×
Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Przemysław Biesek-Talewski burmistrzem Czerska. Kto go zastąpi?

  • 8.11.2018, 12:11 (aktualizacja 08.11.2018 13:15)
 Przemysław Biesek-Talewski burmistrzem Czerska. Kto go zastąpi?
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w nowej kadencji wiceprezydentem do spraw technicznych zostanie Tadeusz Błędzki, który przez ostatnie lata pełnił funkcję naczelnika Wydziału Inwestycji Gospodarczych.

Tadeusz Błędzki zastąpi na tym stanowisku Przemysława Bieska-Talewskiego, który już niedługo obejmie funkcję burmistrza Czerska. 
Stanowisko wiceprezydenta do spraw społecznych w dalszym ciągu pełnić będzie Maciej Kalinowski. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Oficjalnie nazwiska kandydatów poznamy podczas najbliższej Sesji Rady Miasta, która odbędzie 19 listopada. 
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lipska
lipska 10.11.2018, 04:51
Lipska
beef
beef 9.11.2018, 17:21
Czy to prawda, że nadzór budowlany zabiera się za kontrolę inwestycji miejskich?
lizor
lizor 9.11.2018, 17:54
Jeśli tak to chyba czas najwyższy w końcu od tego są.
mikis
mikis 10.11.2018, 22:20
Będzie musiał sprzątać po poprzedniku.
genek
genek 9.11.2018, 14:56
PiS przerąbał znowu wybory w mieście to menager ze spalonego młyna Marczak dostanie ino lizaka od janusza.
mk
mk 9.11.2018, 09:10
czy miasto jst na tyle duze i jest tyle spraw ze potrzeba dwoch vice? przeciez to jest parodia kalinowski nie jest do niczego potrzebny poza pobieraniem wynagrodzenia
mikis
mikis 10.11.2018, 15:35
A to on może być i wiceprezydentem i radnym powiatowym? To chore jest.
Roman
Roman 10.11.2018, 13:48
Ten człowiek nic nie reprezentuje nawet się nie potrafi sensownie się wyslowic niepotrzebny kompletnie
starogardzianin
starogardzianin 9.11.2018, 17:17
Odpowiedz jest prosta - Nie Jest i Nie Potrzeba! A pieniądze z jego pensji oddać na kluby sportowe na szkolenie dzieci.
Jan
Jan 10.11.2018, 13:58
Słusznie i nie trzeba będzie balu dobroczynnego robić bo i po co,skoro w budzecie miasta są pieniadze.
Trzeba tylko je racjonalnie zagospodarować.
Kalinowski emeryt i radny powiatu niech da spokój i nie pcha się na wice prezydenta.
Wiadomo,że nie nadaje się,brakuje mu wiedzy i umiejętnosci swobodnego wypowiadania sie.
gość
gość 9.11.2018, 17:35
tak, tak , tak.....
anty
anty 9.11.2018, 17:48
Sam to napisałeś?
Kociewiak
Kociewiak 9.11.2018, 08:47
Jak to ? To Jacek M nie będzie wiceprezydentem ?
starogardzianka
starogardzianka 9.11.2018, 08:34
Błędzki wiceprezydentem ... ? To by oznaczało kolejnego wice spoza Starogardu ! Ale cóż skoro tak starogardzianie głosują ! Jak widać są gorszym sortem i nie nadają się do zarządzania swoim miastem !
.
. 8.11.2018, 14:58
Wywalcie w końcu tego Kalinowskiego. Co to jest w ogóle za człowiek?Co on tam robi? Bezużyteczny.Ma chociaż jakieś wykształcenie? Ludzie się tylko z niego śmieją.
kociewiak
kociewiak 12.11.2018, 17:40
no jo ale go wybreli na radnego powiatowego to co chceta sam zzzzzzzzżem na niego głosował żeby ino troche wspomagał tych ze spisu bom że liczyłóm że ino guchy albo marczak z miasta wejdom ale nie wszed głuchy ale wszed z kalisków taki antoś nieszkodliwy co udaje twardziela ale ony swoje w zyciu już miał jako chłop wszystkie absolutnie opcje a tera je święty
no jo to z Bogam
polonistka
polonistka 9.11.2018, 06:44
Toż to je pszyjaciel janka. Wy ma dejta spokuj.
Marek
Marek 8.11.2018, 12:39
Kalinowski emeryt ?
Czyż nie ma bardziej merytorycznego człowieka na to stanowisko ?
I jego wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia ?
.
. 8.11.2018, 14:59
Czyż....ewski?

Pozostałe