Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

UWAGA! Niewybuch na Alei Wojska Polskiego. Miejsce zabezpieczyła policja

  • 6.10.2018, 00:12
UWAGA! Niewybuch na Alei Wojska Polskiego. Miejsce zabezpieczyła policja
Podziel się:
Oceń:
Dziś (5 października) na Alei Wojska Polskiego odnaleziony został niewybuch z II wojny światowej.

Podczas prac przy nasadzaniu roślin odnaleziono pocisk. Pracownicy poinformowali o znalezisku policję, która zabezpieczyła terem.

Jak udało nam się dowiedzieć, saperzy zabiorą niebezpieczny ładunek w godzinach porannych. Do tego czasu teren pilnowany jest przez patrol policji.

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Zdjęcia (1)

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

osiedlowy
osiedlowy 7.10.2018, 13:32
"Podczas prac przy nasadzaniu roślin odnaleziono pocisk"? A wcześniej jak kładli uzbrojenie podziemne i kostę to go nie znaleźli? Coś tu nie gra.
monika
monika 6.10.2018, 13:06
Ta ekipa która przeprowadza te prace to "fachowcy najwyższych lotów".
monikisąfajne
monikisąfajne 7.10.2018, 13:16
Ha ha....oby nie odlecieli razem z tym niewybuchem.
jack
jack 6.10.2018, 13:02
Widział ktoś jak zniszczona jest już ta kostka którą ta "profesjonalna" firma ułozyła ? To, że jest wybrudzona - poplamiona tłustymi plamami z oleju cieknącego z ich pojazdów, to przechodząc zauważyłem sporo popękanych już kostek. Tragicznie wygląda odcinek od ulicy Grunwaldzkiej do dworca. Prace jeszcze nie są odebrane a część nadaje się do remontu. Ciekaw jestem kto to całe towarzystwo nadzoruje. Najważniejsze, że pieniądze będą wydane i ktoś na tym zarobi. A tematu tych roślin to już nie będę podejmował. Takiego cyrku to jeszcze nie widziałem. Ludzie przechodzą środkiem Alei Wojska a nad ich głowami koparka wysypuje ziemie do roślin. Rośliny leżą poprzewracane na deptaku do dzisiaj. Przejdźcie się proszę w słoneczny weekend na Aleję Wojska Polskiego i zobaczcie tą fuszerkę :)
Wk
Wk 6.10.2018, 17:58
A moze by tak tez zobaczyc na mieszkancow ktorzy sie poruszaja tamtymi stronami. Zostawiaja auta na kostce i cieknie. Najlepiej jak zganiac to na robotnikow bo mieszkancy bogu ducha winni. Zenada
Piotr P.
Piotr P. 6.10.2018, 19:48
Mogłeś przejść się latem jak wykonawcy sprzęt jeździł po świeżo ułożonej kostce. Już wtedy były plany od oleju których już teraz niczym nie zmyjesz a pochodziły od ich podnośnika który dostarczał palety kostek. Nie zganiaj na mieszkańców którzy pozostawiali samochody. Zwróćcie uwagę jakie są równe odległości szczelin pomiędzy kostkami. W niektórych jest ułożona na styk, w innych szpara na 3 cm. Połamane kostki i pouszczerbiane to też zapewne wina samochodów mieszkańców.
mieszkaniec
mieszkaniec 6.10.2018, 19:03
najwiecej plam zostawily pojazdy wykonawcy brak organizacji ruchu aleje mialy byc robione etapami a rozwalili wszysko i niepokonczyli. odcinek od grunwaldzkiej do dworca caly w betonie zero zieleni . makabra aleje przed remontem wygladaly lepiej wystarczylo zmienic tylko nawierzchnie i bylo by taniej i ladniej a tak lipa ale coz motto januszka jest takie co by tu jeszcze spier...ić.
mk
mk 6.10.2018, 10:35
no tak trzeba znalezc nastepny pretekst do przedluzenia prac i terminu oddania. ale wymyslili pomysl pierwsza klasa szacun
tt
tt 6.10.2018, 10:12
hahah wiedziałem że cos znajdą , przecież te wszystkie remonty w Starogardzie nadaja się na scenariusz filmu Miś :)
szi
szi 6.10.2018, 10:03
te rośliny to powinno się wysadzić niewybuchem.takie badziewie.
Nor
Nor 6.10.2018, 00:31
Rano?saperzy poszli spac?
55555555
55555555 9.10.2018, 12:35
Ty nie chodzisz spać ?
tutam
tutam 6.10.2018, 14:57
W Tczewie już nie ma jednostki saperskiej.

Pozostałe