Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

FOTO/ FILM: Pijany i z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdu. 35-latek spowodował wypadek

  • 19.09.2018, 23:45 (aktualizacja 19.09.2018 23:52)
FOTO/ FILM: Pijany i z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdu. 35-latek spowodował wypadek
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj (18 września) kilka minut po godzinie 21.00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w centrum miejscowości Skarszewy.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci 35-letni kierowca osobowej skody zjechał z jezdni i uderzył przodem auta w budynek.
- W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka skody. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy – mówi asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - W jego organizmie funkcjonariusze stwierdzili ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że mieszkaniec powiatu tczewskiego posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym, złamanie zakazu sądowego oraz uszkodzenie budynku – kontynuuje.

 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

 

Zdjęcia (2)

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KTOŚ
KTOŚ 4.10.2018, 09:03
Przyczyna to ALKOHOL I GŁUPOTA!!! Innego wytlumaczenia nie ma !!!
Piekna Nieznajoma
Piekna Nieznajoma 2.10.2018, 18:45
Od sadzenia jest Bog aWy jestescie za mali pszyczyne tego wypadku zna kierowca i jego Aniol Gdyby zginol to tak samo byscie go gnoili .
Autor
Autor 27.09.2018, 10:40
Masz Doris swojego Alejandra 😂😂 no to sobie poprawiłaś poziom życia 😂 gorzej upaść nie mogłaś i jeszcze go tu bronisz 😂 a to że jechał ze swoją kochanka pijaczka od której śmierdzi na kilometr to już nie wspomnisz? Kochająca żonko otwórz w końcu oczy i zobacz z kim się związałaś i jak nisko upadłaś 😊 ktoś tam na dole miał rację że powinnaś się razem z nim leczyć
Swiadek
Swiadek 26.09.2018, 09:05
Wes Dorota nie rób z siebie gorszego posmiewiska niż już zrobiłaś mało awantur interwencji policji przy ludziach groził że cię zabije i syna bez powodu nie uciekła przednim szukał cię z siekierą po wsi!!! Nie broń go bo jesteś żałosna!!!
Gość
Gość 26.09.2018, 10:24
Jeśli to prawda co ludzie tutaj piszą to wtedy jakaś kpina jest, że osoba niebezpieczna chodzi wolno z niebezpiecznym narzędziem, kieruje bez uprawnień itd.
Loft
Loft 23.09.2018, 12:35
Zamknąć go w kodzborowie na dożywocie! Jazda po pijaku to u niego chleb powszedni. Czuję się bezkarny. Jest zagrożeniem dla innych na ulicach.
Gość
Gość 23.09.2018, 09:28
Znając życie i to że głupi ma szczęście upiecze mu się. On w tych sprawach nie jest taki głupi na poczekaniu ma milion wymówek i zaraz coś wymyśli.. On jest zagrożeniem dla otoczenia. Rzuca się bezkarnie na niewinnych ludzi.. Interwencja za interwencja a on chodził po wszystkim i się jeszcze bezczelnie śmiał w twarz. Nowa żonka zastraszona przez tego idiote.. Żeby go w mieszkania wyrzucić musiała po mamusie dzwonić. Zresztą ona nic mądrzejsza nie jest skoro wiedziała jaki jest i się z nim mimo wielu przeszkód związała bo to przecież wielka miłość a ile razy w pysk dostała to już tylko ona i jej syn wie, który musiał patrzeć na każdą awanturę.. Wiele razy jeździł z tym chłopcem po pijaku, dziecko na przednim siedzeniu bez fotelika a dumna żona podziwiala jego pijackie drifty z okna
Zona
Zona 23.09.2018, 11:32
Nigdy nie uderzyl mnie ani syna jak nie wiesz to nie ***
el
el 23.09.2018, 09:14
Czego oczekujecie od chłopaka który wychował się na Kanadzie w Skarszewach.Nie znam jego rodziny ale wiem , że środowisko patologii funkcjonowało tam za komuny i długie lata potem.Porządni ludzie z obawy o siebie i rodziny siedzieli cicho lub jak najszybciej opuszczali to miejsce.Alkoholizm, brak pracy, przemoc, niebezpieczne narzędzia z którymi się ganiali to zostawia piętno a dzieci musiały na to patrzeć.Potem te dzieci szły do szkoły i agresje stosowały na słabszych rówieśnikach.Jak ekipa z Kanady pojawiała się na lokalnych festynach i dyskotekach normalny człowiek omijał ich z daleka.Wulgarni, agresywni, co lepszy zdejmował koszulke prezentował tatuaże i tylko szukali zaczepki aby morde słabszemu obić i się wyżyć.Ludzie opowiadali,że mieszkania po takiej patologii były kompletnie zdewastowane w drzwiach dziury, szyba wybita, kontakty wyrwane,piec rozbity ogólnie demolka.Ile tam osób było po kryminale notowanych , za pobicie, złodziejstwo i przemoc to szkoda gadac.Lata lecą a w nagrodę dali takim mieszkania w innych częściach miasta,Sam mam takich w bloku i mogę stwierdzić, że to osoby niezdolne do egzystencji wśród normalnych ludzi.Są to rodziny patologiczne, agresywne uzależnione od używek, nie pracujące i mające na utrzymaniu dzieci.non stop wizyty Policjii, i opieki a dalej wychowują dzieci.Tam wchodzi się do domu wybijając szybe , wyważając drzwi z kopa albo rąbiąc siekierą.Ludzie boją się o własne rodziny bo nie wiedzą co takim debilą strzeli do głowy.System pozwala aby ci ludzie bezkarni mieszkali wśród normalnych ludzi i jak jakaś tragedia to wszyscy biadolą, że nikt nic nie zgłaszał.Mój komentarz miał na celu wytknąć patologie z którą porządni ludzie muszą mieszkać w sąsiedztwie.
.
. 22.09.2018, 22:00
Jest ogromnym zagrożeniem dla otoczenia a w domu interwencję policji do kilku razy dziennie
M
M 22.09.2018, 21:55
Debil debil debil ogólnie to ma coś z głową!!!
A.
A. 21.09.2018, 08:31
Do tych którzy pożałowali tego ''biedaka"co mu sie życie posypało i trzeba mu pomóc... Czy tak samo byście mówili gdyby w tym momencie po tym chodniku szedł człowiek i został tam potrącony np jakiś wasz krewny, kolega lub koleżanka albo co gorsza dziecko? Sądzę że niestety, ale każdy rozsądny by całkowicie inaczej odbrał tę sytuację...teraz jest takie rozczulanie bo żadna przypadkowa osoba nie ucierpiała (nie chodzi o pasażera).
Rafal
Rafal 20.09.2018, 23:54
Macie wszyscy racje z tym ze to karygodne zachowanie. Jednak czymś to jest spowodowane. Łatwo teraz kogoś zbluzgac jednak chłopakowi się życie zawalilo juz parę ładnych lat temu i wtedy się zaczęło. Nie będę wam histori opowiadał. Mu bardzo szkodzi alkohol powiedzmy sobie szczerze bo na trzeźwo do rany przyłoz. Utajona skrywana depresja lub inna tego typu choroba daje się we znaki a alkohol czy inne używki na chwile dodawaja kopa energii głupich pomysłów. Tu nie ma co się śmiać ani wymyślać od najgorszych. Tu czy rodzina czy jakaś instytucja powinna pomóc. Co da skazanie go za kratki. Nic. Moim zdaniem takie zachowanie to naoczne szukanie pomocy. Każdy widzi co się dzieje a nikt nie reaguje. Najłatwiej wsadzić w radiowóz i wywieźć. W telewizji tez pokazują ze najpierw coś się musi stać widocznego żeby potem zareagować. Choroba nie wybiera
.
. 22.09.2018, 22:04
Jak jest chory to niech siedzi w ośrodku i się leczy a nie z siekierą za swoją kobieta chodzi i grozi że zabije!!!!!!
zona
zona 23.09.2018, 11:40
Nie przypominam sobie zeby chodzil za mna z siekierą ludzie co wy za bzdury wypisujecie!!!
xd
xd 22.09.2018, 23:00
Czego oczekujecie od osoby wychowanej w Skarszewskiej dzielnicy zwanej Kanada.Ta część miasta znana była za komuny i w latach 90-tych z patologii.Oczywiście nie mam tutaj na myśli wszystkich bo mieszkali i mieszkają tam fajni, porządni i uczciwi ludzie , jednak opinia o tym jak nie warto było się tam zapuszczać została w pamięci.Sami mieszkańcy opowiadali jak patusy nachlali się a potem gonili z nożami i siekierami.
Szczery
Szczery 22.09.2018, 14:05
Cóż za wzruszający komentarz Rafałku,chociaż jestem facetem łzy popłynęły mi po policzkach.Zaskoczę cie, ale sam mam depresje, ciężko mi było znaleźć prace, brany byłęm za lenia itd. szkoda pisać szczegóły.Od kilku lat mam zatrudnienie, chociaż każdy dzień kosztuje mnie dużo więcej wysiłku niż zdrową osobę chociaż chory się nie czuje.Uczciwie pracuje i krew się burzy jak czytam o takich dramatach.Dlaczego napiętnujecie gnojka siedzącego za kierownicą a podobno kluczyki udostępniłą mu dziewczyna siedząca obok.Ludzie dużo mówią, podobno auto było z wypożyczalni a ona pracowała czy nadal pracuje w ważnym urzędzie.W ramach terapii dała pijanemu kluczyki aby sobie poszalał autem i beztrosko powrócił do czasów dzieciństwa?.Codziennie przez pijanych i naćpanych ktoś ginie, najczęściej ludzie niewinni, mający plany, marzenia i niewinne dzieci.Widocznie nie straciłeś nikogo kogo kochasz skoro tak go bronisz.Dla takich to sprawiedliwość powinna wymierzyć na miejscu ulica a poprawka na komisaracie powinna być.Zastanów się co czuje Ratownik medyczny, Policjant , Strażak który przyjeżdża na miejsce i musi obcować z bełkoczącym który nie wie co się stało.Z patologią trzeba walczyć wszelkimi legalnymi środami a nie usprawiedliwiać.
xxc
xxc 22.09.2018, 21:02
racja zgadzam sie z panem ja tez mialam silna depresje ale sie podnioslam i nikt nie powie ze z depresji nie mozna soe podniesc no mozna ale trzeba samemu chciec a jem trzeba dac ostro w kosc zeby zrozumial swoje bledy
Rafal
Rafal 22.09.2018, 15:08
Z tego co wiem bo z nim rozmawiałem. To faktycznie jechał za szybko i butelka leżąca na dywaniku zablokowała mu pedał hamulca. Dziewczyna ponoć była przypadkowa na stopa wiec kluczyki sam sobi3sobie wziął. Prawda za samochód ma sporo do zapłaty. Ja napisałem jak jest jak to widzę. Pewnie że jak by tam dostał w ciery to by podziałalo. Ja to opisuje z mojej perspektywy i tez twierdzę że kara się należy jak najbardziej. Nic go nie usprawidłiwia .Powinien sie wcześniej za.siebie wziąć.
Pan
Pan 22.09.2018, 22:05
A po gorzedzieju pijany *** jak popierd.....!!!!
Szczery
Szczery 22.09.2018, 17:37
To jeszcze po tym zdarzeniu z nim rozmawiałeś, to ciekawe, że można mieć swobodny dostęp do takiej osoby.Jak się ma ponad 2 promile to i białe myszki można widzieć w aucie i mieć omamy wzrokowe.Tłumaczyć można i zmyślać różne historyjki zapewne nawet dobrze nie pamięta jak i co zrobił.Gaz z hamulcem można pomylić itd.Nie byłem na miejscu a jedynie wiem co ludzie mówią a mówią też że wcześniej też tak robił a nikt nie reagował i wspominali nawet o tym na f.Zdjęcia takie jakie mamy na paczkach papierosów powinny być na butelkach alkoholu z wyadków może to by podziałało.Suche fakty sądowy zakaz,ponad 2 promile , uszkodzenie ciała pasażerki.Wyobraz sobie, że miedzy tym autem a scianą sklepu znajduje się przypadkowa niewinna osoba lub osoby idące spokojnie i co działa na wyobraznie?.
xxx
xxx 22.09.2018, 21:06
ciekawe czemu on nadal chodzi na wolnosci i dalej pije a nie zamkneli go w areszcie do sprawy? chodzi po skarszewach i dalej pije to jest sprawiedliwosc dla takiego idioty
Rafal
Rafal 22.09.2018, 18:03
Dzisiaj z nim rozmawiałem
Rafal
Rafal 22.09.2018, 17:59
Rozmawiałem dzisiaj
Rafal
Rafal 22.09.2018, 17:57
Pewnie ze.działa. Sluchaj ja wiem swoje Ty swoje. Nie spierajmy się. W internecie można wszystko napisać ale skoro mial 2 promile spowodował poważny wypadek to czemu nie został aresztowany..zastanawiajac prawda.Wszyscy wiemy że może znowu.mu odbić i coś zrobi. Jeszcze raz napisze
Przypuscmy ze to twój kolega. Może też próbował bys jakoś to tłumaczyć. Potepiam taki3takie zachowania ale co zrobić
Takie rzeczy się dzieją.
xxc
xxc 22.09.2018, 21:07
a jak z nim rozmawiales dzisiaj to czemu nie jest za kratkami mowil cos?
Emka
Emka 21.09.2018, 14:56
Skoro tak dobrze znasz jego historię to dlaczego jeszcze nie pomogłeś? Bo nie jesteś z jego "rodziny czy jakiejś instytucji"? Nie pomogłeś, więc jesteś tak samo winien jak Ci, którym zarzucasz bezczynność.
Odnośnie do kary - jako że miał dozywotni zakaz prowadzenia pojazdów, to za taki wybryk (pijany + obrażenia pasażerki) powinien być oskarżony o usiłowanie zabójstwa i adekwatnie ukarany.
Nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia dla jazdy po pijaku.
Rafał
Rafał 22.09.2018, 13:08
Oj bys sie zdziwiła ile razy człowiek z nim rozmawiał i wyciągał z opresji.widocznie za słabo dlatego pisze o instytucjach.Po 2 wiem ze duzo ludzi z nim jak rozmawia czy rozmawiało to co innego z nim a co innego za plecami.Ja go nie bronie.postepiuje zle.>ludzie ,mają ubaw jak go widzą w jakims przebraniu ,To wszyscy widzą czy widzieli>to ze sie zmienił to tez zadna tajemnica.Swego czasu jak gralismy był lubiany i wtedy było wszystko dobrze.Dzisiaj piszecie ze jest taki czy siaki przez pryzmat jego zachowania od paru lat...No jakas przyczyna musi byc nie tylko chec napicia sie .Tak mi sie wydaje
Znajoma
Znajoma 21.09.2018, 00:28
Popieram
amsterdam
amsterdam 20.09.2018, 20:43
Frog Czorcie .... to Ty??? Hahaha... ps. cóż za dramatyczny film!
Zzz
Zzz 22.09.2018, 22:07
Nie frog ma bynajmiej $ a ten to cwel
Xx
Xx 20.09.2018, 19:21
Dziwne że dożywotni zakaz , skoro w zeszlym tygodniu policja go zatrzymala na rondzie i go puscili .
Emkaa 🙂
Emkaa 🙂 20.09.2018, 18:43
Ja bym mu wklepala ze 30 lat jak nie więcej .. Ten człowiek się nie zmieni dobrze wiemy o kim mówimy będzie robił zawsze to samo!!!!
Cc
Cc 22.09.2018, 22:08
Jemu to juz nawet wpoerdol nie pomaga cweeel
Jan
Jan 20.09.2018, 18:00
Powinni dobrać się do d... tym pseudo kierowcą rajdowym co pewnie naćpani i po alkoholu szaleją, trzepać gówniarzom te ich wypasione fury, oraz zabrać się za Skarszewskich kiboli którzy próbują rozkręcać lokalną gangsterkę.Niech ściągną ludzi ze Starogardu i Gdańska którzy w nieoznakowanych przyjadą i zrobi a porządek z ta lokalną patologią.
leszek
leszek 20.09.2018, 17:40
na początku wakacji jacyś debile w nocy zrobili sobie wyścig do centrum na rynek a podkościołem 24 palili gumy.Trwało to koło pół godziny i kiedy ktoś zadzwonił to Policja aż ze Starogardu musiała przyjechać a gdy przyjechali rajdowcó już nie było.Czy to oznacza, że tacy ludzie mają plecy i nic im zrobić nie można, a może naćpani i po alkoholu nabierają odwagi do rajdów.
Zuza
Zuza 20.09.2018, 17:32
Gówniarz miał sądowy zakaz , auto wynajęte z wypożyczalni, obok siedziała podobno jego dziewczyna to co ona mu dała jechać?.Ludzie opowiadają , że po wszystkim wyszedł z auta pijąc piwo to się nazywa szacunek do prawa.
xxx
xxx 22.09.2018, 21:18
hm jego dziewczyna?ciekawe bo tyle co mi wiadomo to ma zone co jest w ciazy ale tez chodzi i ja wyzywa od roznych to hyba on nie jest normalny
wściekła
wściekła 20.09.2018, 17:22
sedzia powinien ostro go potraktowac po tym jak jezdzi po zakazie i zabraniu prawa jady a nadal jezdzi i do tego po alkoholu i jak wariat on nie jest normalny tylko wielki idiota
jurek
jurek 20.09.2018, 17:22
Następny wychowanek Skarszewskiej Kanady.Kto mieszkał w tej dzielnicy to wie co tam kiedyś za element mieszkał wśród normalnych ludzi.Teraz trochę ucichło bo albo siedzą w kryminałach albo sieją zamęt w innych częściach miasta.
xxx
xxx 20.09.2018, 17:11
Powinni go zamkanc na dlugie lata i do tego dac ciezka robote,bo ten debil niczego sie nie nauczy,wszystkim podnosi cisnienie pijak zafajda...

Pozostałe