Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Już dziś wielka Debata Prezydencka

  • 11.10.2018, 10:02 (aktualizacja 11.10.2018 10:13)
Już dziś wielka Debata Prezydencka
Podziel się:
Oceń:
Już dziś o godzinie 17.30 w pięknym wnętrzu Sali Kryształowej przy ulicy Kilińskiego 11 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się debata przedwyborcza kandydatów na prezydenta Starogardu Gdańskiego organizowana przez „Gazetę Kociewską” i portal Kociewiak.pl! Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców. Swój udział w dyskusji zadeklarowali wszyscy kandydaci.

Debata pomiędzy kandydatami na urząd prezydenta Starogardu Gd. odbędzie się w Sali Kryształowej (okolice Rynku). Udział w debacie będzie mógł wziąć każdy starogardzianin. Spotkanie z politykami zostanie opublikowane na łamach Gazety Kociewskiej oraz na portalu Kociewiak.pl jeszcze przed wyborami. 
Kandydatów będziemy pytać m.in. o infrastrukturę drogową i gospodarkę komunalną, bezpieczeństwo i ekologię, rynek pracy, a także sport i rekreację. 
Nasi goście zaprezentują również swój plan na rozwój miasta na najbliższe 4 lat kadencji. 
Na zakończenie przewidzieliśmy również pytania do kandydatów od publiczności. 
Warto zarezerwować sobie wieczór na to wyjątkowe spotkanie i poznać odpowiedzi na ważne dla Was pytania. 
Mamy nadzieję, że pomożemy Wam wybrać swojego faworyta, obok nazwiska którego 21 października postawicie swój krzyżyk! 

>>BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIU<<

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr
Piotr 13.10.2018, 00:42
Powinien wygrac Kilian, przynajmniej kasa z rządu by płynęła a tak sie zachwycacie tym Konkolekim, bez sensu, jak latwo ludziom w glowach namieszac elokwentna gadka, jeszcze sie zdziwicie
Tomasz
Tomasz 12.10.2018, 23:50
Debata całkiem całkiem. Stankowiak jak na prezydenta mającego za sobą kadencję prezydentury wypadł dość słabo. Nie wspominając o bezbarwnym pośle i pani Nixon która obiecała wiadukt POD torami. Marek Konkolewski zdecydowanie na plus na tle tej trójki
Jan
Jan 12.10.2018, 22:35
Najlepsza debata, marytoryczna, konkretna. Tematy w punkt a nie ogolniki, kandydaci na poziomie, ale wygral Stankowist, 2 miejsce Konkolewski
Urzędnik
Urzędnik 12.10.2018, 13:16
Pan Kilian błagam aby nie on.
kb
kb 12.10.2018, 17:25
Odniosłam wrażenie, że panu Kilianowi kompletnie nie zależy. A jak powiedział coś że będzie nowa rada i się dogada to będzie super. No nic zobaczymy kogo pis poprze w drugiej turze i będzie jasna ta "bezpartyjność". No i jeszcze jedno moje przemyślenie Bardzo Ale To Bardzo nie podobały mi się słowa pana prezydenta Stankowiaka, że partie polityczne w samorządzie to nieporozumienie. Otóż drogi panie prezydencie to nie wypada wykształconemu człowiekowi tak mówić o innych, najważniejsze powinny być kwalifikacje i posiadane umiejętności a nie to z jakiego ugrupowania ktoś jest. Idąc tokiem pana wypowiedzi zastanawiam się po co współpracował pan z pisem w mieście i dlaczego widać pana z niejakim wicemarszałkiem Świlskim z PO przecież to ludzie z partii politycznych w samorządzie. No to jak to jest? Już nic nie rozumiem, albo żle odebrałam co prezydent powiedział.
marian
marian 11.10.2018, 23:47
Jeśli dalej Starogard będzie wybierał totalnych zapomnijcie ludzie o rozwoju tego miasta i obwodnicy także!Tylko PiS i pan Kilian są gwarantami rozwoju tego miasta!
gibki
gibki 12.10.2018, 17:28
Jak patrzę na listy pana kiliana do miasta i powiatu to gwarantów tam nie widzę
mk
mk 12.10.2018, 05:13
co ty bierzesz co tyen czlowiek zsrobil dla miasta czy regionu jako posel? nic kompletnie nic a nawet zaszkodzil
Adam
Adam 11.10.2018, 23:35
Dla mnie bezpardonowy i z rozwagą dziś sluchajacy rywali Pan Konkolewski niż szczekajacy i zakapleksiony łapówkarz za cztery lata cały Starogard opier...i
Hh
Hh 12.10.2018, 11:39
Psiarnia nauczyla go sluchac iekawe tylko do kogo bd szczekal?
Kociewiak
Kociewiak 11.10.2018, 21:43
Tak na gorąco…Debata chyba najsłabsza z serii trzech spotkań. Z debaty na debatę rozkręcał się obecny prezydent – Janusz Stankowiak. Tak jak poprzednio przemawiała za nim znajomość kuchni prezydenckiej. Było z jego strony kilka lapsusów typu MIASTO TO JA np. „teraz ja muszę ten kredyt spłacać”. Zaraz zresztą publiczność zareagowała : to my, mieszkańcy spłacamy….Ale według mnie najgorzej zabrzmiał zarzut wypowiedziany w kierunku Marka Konkolewskiego o tzw. „zeszycie Konkolewskiego” („ pan się wsłu***e w głosy mieszkańców przez miesiąc, a ja przez cztery lata”).To tak, jak gdyby mieć pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. Nieładnie Panie Prezydencie….Ale ogólnie Pan Janusz wypadł dużo lepiej, niż poprzednio. Sypał liczbami jak z rękawa, czego naturalnie nie mogli uczynić konkurenci. Najlepsze jednak było skwitowanie przez Pana Prezydenta swojej prezydentury („ ja nie muszę z nikim uzgadniać swoich posunięć, w przeciwieństwie do innych, którzy muszą uzgodnić telefonicznie uchwalę z kimś postawionym wyżej”). Pani Iwona Nixon mnie trochę rozczarowała. Widać było zapał w jej wypowiedziach i to jest pozytywne. Ale pomysł basenu czy może Aquaparku w Stadzie Ogierów mnie rozbroił. Przypomniało mi to słynne obietnice promenady nad parkiem sprzed czterech lat . Według mnie pomysł bez sensu. Kosztogenny i generujący duże obciążenie dla miasta. W Kościerzynie czy Chojnicach Aquaparki generują straty i zapewnie podobnie byłoby u nas . Jeżeli wszyscy kandydaci widzą problem braku kąpieliska dla Starogardzian, to dlaczego nikt nie wpadł na pomysł ścieżki rowerowej do Płaczewa ???. Jest tam kąpielisko z pełną infrastrukturą, ratownikiem, pomostem i bazą gastronomiczną. Miasto mogłoby też dołożyć do autobusu do Płaczewa, tak aby wszyscy, również niezamożni Starogardzianie, mogli skorzystać z rozkoszy kąpieli . A p. Jan Kilian? Pozwólcie Państwo, że przemilczę… Według mnie obecny pan Prezydent ma większe szanse , ale nie lekceważyłbym pana Marka…. Jeszcze tydzień kampanii…
nocheinmal
nocheinmal 12.10.2018, 17:34
No to niech nam powie jaka to niespodzianka byłą szykowana na ostatniej sesja dla przyszłych radnych? Podpowiem wyłąpał to radny Milewski, a dołączył radny Gajda i Walczak.
gosc
gosc 11.10.2018, 22:17
i teraz widac ze tylko warto glosowac na Janusza
nn
nn 12.10.2018, 07:44
chyba nie glosowsc. arogant i destruktor
Kociewiak
Kociewiak 11.10.2018, 22:13
Pani Nixon obiecywała basen a nie aquapark. Przepraszam. Pisałem z pamięci .Ale mój wniosek pozostawiam bez zmian
Maciej C.
Maciej C. 11.10.2018, 16:47
zapyta ktoś o ilość wiceprezydentów i rozrost administracji bo kurcze nie mogę przybyć a jestem ciekawy.
Przyjaciel
Przyjaciel 11.10.2018, 16:09
Ciekawe czy Nixon znow bedzie na łączach? Sama nic nie powie a moze znow wybierze tajemnicze spotkanie w Gdansku....
wow
wow 11.10.2018, 16:18
No nie no dwa Janki coś powiedzą - jeden co najwyżej to yyyyyyuuuyyy a drugi będzie patrzał na publikę.
dziab dziab
dziab dziab 11.10.2018, 15:36
Panie Pośle Kilian - Jesteśmy z Panem . Wygra Pan i zmieni nasze miasto na piękne !
michna
michna 11.10.2018, 17:30
Na tak piekne jak on sam!
cycu
cycu 11.10.2018, 16:20
Jo jo Tomeczku z tobą u boku ty nasz zbawicelu
clickbait
clickbait 11.10.2018, 13:06
ostrzegam przed klikaniem powyższego linku, nachalna reklama Kryształowej
?1
?1 11.10.2018, 16:16
Co? Przeciez to debata?!!!!

Pozostałe