×
Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Magdalena Forc-Cherek nowym wójtem gminy Starogard Gdański! Uzyskała 62,04 proc. głosów

  • 5.11.2018, 09:39
Magdalena Forc-Cherek nowym wójtem gminy Starogard Gdański! Uzyskała 62,04 proc. głosów
II tura wyborów za nami. Mieszkańcy gminy wiejskiej Starogard Gdański wybierali pomiędzy Magdaleną Forc-Cherek, a Krzysztofem Trawickim.

Magdalena Forc-Cherek uzyskała 3189 głosów mieszkańców (62.04 proc.). Na Krzysztofa Trawickiego swój głos oddało 1951 mieszkańców (37,96 proc.). 
Oznacza to, że nowym wójtem gminy wiejskiej Starogard Gdański została Magdalena Forc-Cherek. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Frekwencja w drugiej turze wyniosła 42,73 proc.
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xxx
xxx 8.11.2018, 20:31
mam nadzieję że cofnie umowę ze śmieciami którą zresztą załatwiła ona sama
Jan Ossowski
Jan Ossowski 7.11.2018, 19:17
mam przeslanie do wszystkich tych z ruskiego psl : “Nie chcemy już od was uznania
Ni waszych mów, ni waszych łez
Skończyły się dni kołatania
Do waszych serc, *** was pies!”
Jan Ossowski
Zola
Zola 7.11.2018, 18:56
Pierwszą do zamknięcia jest sp trzcińsk
Anonim nie z tad
Anonim nie z tad 7.11.2018, 16:33
Czyli szkoła w rokocinie będzie zamknięta przez panią cherek
WR
WR 6.11.2018, 13:24
Twój? Mój? - Teraz Nasz (jak mawiał Pawlak). Wybory demokratyczne trzeba szanować. To nie jest kwestia kultury, ale dojrzałości.

Klakierowanie nikomu nie służy
laki luk
laki luk 11.11.2018, 14:48
trawicki jeszcze nie strawił porażki ???
Rolnik
Rolnik 6.11.2018, 12:07
Wygląda na konkretną babkę. Ona Was wszystkich zadziwi. Najważniejsze , żeby nie pozwoliła się manipulować . Powodzenia
połomstrategjakkaczyński
połomstrategjakkaczyński 6.11.2018, 13:31
przecież już start to była manipulacja poprzedniego wójta... udana trzeba przyznać ... i tak jak ktoś tu już pisał nic się w związku z tym w gminie nie zmieni... w końcu ktoś musi siedzieć w tych biurach w dwóch kamienicach a za darmo siedzieć nie będą :).
Obserwator
Obserwator 6.11.2018, 12:03
A co do współpracy Prezydenta z Panią Magdaleną ...tu nie ma strachu. Pani Magda inteligentna , miła poradzi sobie z tym ,,przepraszam'' ,,gugusiem''. Tym razem Gmina ma lepszego szefa.
gość
gość 7.11.2018, 20:38
Ty obserwator taki goguś z Prezydenta, że w pierwszej turze rozniósł konkurentów. Mówię Ci gmina bez miasta leży i kwiczy. Ciekawe jak Pani Magda chce współpracować z miastem?
Went
Went 6.11.2018, 17:15
Już, już lepszy szef ,jeszcze nie zaczęła a już jest lepsza ?
Tylko w czym ?
Przestań głupio gadać.
gosc
gosc 6.11.2018, 15:46
Obserwator słabo obserwujemy. Kto kogo potrzebuje? Miasto gminę czy odwrotnie? Miasto pędzi a my się cofamy. To czy nowa wójt chce zmian to zobaczymy. Czy zmieni zastępcę wójta i pana Rogalskiego? Zobaczymy czy to nowy wójt? Czy dalej Stasiu 😀
klos
klos 6.11.2018, 18:23
Co robi miasto? Ty okulary zmień bo te som za słabe. Pędzi to co najwyżej Miet z Francem bimber w piwnicy.
gosc2
gosc2 6.11.2018, 16:42
Miasto pędzi ? raczej spada w przepaść długów, przecież od lat ludzie uciekają z miasta do Gminy Wiejskiej
aa
aa 6.11.2018, 16:40
misto pedzi? ale chyba ku upadkowi zadluzone na maxa nowych inwestorow zero
xyz
xyz 6.11.2018, 16:46
Taa.Dobrze prawisz....Miasto stoi nad przepaścią. Zaraz zrobi wielki krok naprzód
starogardzianin
starogardzianin 6.11.2018, 15:25
Nie wątpię. Poradzi sobie na pewno. Ale dla dobra wspólnego tego rodzaju ruchy PJS są bez sensu. Zero wyczucia. Czemu to miało służyć? Po co ta deklaracja po stronie Trawickiego?
Starogardzianin
Starogardzianin 6.11.2018, 11:58
Liczę , że Pani wójt nadrobi to co poprzedni wójt przespał . Ścieżki dla rowerów i pieszych. Miejscowości na trasie Starogard - Swarożyn . Tam jest tragicznie. Życzymy powodzenia.
Kociewianka
Kociewianka 6.11.2018, 11:54
Mimo , że głosowałam na Pana Trawickiego uważam , że tej Pani powinno dać się szansę . Zobaczymy. Może przewietrzy to towarzystwo , szczególnie odsunie się od tego jej promotora. Jej zapewne też zależy aby było lepiej a nie gorzej. Powodzenia Pani Magdo.
xyz
xyz 5.11.2018, 22:34
Nie znam Pani Cherek, ale czy Pan Krzysztof "Kredyt
Trawicki to taki dobry wybór?
Roman
Roman 5.11.2018, 21:34
To fakt cofamy się średniowiecza bruk pył a w gminie jemy ciasto codziennie rano i pijemy kawę nic się nie zmienia Pani Cherek doprowadzi do dalszej ego porażenia gminy ale niech siedzą i pensje za nasze biorą Ludzie w całej Polsce takiej klika nie ma!!! Weźcie patrzcie na ręce tej Pani Ściema nic więcej
Popieram Panią Wójt.
Popieram Panią Wójt. 6.11.2018, 19:48
Ściemą to są te wszystkie hejty. Pani Wójt Elekt jest osobą kompetentną, z doświadczeniem. Na pewno nie "doprowadzi do porażenia gminy" tak jak Pan twierdzi. A kawy to Pan nie pije rano lub w ciągu dnia? Tam pracują ludzie, nie roboty.
gość
gość 6.11.2018, 07:46
dokładnie
Www
Www 6.11.2018, 06:24
Zgadza sie.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 5.11.2018, 19:39
Gratulacje dla nowej pani wójt. Czy będą rządy pod starego wojta?
A co będzie dalej z PKS jeżdżą jak chcą, czy wroci MZK. A co z szkołami czy wszyscy uczniowie będą dojeżdżać do KOKOSZKOWY? A jeszcze śmieci , czy nie mogą wrócić odkazone stare pojemniki? Czekamy na decyzję od nowej PANI WÓJT. A czas pokaże, ma pani 5 lat albo krócej. Będziemy patrzeć i słuchać, co NOWI RADNI I PANI WÓJT będą działać. Przecież mają większość. POWODZENIA! !!
goc
goc 5.11.2018, 17:11
Bardzo dobrze, Trawicki stary wyjadacz myślał, że głupi naród go wybierze. Bo w Zblewie nie miał szans. I tu proszę ... poszedł pan w polityczny niebyt :D

I tak na marginesie, co Trawicki zrobił dla rejonu? Dla swojej gminy coś podziałał, ale dla rejonu ... nic i dlatego gmina Starogard ... Brawo.

Trawicki, Twoja polityczna kariera dobiega powoli końca.
gizmo
gizmo 5.11.2018, 21:06
A Janusz i walkuś tak go wspierali i co? I klops!
Mietek
Mietek 5.11.2018, 20:02
Przemawia przez ciebie zazdrość.
Do pięt mu nie dorastasz goc.
kociewiak
kociewiak 5.11.2018, 16:01
Ciekawe jak sobie wyobraża Pan Prezydent współpracę z nowym wójtem Gminy Wiejskiej w sytuacji, gdy poparł pana Trawickiego? Moim skromnym zdaniem jest to niedopuszczalna ingerencja w sprawy sąsiedniej gminy, z którą stosunki z racji strategicznego położenia i wspólnych interesów są nadzwyczaj istotne dla obydwu stron. Dla mnie jest to brak klasy.
gość
gość 5.11.2018, 17:08
To może jest niedopuszczalne poparcie Marszałka Struka, posła Smolińskiego i innych. Ciekawe jak pani wójt chce teraz z nimi współpracować. Klasa jest taka, że jak pan Trawicki z kimś dobrze współpracował to inni mogli chociaż mu w taki sposób podziękować. To jest klasa.
oby
oby 5.11.2018, 16:00
może w końcu dogadają się z miastem na kursowanie autobusów MZK !
...
... 6.11.2018, 06:10
Nic się nie zmieni.
obserwator
obserwator 5.11.2018, 15:59
Ciekawe jak sobie wyobraża urzędujący prezydent współprace z nowym wójtem w sytuacji, gdy poparł pana Trawickiego? Moim skromnym zdaniem jest to niedopuszczalna ingerencja w sprawy sąsiedniej gminy, z którą stosunki z racji strategicznego położenia i wspólnych interesów są nadzwyczaj istotne dla obydwu stron. Dla mnie jest to brak klasy.
pragmatyk
pragmatyk 6.11.2018, 10:39
Nie wróży to dobrej współpracy.....
Wiesiek
Wiesiek 5.11.2018, 15:54
Katastrofa gorzej być nie mogło cofam się do tyłu
MS
MS 5.11.2018, 20:24
A ja się cofam do przodu. O!
gość
gość 5.11.2018, 15:33
Z co z pracującymi emerytami ????
gość
gość 5.11.2018, 18:39
chyba się pani nie odważy
leokadia
leokadia 5.11.2018, 15:43
zwolnić !!!
Ben
Ben 5.11.2018, 15:24
Pomyślcie tylko ile lat miał P. Trawicki jak zaczynał karierę polityczną. Myślę że trzeba dać szansę ludziom młodym, a nie tylko karierowiczom i starym wyżeraczom .
Janek
Janek 5.11.2018, 18:59
To w Urzedzie Gminy Starogard nie ma starych wyjadaczy i karierowiczów? Dobre sobie...
Od ponad 20 lat tam siedzą i właśnie dostali 5 lat kolejnego wyźeractwa.
Mieszkanka Gminy
Mieszkanka Gminy 6.11.2018, 19:52
Nie dawno odbyły się wybory samorządowe i to my, mieszkańcy wybieralismy skład Rady Gminy. Trzeba było przemyśleć swój wybór, a przede wszystkim trzeba było pójść na wybory. To teraz nie narzekajcie.
Ben
Ben 5.11.2018, 23:08
Jeszcze się taki nie narodził aby wszystkim dogodził.
Kuba
Kuba 5.11.2018, 14:50
Kiedy referendum w sprawie odwołania nowego wójta?

Pozostałe