Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

27. Bieg Kociewski Zapisz się! Zostało tylko kilka dni

  • 28.09.2018, 10:23
27. Bieg Kociewski Zapisz się! Zostało tylko kilka dni
Podziel się:
Oceń:
6 października po raz kolejny ulicami naszego miasta przebiegną uczestnicy Biegu Kociewskiego. Trasa liczyć będzie 10 kilometrów i jest atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

W biegu wystartować może maksymalnie 1000 osób. Zapisy trwają tylko do 30 września. Spieszcie się! 
Trasa biegu głównego na dystansie 10 km przebiegać będzie ulicami: Rynek, Paderewskiego, Kościuszki, Lubichowska (aż do nr 168), Armii Krajowej, Pelplińska, Jabłowska, rondo Pitagorasa, Owidzka, Unii Europejskiej, Tczewska, Kanałowa. Jest to najszybsza miejska trasa, z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyk.
Zawodnicy wystartują punktualnie o godzinie 12.00 z Rynku. Meta zlokalizowana będzie na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest ukończone 16. roku życia, zgłoszenie oraz wpłata wpisowego.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim prosi o wyrozumiałość w związku z utrudnieniami w ruchu drogowym, jakie nastąpią tego dnia w godz. od 11.50 do 13.30 na trasie. 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

☆
29.09.2018, 14:48
Przecież ten bieg to nic innego jak zarabianie szmalu. Policzcie sobie jaka kaska wpada za ten bieg.
Biegacz
Biegacz 4.10.2018, 13:12
Pan żadnej imprezy biegowej nie organizował? Zapraszamy już wiosną można się wykazać i od kuchni zobaczyć ile to wszystko kosztuje.... Podejrzewam, że w przypadku takiej imprezy (400 osób), przy takiej ilości zapewnionych świadczeń wychodzi się na zero lub jeszcze dokłada.... Nie piszę jako złośliwość, ale ludzie myślą, że imprezy biegowe to świetny biznes, a rzeczywistość jest zgoła inna.
Hania
Hania 29.09.2018, 13:28
Za takie wpisowe to powinni robić kontrole dopingowe, oj pewnie by się działo!!!!.
Brawo wy
Brawo wy 29.09.2018, 06:59
Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest ukończone 16. roku życia, zgłoszenie oraz wpłata wpisowego.
Trzeba wpłacić wpisowe to od czego są sponsorzy ? Polpharmie podziękuję i będą pisać jaką to wspaniałą imprezę zafundowała nam , o tym ze członkowie biegu dołożyli 5 gr nikt nie wspomni
Biegacz
Biegacz 4.10.2018, 13:02
Pan żadnej imprezy biegowej nie organizował? Zapraszamy już wiosną można się wykazać i od kuchni zobaczyć ile to wszystko kosztuje.... Podejrzewam, że w przypadku takiej imprezy (400 osób), przy takiej ilości zapewnionych świadczeń wychodzi się na zero lub jeszcze dokłada.... Nie piszę jako złośliwość, ale ludzie myślą, że imprezy biegowe to świetny biznes, a rzeczywistość jest zgoła inna.
Ze
Ze 29.09.2018, 10:12
Nie byłoby problemu gdyby uczestnicy biegu mieli dołożyć 5gr.Tutaj musisz zapłacić 50zł a w dniu biegu 70zł to jest niepoważne na co ta kasa idzie?, dla Kociewiaków powinno być taniej a nie duża kasa żeby sponsorować pierwsze miejsca.
anka
anka 28.09.2018, 20:20
to jest 10 km?
Zowk Sjookoski
Zowk Sjookoski 28.09.2018, 21:39
1000 osób
10 kilometrów
Chyba, że Kociewiakowi (jak zwykle) się pomyliło :)

Pozostałe