Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

43-latek chciał uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe

  • 10.02.2016, 10:17
  • KPP Starogard Gd.
43-latek chciał uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe
Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie 43-latek, wobec którego sąd orzekł karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo narkotykowe. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego. Funkcjonariusze doprowadzili go do aresztu śledczego.

W czasie minionego weekendu starogardzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 43-latek został wcześniej skazany przez sąd za posiadanie środków odurzających i nie stawił się w wyznaczonym czasie do placówki penitencjarnej.

Do zatrzymania doszło w minioną sobotę kilka minut przed godziną 19:00. Policjanci ustalili, że mężczyzna aktualnie przebywa w mieszkaniu swojej znajomej. Gdy mundurowi dotarli na miejsce mężczyzna został wylegitymowany, a funkcjonariusze sprawdzili jego dane w policyjnych kartotekach.

Jak się okazało 43-latek powinien odbywać karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Zgodnie z decyzją sądu mieszkaniec powiatu starogardzkiego w poniedziałek, 8 lutego, został przekonwojowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące za wcześniej popełnione przestępstwo narkotykowe.

KPP Starogard Gd.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe