Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!

  • 19.09.2018, 05:00
Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!
Podziel się:
Oceń:

Wieża kościoła wymaga kapitalnego remontu 
Czy znajdą się środki na ten cel? 

 Dostrzec ją można nawet z najdalszych zakątków miasta. Jest jednym z najwyższych punktów w mieście, w przeszłości bardzo często widniała na pocztówkach, znaczkach pocztowych – można śmiało powiedzieć, że jest przepiękną wizytówką Starogardu. Mowa tu o wieży kościoła świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, która wymaga kapitalnego remontu. Plany co do jej przyszłości są bardzo ambitne, albowiem powstać ma tam punkt widokowy, ukazujący starówkę i okalające ją widoki. Niestety, parafia nie ma na ten cel potrzebnych środków. Czy znajdą się pieniądze na pilny remont, czy wieża odzyska swój dawny blask? Włączmy się w pomoc i dorzućmy małą cegiełkę do wieży. 
 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca


UWAGA! Psy atakują! Groźne pogryzienia w powiecie - Wielkimi krokami zbliża się jesień. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona w tym roku wyjątkowo piękna i malownicza. Pogoda z pewnością sprzyjać będzie długim niedzielnym spacerom i przejażdżkom rowerowym. Taki wypad mogą jednak skutecznie uprzykrzyć niebezpieczne czworonogi, których nieodpowiedzialni właściciele wypuszczają poza posesję lub zwyczajnie nie przywiązują większej uwagi do tego, gdzie znajdują się ich pupile i co robią. O nagłośnienie sprawy poprosiła nasza Czytelniczka, której partner podczas przejażdżki rowerowej został zaatakowany przez zwierzę i odniósł poważne obrażenia. 

Jechała na kapciu i na podwójnym gazie. 18-latka w czerwcu odebrała prawo jazdy - Dzielnicowi ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena z uszkodzonym przednim kołem. Jak się okazało, kierująca tym autem kobieta była nietrzeźwa i jechała na tzw. kapciu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali kierującej otrzymane kilka miesięcy wcześniej prawo jazdy oraz uniemożliwili kontynuowanie dalszej jazdy. 

Bili, więzili i znęcali się nad bezdomnym. Sprawcy wyszli na wolność?! - W lutym ubiegłego roku pisaliśmy o sprawie 44-letniego bezdomnego, który był przetrzymywany w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki w Starogardzie Gdańskim. Mężczyzna był brutalnie bity, okaleczany maczetą, a także na jego ciele znaleziono wiele ran postrzałowych. Oprawcy – 23 i 40-letni wówczas mężczyźni trafili do aresztu, a o ich dalszych losach zadecydować miał sąd. Jak udało nam się dowiedzieć, 24 sierpnia oskarżeni mężczyźni opuścili areszt. Prokuratura zawnioskowała o ich ponowne zatrzymanie. 

Tragedia podczas pracy. Konar śmiertelnie ranił pilarza - 11 września w miejscowości Barchnowy doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 50-letni pilarz z gminy Starogard Gdański. Podczas prac wycinkowych na mężczyznę spadło drzewo. Bliższe okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja. 

Kolejne produkty znikają z półek w aptece - Główny Inspektor Farmaceutyczny wydał 6 września decyzję o wstrzymaniu w obrocie roztworu do wstrzykiwania Fenactil 5 mg/ml. Badania leku wykazały nieprawidłowości. Fenactil jest produkowany przez Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Decyzji nadano rygor natychmiastowego wykonania. 

79. rocznica mordu w Lesie Szpęgawskim -  Wrzesień to czas pamięci o pomordowanych w czasie II Wojny Światowej. Prezydent miasta Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich mieszkańców Starogardu Gdańskiego na obchody 79. rocznicy wydarzeń w Lesie Szpęgawskim. 23 września wspólnie z mieszkańcami gminy i powiatu uczcimy pamięć pomordowanych tam mieszkańców Ziemi Kociewskiej.

Uwaga! Ważne zmiany w połączeniach alarmowych 997 - 17 września wszystkie jednostki Policji województwa pomorskiego przełączyły numer alarmowy 997 na numer 112. Zmiana polega na usprawnieniu procedury zgłoszeniowej, zebraniu kompleksowej informacji oraz przyspieszeniu reakcji policji na zgłoszenie.

Tomasz Walczak staje na czele Kukiz’15 w Starogardzie - Tomasz Walczak, wcześniej jedna z głównych osób w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości zawiesza swoją działalność w ugrupowaniu, by stanąć na czele nowo utworzonej grupy Kukiz ’15. Czy to kolejny rozłam w starogardzkim Prawie i Sprawiedliwości? Sprawdźcie, jak sprawę komentuje Tomasz Walczak. 

Chcą łączyć Skarszewy z Gdańskiem - Łączymy Skarszewy z Gdańskiem – to hasło przewodnie konferencji prasowej kandydatów na włodarzy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Sebastiana Dadaczyńskiego i Kacpra Płażyńskiego. Spotkanie odbyło się w miniony piątek przy drodze wojewódzkiej 224 w Skarszewach. Podczas rozmów omówiono najważniejsze elementy współpracy obu miast. 

Ławeczka Konkolewskiego i modernizacja targowiska miejskiego - W kotle wyborczym wre. Kandydaci przedstawiają nowe pomysły i zapewniają o ich realizacji. W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa kandydata Koalicji Obywatelskiej Marka Konkolewskiego. Tematem przewodnim spotkania był remont targowiska i „ławeczka Konkolewskiego”, montowana w blokach na drugim piętrze. 

Wielkie otwarcie starogardzkiej starówki - Długo oczekiwana przebudowa starogardzkiej starówki dobiega końca. Z tej okazji władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców na wielkie otwarcie Rynku. Huczna impreza odbędzie się 7 października o godzinie 17.00. Na scenie zobaczymy m.in. polską piosenkarkę Cleo. 

Przebudowa dworca dobiega końca! Sprawdźcie, kiedy nastąpi otwarcie - Moc pozytywnej energii, niesamowite emocje i chwile wzruszenia czekają starogardzian 12 października 2018 roku. O godzinie 18.00 oficjalnie otwarty zostanie Dworzec PKP i przebudowana Aleja Wojska Polskiego. Po części oficjalnej odbędzie się część artystyczna. 

Piękna i nowoczesna. W Skarszewach otwarto halę sportową - W minioną sobotę odbyło się uroczyste otwarcie Skarszewskiego Centrum Sportu. Na to wydarzenie przybyli zaproszeni goście, a także pokaźna grupa mieszkańców gminy. Nowy obiekt jest bardzo nowoczesny i przystosowany do uprawiania wielu sportów. Inwestorzy zadbali nawet o najdrobniejsze detale, które w połączeniu tworzą piękną całość. 

Pakt złamany. Wróg uderzył 17 września 1939 roku - Jak co roku, 17 września, władze samorządowe, delegacje, poczty sztandarowe i mieszkańcy Starogardu uczcili kolejną rocznicę agresji wojsk sowieckich na Polskę. Uroczystość odbyła się przy zbiorowej mogile ofiar II wojny światowej na cmentarzu przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich. 

Szago na orientację - 22 września  w Osieku odbędzie się Impreza na Orientację Szago. Jest to impreza cykliczna, odbywająca się od 10 lat na terenie Kociewia. Poprzednie edycje miały miejsce w Swarożynie, Starej Kiszewie, Kasparusie, Skórczu, Osieku. Startuje w niej średnio ok. 400-500 osób. 

Królewskie miasto – stolica Kociewia - W roku 100-lecia odzyskania Niepodległości pora najwyższa pomyśleć o wznowieniu niezwykłej książki i rozpowszechnieniu jej w powiecie starogardzkim.

Dożynki Powiatowe w Bolesławowie - Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gd. oraz Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Rolniczego w Bolesławowie zapraszają na V Pomorską Wystawę Bydła Mlecznego oraz XXIII Kociewską Wystawę i Pokaz Zwierząt Hodowlanych, Samorządowe Dożynki Powiatu Starogardzkiego połączone z Targami Rolno - Ekologicznymi.

Pomoc dla rolników. 1000 zł na 1 ha powierzchni upraw - Producenci rolni, w których gospodarstwach szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą do 28 września składać wnioski o udzielenie pomocy.

Z pasją po zdrowie - Klub sportowy KaEmKa i Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim zorganizowały w ubiegłą sobotę wielki piknik rodzinny „Z pasją po zdrowie”. Tego dnia do szkoły przybyło wiele osób związanych z siatkówką, ale również takich, które zainteresowane były spędzeniem swojego wolnego czasu w kreatywny sposób. 
 

 

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 23.09.2018, 15:28
Znowu psy Sława szczekają. Gajda nic się nie stało już za 5 lat może uda Ci się zarejestrowć ?
mmm
mmm 23.09.2018, 09:48
januszek robi dobrą miną do złej gry. czuje, że nie będzie łatwo wygrać. nawet bilbordy w miejscach należących do największego starogardzkiego przedsiębiorcy mogą nie pomóc. ludzie pamiętają jak chciał przekazać za darmo funkcjonującą szkołę, jak kombinował przy konkursach na dyrektorów szkół, jak nie interweniował przy przeciągających się pseudo remontach, jak nic nie zrobił w sprawie obwodnicy starogardu, jak nie zapewnił miejsc w przedszkolach dla dzieci można wymieniać i wymieniać. nic nie zrobił dla miasta podczas kadencji tylko stanowiska obsadził swoimi ludźmi. niech się rozliczy z poprzednich obietnic. żenada nie prezydent
gosc
gosc 23.09.2018, 21:53
To wymieniaj tylko pisz prawdę bo kłamiesz
gosc
gosc 23.09.2018, 15:34
Ble ble łżesz kłamco partyjny.
outns
outns 23.09.2018, 18:14
Łysol wszędzie widzi partie i politykę , to już u niego obłęd
mmm
mmm 23.09.2018, 15:53
zonk, żaden kłamca partyjny tylko zwykły mieszkaniec. w którym miejscu kłamię? ludzie pamiętają i przy urnach pokarzą co myślą a festyny wyborcze na zakończenie robót za nasze pieniądze to co to jest? dość kolesiostwa i dyletanctwa. to wy w swoim stowarzyszeniu jesteście kłamcami i obiecujecie gruszki na wierzbie a głupim uśmieszkiem na twarzy.
lol
lol 23.09.2018, 21:55
Bredzisz i tyle
kiedyto
kiedyto 23.09.2018, 08:29
Kiedy niby te dozynki
targowiec
targowiec 22.09.2018, 14:32
O widzę, że Pan Prezydent Stankowiak się pofatygował do ludzi na targowisko. Po Konkolewskim to już drugi kandydat w tym miejscu, jeszcze czekam na Kiliana. Pytanie do prezydenta : co pan zrobił przez cztery lata dla targowiska?
.
. 22.09.2018, 15:21
A nie przyszło ci do głowy, że może prezydent poszedł tam sobie zrobić zakupy? Ludzie go witają, rozpoznają wszak jest lubiany. Chcą sobie zrobić z nim selfie?
Musisz od razu jątrzyć? Zżera cię zazdrość?
kk
kk 22.09.2018, 20:46
lubiany? przez kogo chyba przez tych ktorym dal stanowiska. to jest desruktor miasta a slogan na plakacie wslu***e sie w ludzi jest ochydnym klamstwem
Olo
Olo 22.09.2018, 21:17
Nie p ierdo l głupot człowieku.
kk
kk 22.09.2018, 21:48
lysa pala ze stowarzyszenia jeszcze nie spi? poziom komentarza jest rowny poziomowi stowarzyszenia. dno a nawet jeszcze nizej.
lol
lol 23.09.2018, 19:44
Pieknie Andrzejku G twoje wpisy są znane.
targowiec
targowiec 22.09.2018, 16:21
Nic nie jątrzę i tym bardziej nic mnie nie zżera. Nie piszę nic o tym, że pan prezydent jest lubiany bo wiem że jest. Pytam co zrobił dla targowiska i pracujących tam osób przez cztery lata? I proszę cię nie rób z ludzi osłów - poszedł na zakupy - z całą świtą i w garniturze?
zwiadowca
zwiadowca 22.09.2018, 08:41
ujawnił się jeden orzeł z koalicji obywatelskie - niejaki patryk gabryjel, pożal się boże,, a raczej wrona, sęp, łasa na stanowiska, bo do roboty to tylko na obiekt na foto się nadaj.e. Wybór go zwiększy nepotyzm w sstaraostwie i obadę stanowisk swoimi ludzmi. Lista nie długo powstanie
wykidajło
wykidajło 30.09.2018, 07:48
na gabriela już NIGDY nie zagłosujemy - koleś ,cwaniak , nierób , leń , odpowiedzialny za afery w starostwie
dreed
dreed 22.09.2018, 13:48
Ty zawiadowca z dziurawego bombowca, twoja pisownia może sugerować, że ty jesteś tym słynnym już na całe miasta polonistą. Dawaj tą listę i czekaj na pozew sądowy.
d-ca warty
d-ca warty 22.09.2018, 09:03
ten nierób nie ma żadnych szans w wyborach , ludzie go już poznali , etatowy wałkoń ze starostwa i PEŁO
m
m 22.09.2018, 09:01
a dlaczego nie napisz o miernotach z januszowego stowarzyszenia co zawladneli stanowiska obsadzane przez miasto jak sep (jak to piszesz) kalinowski zbedny vice prezydent co bierze duza kase za nie robienie nic.na radnego go nie wybrali to zostal vice.
rozprowadzający
rozprowadzający 22.09.2018, 09:09
dla tego trepa 21 dni ZOMZU ,za lenistwo
segregator
segregator 22.09.2018, 08:27
koalicjo obywatelska , kiedy ujawnicie waszych kandydujących orłów , czas najwyższy
olo
olo 22.09.2018, 00:57
Jakie tam ,, Królewskie miasto ,, nie przesadzajcie.
...
... 21.09.2018, 19:01
stanowcze NIE dla kłamcy stankowiaka i jego kolesi. nic nie zrobili dla miasta tylko obiecują gruszki na wierzbie i obsadzają stanowiska swoimi ludzmi
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca 21.09.2018, 18:42
Obecanki,cacanki a głupiemu radość.Galantowa obiecywała ludziom "cuda".Pan wicestarosta Chyła z lechem kolaską jak takie" koguty" przy niej pieli na zebraniach udzielajac w ciemno poparcia.A jak wyszło ?
Duze g......i kupa kamieni.
Gdzie choćby obiecany remont ul.Starogardzkiej ? Dziura na dziurze -to jest wspólna wizytówka tej trójcy : galant, chyła,kolaska lech ? Podobno były na jej remont pieniądze ale czyżby to zadanie przerosło wójtową ? Pewnie tak, jak i wiele innych .Gdzie obiecany w pierwszej kolejnosci remont Ogrodowej?
Gdzie place zabaw w Smętówku ? Gdzie te pieniadze z UE ?
Woda w Starej Jani to nie jej zasługi bo na talerzu dostała gotowy projekt i pozyskane pieniądze z UE przez poprzednią władze itd.
Odebrała za poprzednia władze nagrode od Marszałka Województwa za pałacyk i renowację parku we Frący.Zobaczcie jak teraz ten park wyglada ? Zaniedbany bo nie ma nikogo kto by o to zadbał.
Gdyby nie kampania z ambony i działania wicestarosty to Smętowo byłoby.
w innym miejscu.
Za duzo kłamstw pani galantowa,manipulacji i oczerniania innych,mściwosci a za mało pracy i kreatywności.Jak pani nie brzydzi się paskudnych metod ?
Słoma zawsze wyjdzie z butów !!!
Dlaczego pracownicy urzedu odchodzą ,dlaczego pozbawiła pani koleżaneczkę funkcji swojej zastępczyni ?












Gość
Gość 22.09.2018, 09:22
Sory ale jak czytam ten komentarz to chyba nie o tà kadencje chodzi, jak można dokonać cudòw jak się objeło gminę z takimi długami innym I sprawami.
Sąsiad
Sąsiad 22.09.2018, 13:22
Z jakimi długami ? To napisz konkretnie jaki procent budzetu a nie rzucasz co ślina na język przynosi.
Oficjalnie w rankingach gmina Smętowo była do 2014 roku wysoko w pozycji gmin rozwijajacych sie i nalezała do najmniej zadłuzonych w powiecie starogardzkim.To są dane ktore sobie sprawdz.
Za kadencji Galant gmina spadła na łeb na szyję w Ogólnopolskim Rankingu i tego nie sfałszujesz.
Patrze na to z sasiedniej gminy i dziwie się ze niektorzy z was na siłę zaprzeczają faktom byle opluć poprzednią władze.
Mam kontakty z mieszkancami i narzekają i to bardzo na obecną sytuację.
To co wiem w waszej gminie jest kilka osób co "choruje " na zazdrość i nienawiść.Ich hejty w poprzedniej kadencji to nienawiść ludzi co im w zyciu sie nie powiodlo.W zadnej gminie takiego "chamstwa " nie było.
Ale oni nie są wyznacznikiem porządnych mieszkanców ktorych.w gm.Smętowie nie brakuje.
Zanim pomówisz to dwa razy zastanów się i sprawdz jakie są fakty.

Gość 2
Gość 2 22.09.2018, 12:34
Przestań znowu kłamać bo jesteś żrnujacy Znowu jakiś bankrut się odzywa z klubu bankrutów ?
Skoro wiedziała ,ze niby są dlugi to po co sie pchała i obiecywała w ciemno ?
Ona spec od dlugów miala być gwarantem rozwoju.????
Ha,ha,ha
Pozdrowienia dla komornika.

Urzędnik
Urzędnik 21.09.2018, 19:24
Bezwzględna kłamczucha z kompleksami.
Oczernia innych bo wie ,ze jest beznadziejna.
Zamiast przyłożyc do roboty to krązy po butikach i nie wie co ma z sobą zrobic.
Leń i kłamczuch.
Pracownicy mają jej po dziurki w nosie.
rolnik
rolnik 21.09.2018, 19:58
wywalić tę babę razem z przy***sami ze starostwa
Tomek
Tomek 21.09.2018, 20:05
Z jakiego starostwa ?
Ze smętnej gminy .
Wyborca
Wyborca 21.09.2018, 17:22
Katarzyna Wolska radna Smętówka gm.Smętowo.
Mieszkańcy ci nie wybacza,ze przyłożyłaś rękę do sprzedaży budynku ,który miał być wyremontowany na świetlicę dla dzieci.
Tym bardziej ,ze były pozyskane przez poprzednią władze pieniądze unijne (70 procent kosztów remontu i wyposażenie)
Pierwsza wasza decyzja po wyborach zamiast dla dobra dzieci i mieszkańców to załatwienie interesu faceta który nic nie ugrał z poprzednią władza a tu mu poszło jak po maśle.
Żadnego wiatru nie było i zwiększonych kosztów remontu tez nie. Beznadziejne wytłumaczenie.
Działanie na szkodę mieszkańców ????
Jak ci kobietom nie wstyd
Avignon
Avignon 21.09.2018, 16:36
Nie jestem fanem Rycha Gajdy, ale jedno trzeba przyznać. Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej, Hanna Rosochowicz była asystentem społecznym Kiliana od grudnia 2017 do marca 2018. Ponadto działała (działa???) w klubie Gazety Polskiej To komu będzie sprzyjać na tym stanowisku, skoro Kilian się skumał ze Stankowiakiem?
wyborca
wyborca 21.09.2018, 16:34
PISIORY - czego się wstydzicie , ujawnijcie waszych rycerzy kandydujących do rady miasta i powiatu , kiedy się na to odważycie , czy już ze strachu przed porażką i wstydem nie chcecie tych mocarzy zaprezentować , chcemy wiedzieć kto to jest , bo po podpisy latali jak wściekli...
.
. 21.09.2018, 18:13
Czy ty nie widzisz, że PiS jest ponad nimi wszystkimi?! PiS już dawno wygrał te wybory, Mają władzę absolutną w Polsce.
Każdy kto wygra te wybory i tak musi do nich przyjść na kolanach i prosić o kasę.
Spełnisz ICH warunki to ci ją dadzą.
nie to s........j.
Arlon
Arlon 21.09.2018, 16:41
A no i jeszcze dziewczyna Kucharczyka, Nadolska
Józwa
Józwa 21.09.2018, 20:34
Jakim numerem jest ona w kolekcji tego pisiora-nacjonalisty?. Numer 8?. Ona nigdy nie miała własnego zdania w żadnej sprawie. Kolekcjoner - nacjonalista kolejnej blondynce "inteligentnej inaczej" wcisnął "pisiorstwo" od stosownej strony.
Arlon
Arlon 21.09.2018, 16:39
Kto będzie kandydował? Strażak Kucharczyk i jego banda z gazety polskiej, Wostal, Cylkowski, Konieczka, oprócz tego do powiatu z jedynki Szubarczyk i z dwójki Marczak. Takie gwiazdy.
Kler
Kler 21.09.2018, 20:51
Brawa dla Proboszcza ze św. Katarzyny za wspieranie i współdziałanie z oszalałym strażakiem nacjonalistą, i jego bandą, mającego za nic 10 przykazań. Taka postawa proboszcza to fantastyczny przykład usprawiedliwiania zasad wiary, które ponoć powinien przestrzegać i wymagać.
Wyborca
Wyborca 22.09.2018, 15:01
Brawo dla tego proboszcza i brawo dla wicestarosty za ostatnią bezwzględną kampanie wyborczą .
Niesmak pozostanie na długo.
star
star 21.09.2018, 18:25
Chyba gwiazdki.....
.
. 21.09.2018, 18:16
Jak ci coś wuju nie pasuje to na nich nie głosuj.
Do
Do 21.09.2018, 18:28
Nie zamierzam, co oni potrafią ? Co osiągnęli w życiu ? Co dobrego zrobili w swoim dotychczasowym życiu dla mieszkńców i dla miasta? ?Teraz chodzą i pytają co gdzie zrobić?
.
. 21.09.2018, 18:36
to może sam kandyduj?
dzwonnik
dzwonnik 21.09.2018, 16:13
zwróccie się do waszego państwa watykan , skoro tak łupią katolików , to może dadzą na wieżę
mm
mm 21.09.2018, 15:35
oszuści z januszowego stowarzyszenia wydali gazetkę przedwyborczą i co w programie na początku modernizacja targowiska miejskiego to widać że boją się konkurencji a lista inwestycji jest taka, że przy ich tempie robót to potrzeba ze 100 lat. najpierw niech się rozliczą z poprzednich obietnic.
gosc
gosc 21.09.2018, 13:56
Rysiu Gajda i Pokojewski spokojnie chłopaki za 5 lat może wam się uda (zarejestrować) :)
Kociewianka.
Kociewianka. 21.09.2018, 10:51
Na remont Kościoła dam . Za PIS i PO nie zagłosuję.
Marta
Marta 21.09.2018, 10:47
Do Magdy. Ten Kilian to zawsze myślał tylko o swoim stołeczku.
Magda
Magda 20.09.2018, 23:00
Moja koleżanka kilka dni temu dzwoniła do Kiliana w sprawie pensji w Kocborowie. On odebrał i ona mówi Kilianowi, że personel otrzymuje pensje niższe od płacy minimalnej, że były protesty i to nic nie dało, i prosi go by się tym zajął. Wiecie co ten bufon odpowiedział? Że to jest sprawa rządu! I on z tym nie może nic zrobić! Na co koleżanka, że przecież on jest posłem partii rządzącej! Kilian się speszył i mówi, że koleżanka ma się umówić na spotkanie w biurze poselskim z dyrektorką biura (Turzyńską), a potem przyrżnął głupa i powiedział, że ktoś do niego dzwoni i musi kończyć!!!! Śmiech na sali!!!!
jaś fasola
jaś fasola 21.09.2018, 15:34
kilian , czy on potrafi sam się ubrać , bo bredzi od rzeczy , ten denny osioł wyzeruje pisiorów w starogardzie , tak , jak stachowicz wyzerował lewicę - więc nie warto na tego nieudacznika kiliana głosować , bo w życiu nic pożytecznego jeszcze nie zrobił...
mk
mk 21.09.2018, 08:43
a czego sie spodziewac po kilianie? miernota polityczna i mariometka. jak on ma czelnosc kandydowac na urzad prezydenta.
ujm
ujm 21.09.2018, 10:42
Zapytaj Janusza
.
. 21.09.2018, 06:54
Prawidłowa reakcja na DONOSICIELSTWO.
A jak się koleźance pensja nie podoba to niech zmieni pracę.
gość
gość 20.09.2018, 21:54
"Czy to prawda że Gajda i Pokojewski przepadli? 🙂 A take mądrale i jeszcze ten miszcz Kruszonka. Brawo" Jak to prawda to jaja jak berety. Pokojewski gdzie teraz twoje mądrości? Napisz teraz jake z was szpece co nie potrafią się zarejestrować? a co dopiero startować? Błazenada i tyle?
....
.... 21.09.2018, 09:39
a co januszowe plemie boi sie konkurencji
Gosc