Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Znany muzyk w Starogardzie! Już dziś Paweł Kukiz spotka się z mieszkańcami

  • 12.10.2018, 12:43
Znany muzyk w Starogardzie! Już dziś Paweł Kukiz spotka się z mieszkańcami
Podziel się:
Oceń:
Już tylko godziny dzielą mieszkańców miasta od spotkania z Pawłem Kukizem. Znany muzyk przyjedzie do Starogardu na specjalne zaproszenie przedstawicieli starogardzkiego ugrupowania politycznego Kukiz’15.

Spotkanie z Pawłem Kukizem odbędzie się dzisiaj o godzinie 15.30 w Pomorskiej Szkole Wyższej przy ulicy Kościuszki 112. Wstęp wolny. 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 14.10.2018, 15:54
Polityka kojarzy mi się z tym aby się dobrze ustawić i rodzinkę wybudować domy i się zabezpieczyć ogólnie życie na koszt uczciwego pracującego.Wysokie pensje , dobrze się za przeproszeniem i tłusto nażreć i wychlać.Zamiast aktywować zawodowo nierobów dawanie im kasy a z drugiej strony obciązanie coraz większymi kosztami pracujących i pracodawców.Nie chodze na wybory i co mam wyjść na ulice i zaśpiewać : BO TUTAJ JEST JAKJEST... PO PROSTU??.









































'
Grześ
Grześ 14.10.2018, 15:46
Dla mnie wszyscy politycy są po jednych pieniądzach.Dużo krzyczycie to co ludzie chcą usłyszeć a jak się do koryta dostaniecie myślicie tylko o sobie i zabezpieczeniu swoich rodzin i boicie się wychylać bo was koledzy docenią.Bez względu na opcje polityczne od lat nic się na lepsze nie zmienia.Żal mi ludzi którzy wierzą polityką.Pieniądze uczciwie pracujących są trwonione na patologie która wyciąga po kase ręce nie dając nic w zamian.
Gość
Gość 14.10.2018, 15:36
Chory system w którym trzeba być nierobem aby cieszyć się wszystkimi przywilejami.Rozdają patologii pieniądze za darmo które wypracowują uczciwi ludzie krzyczą ,że brakuje rąk do pracy i ściąga się ludzi z innych krajów a nasi nie pracują albo zwalniają się z pracy a w tv na konwencjach krzyczą o sukcesie z moich podatków.
Paweł K.
Paweł K. 13.10.2018, 23:43
Demokracja? :-) A kiedy w Polsce była demokracja? :-) Czy demokracją jest system, gdzie tylko raz na 4 lata możesz sobie "demokratycznie" wybrać jednego spośród kilku "panów" i do kolejnych wyborów jesteś niewolnikiem tego "wybranego"? Czy to jest demokracja??? :-)
Naród przez te cztery lata pomiędzy wyborami nie ma ŻADNEGO instrumentu, by sprzeciwić się np. nazbyt autorytarnej czy aroganckiej władzy, ŻADNEGO prawa do np. odwołania posła czy do zniesienia jakiejś złej ustawy.
Władza przez te cztery lata może - ZGODNIE Z PRAWEM - pomiatać Obywatelem jak jej się żywnie podoba, bo Obywatel nie ma ani jednego PRAWNEGO narzędzia, by taki proceder powstrzymać. Pokażcie mi choć JEDNO takie narzędzie obywatelskie, jeden taki instrument gdzie wola ludu, który w jakiejś sytuacji "ma dość" musi być zrealizowana przez "wybrańców". JEDEN.
Vegas
Vegas 13.10.2018, 20:38
Czy ktoś z 'Kociewiaka' to czyta? Jeśli tak to wiem że może za mało szukam ale informacja przed wydarzeniami wszelkimi ułatwia by mi uczestnictwo... Czy to koncerty, kabarety czy politycy... Dziękuję.
Chwd
Chwd 12.10.2018, 22:04
Już się hejt zaczął PiS i jego czerwonej przystawki Nasz Starogard. A pocałujcie wy trzęsące się galaretki kukiza w du...
Rychu G
Rychu G 12.10.2018, 21:43
Nie wierzę ludziom ,którzy zmieniają swoje poglądy z miesiąca na miesiąc żeby nie stracić stołka albo rodzinka. Precz z Walczakiem i z jego zbuntowanymi Pisiorami.
cs6
cs6 12.10.2018, 21:41
Jeszcze tego oszołoma tutaj brakuje:(
TypowyKociewiak
TypowyKociewiak 12.10.2018, 20:05
Ciekawe spotkanie teraz czekam na wasz materiał. Brawo dla lokalnego ruchu i brawo dla młodych ludzi którzy z wiekiem dojrzeli ze partyjniactwo to zło
xyz
xyz 13.10.2018, 11:18
ale struktury kukiza15' w starogardzie przeciez stworzyli partyjniacy, wiec skoncz pisac glupoty
Typowy Kociewiak
Typowy Kociewiak 12.10.2018, 20:05
Ciekawe spotkanie teraz czekam na wasz materiał. Brawo dla lokalnego ruchu i brawo dla młodych ludzi którzy z wiekiem dojrzeli ze partyjniactwo to zło
Alik
Alik 12.10.2018, 19:34
W tym przypadku poseł ,polityk a nie muzyk. Znowu. Wy z Kociewiaka mieliście do szkoły pod górkę?
Dziab dziab
Dziab dziab 12.10.2018, 17:01
Podobno Kukiz nie przyjechał bo się dowiedział, że Walczak i jego ludzie to Pisiory. No i po wyborach wrócą do Kiliana z podwiniętymi kitami w łaski.
Stg
Stg 12.10.2018, 22:00
Nigdy tego nie zrobią. Prędzej Kilian z podwiniętą kitą do nich przyjdzie.
sikaka
sikaka 12.10.2018, 18:51
Masz niestety zle informacje chłopie Bo Pan Paweł Kukiz podkreślił swoja obecnosc. Bardzo mądry czlowiek😊
yzx
yzx 14.10.2018, 07:49
chyba w chlaniu jest najlepszy
Marian
Marian 12.10.2018, 15:51
Racja , od czasu jak Pan Walczak należy do tej partii my Panu Kukizowi - DZIĘKUJEMY.
dziab dziab
dziab dziab 12.10.2018, 14:40
Panie Pawle - wypierd.... Pan Walczaka, który ślizga się teraz po Pańskiej partii, a którego to już jest prawdopodobnie 4 partia !!!
Przez takie osoby np: ja nie mam zamiaru na KUKIZ15 głosować.
wojownik
wojownik 13.10.2018, 23:39
Ma pan racje to przebierańcy ,mówię to jako wojownik Kukiza.
Marek
Marek 13.10.2018, 17:59
Z tego co wiem to Walczak był tylko w jednej partii w PiS. I już do niej nie należy. Pisząc o kukiz15 partia udawadniasz, że jesteś sam partyjniakiem z PiS lub PO i z kukiz15 nigdy nie miałeś nic wspólnego.
as
as 13.10.2018, 19:08
to jestes w bledzie kolego walczak byl w po i stowarzyszeniu kociewskim wiec jest choragiewka i miernota

Pozostałe