze smetowskie
20.02.2016, 23:46
pamiętajcie ,że zawsze może być gorzej ... mamy fajne powietrze w naszej gminie .. a złe komentarze..oni zawsze się znajdą.. nie narzekajcie ..złotówy są wszędzie, a tu jest spokój
20.02.2016, 23:42
[quote]
[quote] Czy masz na myśli "jasia " tego agresora ?To zakompleksiony i sepleniący" chory człowieczek"Musiał mieć niedobre dzieciństwo,ze teraz ma "pianę na ustach"i powinien się leczyć.Jak komuś nie idą interesy i inne sprawy to wyżywa się na tych którzy mają sukces....."jas" powinien nauczyć się uczciwości aby oceniać innych.A to wszystko w katolickiej gminie.Dziadostwo!!!! [/quote]Cezary gNIEWKOWSKI ,,,,WEL jAŚ SMĘTOWIAK [/quote]
20.02.2016, 23:42
[quote]
[quote] Czy masz na myśli "jasia " tego agresora ?To zakompleksiony i sepleniący" chory człowieczek"Musiał mieć niedobre dzieciństwo,ze teraz ma "pianę na ustach"i powinien się leczyć.Jak komuś nie idą interesy i inne sprawy to wyżywa się na tych którzy mają sukces....."jas" powinien nauczyć się uczciwości aby oceniać innych.A to wszystko w katolickiej gminie.Dziadostwo!!!! [/quote]Cezary gNIEWKOWSKI ,,,,WEL jAŚ SMĘTOWIAK [/quote]
20.02.2016, 23:31
[quote]
Czy masz na myśli "jasia " tego agresora ?To zakompleksiony i sepleniący" chory człowieczek"Musiał mieć niedobre dzieciństwo,ze teraz ma "pianę na ustach"i powinien się leczyć.Jak komuś nie idą interesy i inne sprawy to wyżywa się na tych którzy mają sukces....."jas" powinien nauczyć się uczciwości aby oceniać innych.A to wszystko w katolickiej gminie.Dziadostwo!!!! [/quote]
Cezary gNIEWKOWSKI ,,,,WEL jAŚ SMĘTOWIAK
20.02.2016, 23:25
jak ksiądz w smetowie, wam nie pasuje , to inne parafie zapraszają...chyba że ateiści ... Gniewkowscy itp .. gołębie hodować , a od kościoła z daleka
20.02.2016, 23:20
czekam ,aż ktoś swój komentarz podpisze imieniem i nazwiskiem ... a nie tylko kulfon i czarek i sławka anonimy
20.02.2016, 23:03
czarek , wel smętowiak.pl jesteś słaby, już nie anonimowy i nudny ...odejdz, my chcemy tlenu , a nie żygać na Twoje Korwinowskie , szałajdowe poglądy
20.02.2016, 22:59
kulfon złodziejów szukaj , a nie do Leszka masz si
rozbawiona
rozbawiona 17.02.2016, 16:53
brawo smetowiacy
brawo luchowianie
kon by sie usmial..wasza zazdrosc nie zna granic
nie bede mowic o bezczelnosci gdyz jest wolnosc slowa ale widac ze nie macie co innego do robienia tylko plotki
plotki i plotki...
wezcie sie sami do pracy a nie mowcie o lenistwie
i zauwazcie ze zawsze sa dwie prawdy a nie tylko to co sie chce slyszec.
pozdrawiam kolege O i Panstwa K hehe
GOSC
GOSC 16.02.2016, 19:05
A TO PRAWDA, ZE STUCZYŃSKĄ SIĘ ZGADZAAM
20.02.2016, 23:26
koze dyma czy co
16.02.2016, 20:28
Radny Wełnowski powinien oddać mandat .Gdyby miał honor to tak by zrobił?
Po co kandydował do rady by szwagierce zaraz po wyborach pracę załatwić?
On i paru innych co pozałatwiali robotę swoim traktują gminę jak swoje ranczo?
17.02.2016, 20:04
tak odda mandat dla twojego ojca
GOSCCC
GOSCCC 16.02.2016, 19:07
Zero kompetencji pani Agnieszko, zero i jeszcze raz zero!
20.02.2016, 22:44
agnieszka soboń ...dykta
16.02.2016, 20:19
Mariolka znowu przyjęta do pracy ?
Wyjeżdża "pani" kiedy chce i wraca kiedy chce i zawsze przyjęta jest do pracy ?
Takie postępowanie wójtowej jest nie fer wobec młodych ludzi wykształconych i poszukujących pracy.Ta "Mariolka" w pracy rąk sobie nie powyrywała ale kolesiostwo jest tu decydujące? Gdzie są radni? Gdzie ich ślubowanie? Dziadostwo.
20.02.2016, 22:43
i tu jest kures....wooooo
GOSC
GOSC 16.02.2016, 19:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

16.02.2016, 19:39
Tupetu ?
Rycerz
Rycerz 14.02.2016, 18:56
Czytając te komentarze, to myślałem że ludzie się mylą. Jeżeli się zagłębiłem w temat, to zgadzam się odnośnie wójtowej w 100%. Kolpletnie ekipa nie przystosowana do dzisiajszych warunków rządzenia. Pozostał stary układ, który się przefarbował i teraz wspierają wójtową Anitę, a kompetencje tych pracowników zostały niezmienne " beznadzieja totalna" Nie jestem zwolennikiem byłej wójtowej Zosi, ale ona to chociaż charyzmę miała i to był koń do pracy. Teraz wszystko leży, nawet forum smętowa. Gdzie jest teraz jasiu smętowiak i reszta ekipy?
20.02.2016, 23:28
dotacje zosiowe zabrane to i po co sobie ryja strzępić
16.02.2016, 12:52
Czy masz na myśli "jasia " tego agresora ?
To zakompleksiony i sepleniący" chory człowieczek"
Musiał mieć niedobre dzieciństwo,ze teraz ma "pianę na ustach"i powinien się leczyć.
Jak komuś nie idą interesy i inne sprawy to wyżywa się na tych którzy mają sukces.....
"jas" powinien nauczyć się uczciwości aby oceniać innych.
A to wszystko w katolickiej gminie.Dziadostwo!!!!
16.02.2016, 13:38
Gdzie był proboszcz,gdzie byli duchowni w tej gminie jak po chamsku i z nienawiścią grupka smętowskich hejterow atakowała poprzednią władzę.Na siłę chciano odsunąć od władzy"niewygodnych ludzi".Gmina rozwijała się i to gołym okiem było widoczne.
Podziwimy z żoną p.wójt Zofię za jej pracę i za to ze musiała znosić ataki "smętowskich agresorów".Teraz jest głucha prowincja.A co do jasia i jarka słusznie piszecie przez małe "j"
to " opętani przez zazdrość " ?
wojtek z Kopytkowa
wojtek z Kopytkowa 20.02.2016, 22:42
po pierwsze kościół i polityka nie powinny iść w parze.. bo co do mszy w niedzielę , to nigdy, nie miałem zastrzeżeń..,,, a Zosia gminę zadłużyła i co .. medale .. rządzić nie jest łatwo .. jak słyszę dotacje unijne to mnie skręca...unia da , ale trzeba też mieć wkład .. z pustego to i Salomon nie zarobi
16.02.2016, 19:18
Pytasz gdzie byli duchowni ? Tej nienawiści trudno było nie zauważyć a duchowni czyż nie pili spokojnie kawki z wicestarostą Chylą i ustalali dotacje na remont kościołów i nie tylko ?
Mówi się,że łączyły ich wspólne cele kampanii wyborczej!!!!!!!!!! I wszystko jasne?
Po Smętowie krążyła informacja,ze proboszcz odejdzie jeżeli zostanie stara władza ?
Nie ważne co dobrego ta władza zrobiła dla gminy,ale w czym nie sprzyjała proboszczowi?
Pytanie jak do tego zachowania duchownych mają się przykazania boskie?
gość
gość 12.02.2016, 23:26
co to ku... za burdel sie w tym smętowie zrobił !!!
20.02.2016, 23:30
Gremlin rucha zyte
12.02.2016, 19:12
Galant i "spółka" co z obietnicami wyborczymi ?
Żadnych inwestycji ,kiedy będzie kanalizacja ,kiedy remont Ogrodowej ?
Gdzie ci inwestorzy i nowe miejsca pracy ?

20.02.2016, 22:50
do Zochy na fejsa piszcie , bo pod stacjonarnym nie dostępna
13.02.2016, 13:37
Galant i "spółka" do domu...
Wstyd i kompromitacja wzywać ludzi na dywanik...
Jest wolność słowa .
Co za głupota myśleć,ze tym sposobem wszyscy będą mówić tylko to co tobie kobieto odpowiada?
12.02.2016, 16:52
O losie z jednej strony złodzieje a z drugiej wójtowa co wzywa na dywanik mieszkańców jej przeciwników?
Ktoś poradził jej kupić plaster i zaklejać usta tym osobom?
Straszne co w tej gminie się dzieje.Ona zachowuje się jak "despotka" ?
Coś jej się w tym " łbie" pokręciło?
12.02.2016, 15:52
Hej smętowiaczki narzekacie na władzę i bardzo dobrze.
Macie to na co zasłużyliście ?
Trzeba było zastanowić się na kogo głosować a nie słuchać " czarnych "
Macie teraz układ rodzinno-towarzysko-partyjny.
A tak zupełnie poważnie to współczuję wam....brr,brr,brrr
20.02.2016, 22:55
Sławka Drahim na czacie ...witamy
12.02.2016, 15:45
Oj biedna ta gmina oj biedna.Mało,ze kiepska władza to jeszcze złodzieje atakują?
12.02.2016, 15:05
Ten "komuch"

Ten "komuch" nadworny fotograf Smętowa nie stać go zabrać żonę do lokalu tylko liczy na dopłaty z gminy przecież mają emerytury!
Mam awersję do"dziada" bo przemądrzały i na wszystkim się zna?
Gawędziarz nieznośny w gębie mądry a jak startował w wyborach to nigdzie się nie dostał bo po 40 głosów dostał.
Chłopie baw się za swoje bo będziemy obserwować ile gmina was sponsoruje !
12.02.2016, 16:14
Stać go ,aby zabrać żonę do restauracji a nie czyhać na pieniądze gminy.Mają z.żoną wysokie emerytury i jak im wstyd nie jest czekać na ....dopłaty?
Masz rację gościu to nieciekawy typ i na siłę chce błysnąć,ale każdy go zna i jego wodolejstwo..Pozostało mu robić za "nadwornego fotografa"-
12.02.2016, 14:56
Czy tak powinno być,ze gmina wspiera finansowo i udostępnia bezpłatnie świetlice emerytom itp.a oni balują i alkohol leje się jak ta lala.....? Stać ich na " chlanie" a alkohol nie jest tani.to niech robią te swoje"bibki",w restauracji?
Dlaczego z naszych podatków mamy dokładać do tego "biznesu" ?
A wszystko w rodzinie bo ta od.emerytów to teściowa wójtowej i teraz to wszystko"gra"?
20.02.2016, 23:40
Znowu ktoś anonimowo wypowiada się na temat emerytów , powtarzam emerytów ..ludzi którzy ponad 60 lat żyją w naszym świecie, oddychają , płacą podatki, cieszą się swoim życiem, które biegnie ku końcowi swego bytu,...i co pisowkie kur...wy znowu mają coś do powiedzenia ...słabe to jest
12.02.2016, 15:54
Emeryci często imprezują i nie jest tajemnicą,ze ciągle od gminy czegoś potrzebują.
Głośno jest,ze na każdym spotkaniu piją alkohol?
Prawda jest taka,ze to jest grupa zamożniejszych emerytów a biedni siedzą w domach.
Stop finansowania z publicznych pieniędzy zakrapianych imprez.
Co to za chory układ synowa wójt sponsoruje teściową i jej emerycką grupę?
To konflikt interesów!!!!
12.02.2016, 14:50
Pani Wieśka wysłana na urlop zdrowotny....zrobiła miejsce na cały etat dla wikariusza i nie ważne,ze gmina musi ponieść koszty urlopu.
Nie ważne,ze mało uczniów i mało godzin dla nauczycieli, ale ważne żeby klecha miał cały etat. Obłuda i zakłamanie prowincji.
20.02.2016, 22:53
Kulfon módl się z Czarkiem do krzaku aroni,,, bo co ateiści na temat religi, katolicyzmu mogą wnieść do dysuzji
12.02.2016, 14:47
W Smętowie jest beznadzieja nic się nie dzieje,drogi rozjeżdżone, inwestycji nie ma,rodzina niektórych radnych zatrudniona ( Danuta ruda,Agnieszka,Marcin, siostra pielęgniarka ,Mariolka co pomoc społeczną porzuciła to teraz bez konkursu po znajomości wróciła?)
Wójt na zebranie mieszkańców nie przyszła? Drzewa piękne przed urzędem wycięte?
Nie mają co robić to ploty wymyślają? Lenie weźcie się do roboty!!!
12.02.2016, 14:40
Policja dementuje doniesienia ze Smętowa.Szaleju się najedli,ze takie głupoty wymyślają.
Może wójtowa z nudów to sama wymyśla ? Jak wieść gminna niesie to osoba bardzo zakompleksiona bo podobno wzywa wszystkich na dywanik którzy ją krytykują lub mają inne zdanie i .....normalnie można to nazwać,ze "zastrasza" ? Gdzie jest ta demokracja w Smętowie? Niezły"charakterek"
Ojej a ludzie mają tego układu dość i o referendum coraz głośniej.
Piotr
Piotr 12.02.2016, 16:35
Śmieszna kobieta ta Galant bo myśli,ze jak będzie ludzi rozliczać z ich poglądów to zastraszy ich i zamknie usta ?
Co za naiwność kobieto opanuj się bo z twoich metod ludzie śmieją się.
A może na rachunek gminy u kolesia w sklepie plaster kupisz i usta przeciwnikom będziesz zaklejać? Co za paskudny charakter ?
12.02.2016, 14:38
Albo jest temat, albo plotki o których nie powinno sie pisać :)
12.02.2016, 14:36
Jak temat Smętowa..

Jak temat naszej gminy został podjęty (widzę duże rozżalenie mieszkańców) to ja tez w tym temacie zadam pytanie: Czy to prawda ,ze dyrektorka Szkoły w Smętowie kosztem dzieci
bierze jedzenie ze szkolnej stołówki dla męża i.....nie płaci?
Jeżeli to prawda to strach pomyśleć kogo ta wójt zatrudnia ?
UU
UU 12.02.2016, 13:57
Zlodzieje jeżdżą niebieskim vw polo na rejestracjach gtc
EWA
EWA 12.02.2016, 13:42
Po prostu CUDOWNA GMINA
17.02.2016, 21:22
ta ta
12.02.2016, 14:33
Żenada bo beznadzieja to za mało powiedziane.Miała być w Smętowie druga Japonia,okazało się,że to obiecanki przed wyborami i nic więcej.Ciemny lud to kupił.
Nie potrafią poradzić sobie w prostych sprawach
Zabrakło informacji dla mieszkańców Smętowa o zebraniu wiejskim ? Przyszło parę osób.
Chcieliśmy dowiedzieć się od wójta o związku Wierzyca i o podwyżkach za śmieci.Galant "olała" mieszkańców i nie przyszła.Zresztą nie przyszła bo nie ma nic do powiedzenia....? Oprócz robienia sobie zdjęć nie robi nic. I co na to jej poplecznik i "przyjaciel" od lat radny od wszelkich mądrości Piotr G ? To jest demokracja w jego wydaniu czyli PO z Pelplina ? Stwierdził,ze ma drzwi otwarte i co mieszkańcy mogą przyjść i co mają usłyszeć?
Za jakie wynagrodzenie żonka dostała etat zastępcy wójta i sekretarza? On szef budżetu i rodzinka z długoletnią kumpelką wójtową w komplecie.Etyka w wydaniu i hipokryzji.
12.02.2016, 12:00
Jak zdarzają się jakieś cuda to tylko na terenie gminy Smetowo Gr.
12.02.2016, 15:27
Tak,tak cuda w temacie:To miejsce tworzymy wspólnie z .....dla swoich?
Jakie kompetencje ma Agnieszka,ze zaraz po wyborach jak jej szwagier został radnym dostała pracę w Tęczy dla niepełnosprawnych?
Radny nic nie zrobił oprócz etatu dla szwagierki?
Galantowa wójt spłaca w taki sposób długi za poparcie wyborcze?
12.02.2016, 13:55
Nie tylko w gm. Smętowo.. W Gminie Starogard w ZG Wierzyca "wyparowało" 5 melonów. I cisza.

Pozostałe