Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wybierz najskuteczniejszego Włodarza!

Wybierz najskuteczniejszego Włodarza!
Drodzy Czytelnicy, przed nami ostatnia okazja, by jeszcze przed wyborami rozliczyć dokonania wójtów, burmistrzów, prezydenta oraz starosty powiatu starogardzkiego. Gazeta Kociewska organizuje plebiscyt, który podobnie jak przedwyborcze sondaże pokaże zaufanie jakim gospodarzy naszych samorządów darzą mieszkańcy. Od Waszych głosów będzie zależeć, kto zasłużył na miano „Super Włodarza” kadencji 2010-2014.

Kto zasłużył na miano włodarza mijającej kadencji?

W plebiscycie udział bierze czternaście kandydatów. Głosy w formie kuponów oraz smsów będzie można oddawać przez kolejne dwa miesiące (dokładne zasady poniżej) na kandydata, który Waszym zdaniem najlepiej wywiązał się ze swoich wyborczych obietnic, wykazywał się aktywnością przy pozyskiwaniu unijnych funduszy i nigdy nie pozostawał obojętny wobec problemów lokalnej społeczności. Kilkutygodniowe zmagania zakończy uroczysta gala, która odbędzie się w Owidzu, w otoczeniu zrekonstruowanego średniowiecznego Grodziska. Tam nagrodę główną odbierze włodarz, który uzyskał największą ilość głosów. Od przyszłego numeru G.K. publikować będziemy sylwetki oraz dokonania kolejnych kandydatów.

Nagrody:
I miejsce: tytuł  „Super Włodarz”  kadencji 2010-2014
- nagroda specjalna, statuetka, dyplom, okazjonalny biuletyn,

Pozostałe miejsca:
- nagrody pamiątkowe, statuetka, dyplom, okazjonalny biuletyn.

 

Patronat medialnyWażne:
Oddane głosy podajemy w kolejnych wydaniach Gazety w punktach. Do bieżącego wydania zliczamy kupony (dostarczone do redakcji do każdego poniedziałku do godziny 10.00)
Kupony można dostarczać osobiście lub wysyłać pocztą.

Plebiscyt trwa do 07.04.2014 do godz.11.00


Zasady głosowania:
Głosowanie dla czytelników odbywa się za pomocą  kuponu plebiscytowe w gazecie, na których wpisujemy tylko jedno nazwisko (tylko oryginalne kupony wycięte z gazety). Gdzie jeden kupon ma wartość 2pkt.
Za pomocą SMS. Do wyboru są dwie możliwości:
- SMS wps.( numer kandydata)  na numer 7148 ( koszt 1.23zł. z VAT) to wartość 1pkt
- SMS wps. ( numer kandydata)  na numer 7248 (koszt 2.46z ł.z VAT) to wartość 3pkt


Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe