×
Czwartek, 27.07.2017, imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Basen za symboliczną złotówkę

  • 14.01.2014, 15:31
  • AM
Basen za symboliczną złotówkę
Przez całe ferie zimowe basen przy SP nr 1 w Starogardzie Gdańskim bedzie do dyspozycji dla dzieci i młodzieży za symboliczną złotówkę.

Dyrekcja PSP 1 zaprasza  młodzież  szkół podstawowych,  gimnazjów  i  szkół  ponadgimnazjalnych  na  pływalnię  przy szkole  podstawowej  nr 1  w  Starogardzie  Gdańskim  przy ul.  Zblewskiej  18  w  okresie  ferii  zimowych  w  terminie
od  20.01.2014  do  02.02.2014 r  w  dniach  od  poniedziałku  do  piątku  w  godzinach 10:45 - 15:15.

Cena  biletu  wynosi 1  złoty i upoważnia  do zakupu  jednorazowo  tylko  jednego  wejścia na  pływalnię.  Obniżona  cena  biletu  dla  dzieci  i  młodzieży  dotyczy  mieszkańców  Starogardu  Gdańskiego.

AM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

EDI T
EDI T 30.01.2014, 16:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

malinka
malinka 22.01.2014, 23:35
DZIECKO TO DZIECKO CO ZA ROZNICA CZY ZE STAROGARDU CZY Z JEGO OKOLIC
GRATULACJE BEZNADZIEJNEGO POMSŁU - DZIECI ZE WSI MOGA POPŁYWAC WE WANNIE PRZECIEZ
antykomuch
antykomuch 19.01.2014, 00:52
symboliczna złotówka? obudź się podatniku, gdybyś nie dopłacał do interesu, byłoby cię na to stać. bez żadnej łaski.
starogardzianin
starogardzianin 18.01.2014, 12:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

nikt
nikt 17.01.2014, 00:39
Dlaczego tylko ze Starogardu - a reszta dzieci okolicznych to gdzie ma pływać?
15.01.2014, 08:43
jak wszyscy się zejdą by moczyć du... za darmo krwiodawcy, emeryci itd to nawet za 1 złotych ludzie nie wejdą bo nie będzie miejsca
14.01.2014, 16:42
Podpisuje się pod tym rekoma i nogami!Może dzięki temu dzieciaki zamiast się nudzić i siedzieć przed kompem pójdą popływać. Pływanie jest dobre dla zdrowia a kazdego rodzica będzie stać żeby dać dziecku złotówkę na basen
Mama Agnieszka
Mama Agnieszka 14.01.2014, 16:35
A ja się cieszę i moje dzieciaczki też. Właśnie po to płacimy podatki. Brawa dla dyrekcji za super pomysł! A hejterom mówimy stanowcze nie!
14.01.2014, 16:00
To jakiś żart? Ile podatnik dopłaci do tego incydentu?

Pozostałe