Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

  • 7.03.2014, 10:04
  • AM
Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…
- Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy… - taki telefon może odebrać każdy z nas, nie zdając sobie sprawy, że może mieć do czynienia z przestępcą. Oszuści działający metodą „na wnuczka” wprowadzają swoje ofiary w błąd, podając się za członka rodziny, prowadzą rozmowę w taki sposób, że potencjalna ofiara sama „zgaduje”, że rozmawia z kimś z rodziny - wnuczkiem, bratankiem, siostrzenicą.  Policjanci zatrzymują oszustów, lecz w ich miejsce pojawiają się kolejni, którzy modyfikują swoje metody działania. W ostatnim czasie podają się nawet za policjantów. Pamiętajmy w takich przypadkach natychmiast kontaktujmy się z Policją.

Sprawcy posługujący się metodą „na wnuczka” często działają w zorganizowanych grupach - w celu osiągnięcia korzyści majątkowych wprowadzają osoby pokrzywdzone w błąd co do swojej tożsamości, podając się za bliskiego członka rodziny: wnuczka, bratanka, kuzyna, siostrzeńca, synową lub podając się za członka rodziny znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Ostatnio przestępcy podają się nawet za policjantów aby uwiarygodnić swoje zamiary. 

Najpierw typują swoje potencjalne ofiary – najczęściej wybierają osoby starsze, mieszkające samotnie w dużych miastach. Wykorzystują głównie dane zawarte w książkach telefonicznych, wyszukując imiona, które rzadko występują współcześnie.  Następnie dzwonią do tych osób i w czasie rozmowy, wzbudzając przekonanie, że są ich krewnymi czy znajomymi, proszą o pilne pożyczenie pieniędzy na różnego rodzaju cel. Po kilku minutach kolejny telefon – to mężczyzna, który podaje się za policjanta i potwierdza całe zdarzenie.
Jest to oczywiście kłamstwo, które ma uwiarygodnić działanie oszustów.

Pamiętajmy! Policja tak nie działa! Policjanci w takich przypadkach nie kontaktują się telefonicznie. Gdy dzwoni do nas osoba podająca się za funkcjonariusza natychmiast skontaktujmy się z Policją dzwoniąc na bezpłatny numer 112 czy 997 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Tylko natychmiastowe powiadomienie Policji daje duże możliwości szybkiego zatrzymania sprawcy. 

Ostatnio w Gdyni, dzięki temu , że pokrzywdzony szybko zorientował się, że padł ofiarą oszustów i natychmiast powiadomił Policję, troje sprawców, mimo iż telefonowali z Warszawy, zostało zatrzymanych i aresztowanych.

 

AM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 13.12.2017, 12:15
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię prosiło w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekaj na życzliwą odpowiedź dzisiaj
Best Point Loan
Best Point Loan 13.12.2017, 03:42
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki długoterminowej lub krótkoterminowej o stosunkowo niskiej stopie procentowej już na poziomie 2%? Oferujemy pożyczkę świąteczną, pożyczkę noworoczną, pożyczkę na działalność gospodarczą, pożyczkę osobistą, kredyt mieszkaniowy, pożyczkę na samochód, pożyczkę studencką, pożyczkę na spłatę zadłużenia e.t.c. bez względu na wynik, jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: bestpointloanld@gmail.com Wypełnij formularz wniosku kredytowego poniżej nazwy ............ Kwota potrzebna ........ czas trwania ... ....... Kraj ............ Miesięczny dochód ....... Wiek ............. Numer telefonu ..... ... Sex ................. Email ................ Biznesplan / wykorzystanie twojej pożyczki: .... ... Zgłoś się teraz do tego e-maila: bestpointloanld@gmail.com
Best Point Loan
Best Point Loan 13.12.2017, 03:36
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki długoterminowej lub krótkoterminowej o stosunkowo niskiej stopie procentowej już na poziomie 2%? Oferujemy pożyczkę świąteczną, pożyczkę noworoczną, pożyczkę na działalność gospodarczą, pożyczkę osobistą, kredyt mieszkaniowy, pożyczkę na samochód, pożyczkę studencką, pożyczkę na spłatę zadłużenia e.t.c. bez względu na wynik, jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: bestpointloanld@gmail.com Wypełnij formularz wniosku kredytowego poniżej nazwy ............ Kwota potrzebna ........ czas trwania ... ....... Kraj ............ Miesięczny dochód ....... Wiek ............. Numer telefonu ..... ... Sex ................. Email ................ Biznesplan / wykorzystanie twojej pożyczki: .... ... Zgłoś się teraz do tego e-maila: bestpointloanld@gmail.com
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 7.12.2017, 04:18
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem zrobić to, o co cię poprosiłem i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekaj na życzliwą odpowiedź dzisiaj
Kumah James
Kumah James 2.12.2017, 23:38
Uzyskanie legalnej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla tak wielu klientów, którzy mają potrzeby finansowe. Kwestia złych kredytów i zabezpieczeń jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale MIDLAND CREDIT FIRM.has dokonał tej różnicy w branży pożyczkowej. MIDLAND CREDIT FIRM została akredytowana przez radę organizacji pożyczkowej, która udziela pożyczek klientom lokalnym i międzynarodowym po 3% stopie procentowej. Otrzymaliśmy przywilej na zaspokojenie twoich potrzeb finansowych. Kwestia kredytu nie powinna powstrzymać cię od uzyskania pożyczki, której potrzebujesz.

Nasze usługi obejmują: -
* Pożyczki dla inwestorów
* Konsolidacja zadłużenia
* Drugi kredyt hipoteczny
* Pożyczki biznesowe
*Pożyczki osobiste
* Pożyczki międzynarodowe

Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. MIDLAND CREDIT FIRM mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat udzielania pożyczki od nas: Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: midland.credit2@gmail.com

Nazwa firmy: MIDLAND CREDIT HOME
Firma Email Midland.credit2@gmail.com
Firma NMLS ID: 315276.
Witryna internetowa firmy: midlandcreditonline.com


Motto: Inwestowanie dla pokoleń.
Sousa
Sousa 2.12.2017, 07:26
cześć, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i rozpocząć nowy biznes? czy szukasz obecnie zabezpieczonej i autentycznej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy? skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 50 000 euro w zeszły piątek, a teraz pojawiłam się na blogu, by wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże ci dzisiaj uregulować moje rachunki, a także bardzo duże dzięki mesie Stelli Rene, bo jest miła i kiedy się z nią kontaktujesz, proszę poczuj się swobodnie i rób to, o co zawsze cię prosiła, ponieważ dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie przestanę jej reklamować dziś osiągasz sukces, ponieważ dziś wszystko jest dobrze ze mną i dziś bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

Sousa
Elizabeth Morgan
Elizabeth Morgan 2.12.2017, 00:54
Jesteśmy tutaj w Niemczech, abyście mogli spokojnie się streszczać
wypełnić formę pożyczek w ramach

Oferujemy pożyczki na cele biznesowe lub prywatne, przy oprocentowaniu 3%. Jeśli tak, wyślij wiadomość e-mail z następującymi informacjami

* Pełna nazwa: .................................
* Wymagana kwota pożyczki: ..............
* Długość: ............................
* Kraj: ......................................
* Telefon: ...................................
* Zawód: ................................
* Miesięczny przychód: ........................
Twoja satysfakcja i sukces finansowy to nasz cel
EMAIL :: elizabethmorganhelpss@gmail.com
Bądź szybki i mam nadzieję, że możesz zaufać

Elizabeth Morgan
James Roland
James Roland 29.11.2017, 21:16
Jestem James Roland, z Polski. Kilka miesięcy temu moja firma poniosła wielką stratę. Niedługo straciłem dom i firmę z powodu złych kredytów i niespłaconych długów. Stałem się tak zdesperowany. Nie mogłem uzyskać pożyczki od Banks z powodu mojego złego kredytu, zacząłem szukać pożyczek od instytucji finansowej, ale zostałem oszukany przez dwóch (2) różnych pożyczkodawców moich ostatnich pieniędzy (6000 €). Pewnego dnia moja żona widziała tak wiele zeznań na temat tej wspaniałej firmy JOAN NORMA LOAN COMPANY LTD (joannormaloancompany@gmail.com) online. Opowiedziała mi o firmie, ale nigdy nie byłem zainteresowany z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nie wiedziałem, że moja żona złożyła wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 EUR od Spółki. W ciągu 48 godzin otrzymałem od banku wiadomość, że firma zaksięgowała na moim koncie kwotę pożyczki. Teraz moja firma jest ponownie produkowana, a moje długi zostały spłacone. Możesz również skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty e-mail: joannormaloancompany@gmail.com
Maria
Maria 27.11.2017, 01:01
Uwaga!!

    Jestem Maria, łódzka Polska, chcę szybko użyć tego medium, by obnażyć świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do renomowanego pożyczkodawcy, który pomógł mi i sprawił, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biedną w kobietę bogatą i odnoszącą sukcesy, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany na sumę 1550 €, stałem się tak zdesperowany, że dostałem pożyczkę od legalnego pożyczkodawcy online, który nie dołoży się do moich cierpień, wtedy postanowiłem skontaktować się z Moja przyjaciółka, która niedawno dostała pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tym problemie i doszliśmy do wniosku, że opowiedziała mi o Austin Finance Plc (prywatnej firmie pożyczkowej z Włoch) po rozmowie z moim przyjacielem i skontaktowania się z nimi w sprawie pożyczki 55.000,00 ku mojemu największemu zaskoczeniu, moja pożyczka została zatwierdzona i przeniesiona na moje konto bankowe w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku.

W tej chwili jestem dumną posiadaczką własnej firmy i chciałbym doradzić wszystkim poszukującym kredytu, aby złożył wniosek w Austin Finance Plc i uzyskać pożyczkę w jak najkrótszym czasie bez żadnego zaniedbania. Oto oficjalny kontaktowy adres e-mail firmy: austin.finance@fastservice.com

Życzę ci powodzenia i modlę się, abyś otrzymał pożyczkę bez żadnych opóźnień.
Twój
Maria
Ken Livingstone
Ken Livingstone 25.11.2017, 10:22
Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Boże Narodzenie
Pożyczka? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Udzielamy pożyczek w wysokości 2% odsetek
oceniać! , jeśli tak, wróć do nas za pomocą tego formularza wniosku o pożyczkę i wyślij
do naszej skrzynki pocztowej: livingstonekenloancompany@gmail.com

Nazwa:
Wymagana kwota pożyczki:
Trwanie:
kraj:
Stan:
numer telefonu
Wiek

Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: livingstonekenloancompany@gmail.com
Oczekiwanie na twoje odpowiedzi
pozdrowienia
Ken Livingstone.
Mrs. Alvaro Martinez
Mrs. Alvaro Martinez 25.11.2017, 02:04
Alvaro Martinez | Witaj, Czy szukasz legalnego i wiarygodnego Finansowego / Pożyczkodawcy? Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę swoich długów lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej na ulepszenie swojej działalności? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 2% dla osób fizycznych i firm w sposób jasny i zrozumiały. Dostarczamy pożyczki w dowolnej wysokości do dowolnego miejsca docelowego, więc skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać natychmiastową pożyczkę już dziś. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: (safeloanglobalcompany@gmail.com)
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 24.11.2017, 16:18
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem zrobić to, o co cię poprosiłem i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekaj na życzliwą odpowiedź dzisiaj
jose dennison
jose dennison 24.11.2017, 06:19
Szanowni Państwo

  Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki na dom, auto
  pożyczka, pożyczka studencka, pożyczka konsolidacyjna, niezabezpieczona pożyczka, przedsięwzięcie
  kapitał etc ... LUB Gdy odmówiono ci pożyczki przez bank lub jakąkolwiek inną instytucję finansową
  instytucji z jednego lub więcej powodów. Jesteś we właściwym miejscu
  Twoje rozwiązania kredytowe!
  Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym na poziomie
  niskie i przystępne zainteresowanie
  stawka 2%.
  Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w sprawie dalszego przetwarzania pożyczki i
  transfer w ciągu 48 godzin;

  SZCZEGÓŁY APLIKACJI

  Nazwa
  Data urodzenia :
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Miasto:
  Stan / prowincja:
  Kod pocztowy / pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Stanowy cel pożyczki:
  Kwota kredytu:
  Czas trwania pożyczki:
  Dochód netto miesięczny.
Wyślij do nas e-mail na adres: josedennisonloans007@googlemail.com, a w celu uzyskania dalszych informacji o nas odwiedź nasze adresy internetowe www.dennisonloanscompany.com
Dzięki i niech Bóg błogosławi
Pozdrowienia,

Pan Jose
pożyczk z CHARLY KERKIR
pożyczk z CHARLY KERKIR 23.11.2017, 01:54
Pozdrowienia dla wszystkich
Nazywam się MONIKA ZAJAC
Właśnie otrzymał kredyt w wysokości 30.000Zl w dużym francuskim przedsiębiorcą
Nazywa się CHARLY KERKIR
Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
On zawsze dotrzymuje słowa
Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
I rozwiązać wszystkie moje długi
A teraz mam pokój serca
I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
Teraz jestem spokojny
A ja Ci udostępniony
Aby uzyskać więcej informacji
Można kontakt poprzez email
monikazajaac132@gmail.com
Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
charlykerkir@gmail.com
Jeśli nie potrzebują kredytu
Proszę skontaktować się z rodziną
Ale padło na właściwej osoby
To pożyczkodawcy, a nie jak inni

Dziękuję za uwagę

Niech cię Bóg błogosławi
Mr Arnoid Weman
Mr Arnoid Weman 21.11.2017, 01:06
Czy potrzebujesz pożyczki w bardzo niskiej stawce 2%? rozdajemy pożyczkę mieszkaniową, pożyczkę biznesową wszelkiego rodzaju Pożyczka zainteresowana, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: arnoidweman@gmail.com po więcej informacji
sarah raymond
sarah raymond 20.11.2017, 13:56
I am Mrs Sarah Raymond, a private loan Lender, we offer all kinds of loan such as Personal Loan, Mortgage Loan, Real Estate Loan, Company Loan, Investment Loan, Business Loan, Commercial Loan, Debt Consolidation loan and much more at 2% interest rate. Are you looking for a loan? If yes contact us today for your loan, we offer loan from
the minimum range of $5,000 dollars to the maximum range of
$100,000,000.00 dollars if interested contact us now via email: sarahraymondloanfilm@yahoo.com
IRENE FERNANDEZ
IRENE FERNANDEZ 19.11.2017, 10:20
Cześć,
Chodzi o to, aby poinformować opinię publiczną, że pani Irene Fernandez, renomowana prywatna instytucja udzielająca pożyczek, otworzyła możliwości finansowe dla wszystkich potrzebujących pomocy finansowej. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj dla wszystkich twoich problemów finansowych. Udzielamy pożyczek w wysokości 2% na rzecz osób, firm i towarzystw w sposób jasny i zrozumiały, warunki i zasady. Nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%.
Napisz do nas na: (irenegironfernandez@gmail.com)
Rajesh Kumar
Rajesh Kumar 16.11.2017, 16:56
Czy potrzebujesz długoterminowych lub krótkoterminowych pożyczek przy stosunkowo niskim oprocentowaniu? Oferujemy kredyty finansowe dla osób fizycznych i firm. Dostępne obecnie: kredyty inwestycyjne, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty budowlane i pożyczki dla przedsiębiorstw. Jest to okazja dla tych, którzy chcą ubiegać się o pożyczkę i spędzić okres karencji sześć miesięcy przed rozpoczęciem miesięcznej płatności. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: WhatsApp: +447957754628 E-mail: classicglobalfinancelimited@gmail.com
jose dennison
jose dennison 16.11.2017, 09:41
Szanowni Państwo

  Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki na dom, auto
  pożyczka, pożyczka studencka, pożyczka konsolidacyjna zadłużenia, niezabezpieczona pożyczka, przedsięwzięcie
  kapitał etc ... LUB Gdy odmówiono ci pożyczki przez bank lub jakąkolwiek inną instytucję finansową
  instytucji z jednego lub więcej powodów. Jesteś we właściwym miejscu
  Twoje rozwiązania kredytowe!
  Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym na poziomie
  niskie i przystępne zainteresowanie
  stawka 2%.
  Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w sprawie dalszego przetwarzania pożyczki i
  transfer w ciągu 48 godzin;

  SZCZEGÓŁY APLIKACJI

  Nazwa
  Data urodzenia :
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Miasto:
  Stan / prowincja:
  Kod pocztowy / pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Stanowy cel pożyczki:
  Kwota kredytu:
  Czas trwania pożyczki:
  Dochód netto miesięczny.
Wyślij do nas e-mail na adres: josedennisonloans007@googlemail.com, a w celu uzyskania dalszych informacji o nas odwiedź nasze adresy internetowe www.dennisonloanscompany.com
Dzięki i niech Bóg błogosławi
Pozdrowienia,

Pan Jose
B.Rosa
B.Rosa 15.11.2017, 08:18
Witamy w Worldbirdloan Company (spersonalizowana usługa dla wszystkich

Potrzeby finansowe) Oferujemy pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu

2%, oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacyjne zadłużenie, przedsięwzięcie

Capital Loan, Business Loan, Educational Loan, Home Loan and Loan for Any

Powód i pilne potrzeby! z maksymalnym czasem trwania 30 lat. Aby mieć

Czy zostałeś odrzucony przez bank? Czy masz zły kredyt? Masz

niezapłacone rachunki Masz długi? Czy potrzebujesz założyć firmę? Troska

nie więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby zaoferować ci pożyczkę o niskim oprocentowaniu. Nasza pożyczka

waha się od 5 000 USD (pięć tysięcy USD) do 50 000 000 USD.

(Pięćdziesiąt milionów dolarów amerykańskich). Pożyczyliśmy również od USA DOLLARS EURO i

POUNDS ..

KONTAKT: Wordbirdloan24@gmail.com

LUB WEJŚCIE: +4407577734835

Pozostałe