×
Piątek, 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

NEWS! Tomasz Walczak liderem Kukiz’15 w Starogardzie Gdańskim

  • 14.09.2018, 12:30 (aktualizacja 14.09.2018 12:48)
NEWS! Tomasz Walczak liderem Kukiz’15 w Starogardzie Gdańskim |fot. archiwum|
Tomasz Walczak, wcześniej jedna z głównych osób w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości odchodzi z ugrupowania, by stanąć na czele nowo utworzonej grupy Kukiz ’15.

Nasze informacje potwierdził Tomasz Walczak. 
- Budujemy tutaj strukturę. Będziemy tworzyć listy Kukiz ’15 do wyborów samorządowych – potwierdza lider ugrupowania Tomasz Walczak. - Zostaliśmy do tego zmuszeni przez działania naszego posła Jana Kiliana, który grupę aktywnych ludzi wykasował z list wyborczych. My chcemy dalej działać dla społeczności lokalnej. Wspólnie z Kukizem, który wyciągnął do nas rękę, będziemy budować listy. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard


Tomasz Walczak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy PiS - u w mieście. Czy to już koniec współpracy? 
- W tej chwili po otrzymanej decyzji zawiesiłem członkostwo. Jeżeli sytuacja uspokoi się w Prawie i Sprawiedliwości, nie wykluczamy dalszej współpracy. Przecież my budowaliśmy tutaj ten PiS, a zostaliśmy tak potraktowani i nie mięliśmy wyjścia. Oczekujemy zmian. Wreszcie młodzi ludzie muszą dojść do głosu. Nie może być tak, że tylko osoby starsze wszystko blokują w tym mieście – mówi. 


W przyszłym tygodniu starogardzkie struktury Kukiz’15 zaprezentują kandydatów do Rady Miasta Starogard Gdański.  
- To są przeważnie ludzie młodzi, ambitni i energiczni, którzy będą chcieli zmieniać to miasto na lepsze – podsumowuje Tomasz Walczak. 

O komentarz poprosiliśmy posła Jana Kiliana. Czekamy na odpowiedź.

 


 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (76)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lolo
lolo 15.09.2018, 14:23
PiS, Kukiz 15, Koalicja Obywatelska (czytaj PO) to jedna zaraza. Partyjniacki bełkot.
Kukiz
Kukiz 10.10.2018, 21:35
Dlaczego wciągasz Kukiz'15 do Partyjnego szamba ...Narodowy Korwinisto ?!
Kukizowiec
Kukizowiec 7.10.2018, 16:59
Coś ci nie pasuje ...Kukiz jest wmanipulowany kmiotku,trudno jest ci to skumać! Kukiz'15 nie jest partią .
lodówa
lodówa 15.09.2018, 15:05
Jedyna zaraza to drzewkowe stowarzyszenie, takie niby apolityczne a z pisem za pan brat. Kogo wy chcecie oszukać? Te wasze wpisy niczego nie zmienią. A to dopiero początek.
gość
gość 15.09.2018, 13:46
uwaga znowu pożyczka szczeka na portalach. Oddaj ludziom pieniądze nieudaczniku.
kassandra
kassandra 15.09.2018, 13:43
Przepraszam pomyliłam się.
Miało być PiS-NA NICH NIE GŁOSUJEMY.
kassandra
kassandra 15.09.2018, 11:04
koalicja obywatelska - NA NICH NIE GŁOSUJEMY
...
... 15.09.2018, 13:14
lepiej na januszowe kolesiostwo. dyletanci i aparatczyki
Grodzisko
Grodzisko 15.09.2018, 10:52
Za kilianem jak pies lata z komórką ten od wieści.A ten mu placi.najpierw wspierali neumanna, bo płacił, wspierają heroldow, bo płacą, wspierają Skarszewy, bo płacą.Nie piszą o konkolewskim,stankowiaku i innych, bo prawdopodobnie wszyscy płacą żeby cicho było.te wybory to jakiś chory układ...nie idę
MONALIZA
MONALIZA 7.10.2018, 17:01
Źle robisz ...
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 15.09.2018, 09:15
realnie patrzac co januszek zrobil dla miasta? tylko park a raczej skwer( bo tak to powinno sie nazywac) nowe oblicze. reszta to byly projekty zapoczatkowane przez poprzednikow i nawet nie potrafil dopilnowac tych inwestycji. osadzil swoich ludzi w spolkach miejskich kombinowal przy konkursach na dyrektorow szkol co doprowadzilo do degradacji edukacji w miescie. nic nie zrobil w sprawie obwodnicy nie sciagnal zadnego iwestora do starogardu. kilian chyla i powiedzmy walczak tez nic nie zrobia bo jakby ktorys wygral to najpier bedzie robil czystki na stanowiskach a miasta beda mieli gleboko w d..ie. konkolewski moze to jest alternatywa nie jest umoczony w uklady miejskie a jest na tyle stanowczy ze nie da soba sterowac. mieszkancy maja dosc robienia fuszerek i na pokaz. po co na zakonczenie remontu rynku zapraszac cleo? a dworca kogos innego. czy miasto jest takie bogate ze nie ma na co innego wydawac pieniedzy? czy to wiec wyborczy stankowiaka za nasze pieniadze!!!!!!!! januszek jest sprawny w wydawaniu NASZYCH PIENIEDZY na bzdury np. toaleta na rynku postawiona bez pozwolen za 100000 tys. na jeden sezon.
Petent
Petent 15.09.2018, 12:12
Jak sprzedawczynie ze sklepów spożywczych dziś są naczelnikami i urzędnikami to chyba każdy inny od januszka musi zaprowadzić w urzędzie normalność
?
? 15.09.2018, 15:08
Jakie sprzedawczynie chłopcze?
mixmax
mixmax 15.09.2018, 10:06
Dobrze to ująłeś Zbyszku Ryśku
Luca
Luca 15.09.2018, 07:12
Pis w Starogardzie mnie już nie przekonuje. Co Kilian zrobił dla miasta? Ja bym go usunęła z kandydowania bo odstrasza swoją osobą tylko ludzi. Przecież na niego nikt nie będzie głosował
dar-tar
dar-tar 19.09.2018, 11:15
kilian jest tez sprzedawca ...ale kapeluszy...
xD
xD 15.09.2018, 08:00
Dlatego ponoć się już układa wiadomo z kim i wiadomo po co.
WSI
WSI 15.09.2018, 06:26
Walczak i Kilian nie budowali Pisu w Starogardzie Pis budowała poseł Chrapkiewicz z ludzmi wykasowanymi przez swoich następców
Młynarz
Młynarz 15.09.2018, 15:42
A czy to ważne kto go budował? Przyszedł Marczak i się rozleci jak młyny
Pokój i Spokój
Pokój i Spokój 14.09.2018, 22:37
Tomek,Seba czy Jan robia wszystko zgodnie z procedurami, wiec nie mozna miec do nikogo pretensji. To ludzie decyduja, zamiast sie tu oczerniac idzcie na wybory. I przestancie sie kłocić. Cena jest Polska i wlasny honor.
Patriota
Patriota 7.10.2018, 17:09
Potrzebni są Patrioci POLSCY... nie innych nacji czy karierowicze np. Neumann?!
stg
stg 14.09.2018, 21:44
No i tak wybory wygra Nasz Starogard. Profesjonalna kampania. Przemyślane listy. Zero kampanii negatywnej.
kibic
kibic 15.09.2018, 08:02
Tak tak szczególnie ten filmik, będziemy obserwować czy ludzie z niego tak ochoczo krzyczą Starogard Starogard na meczach KP, Polpharmy i B03
Pokój & Spokój
Pokój & Spokój 14.09.2018, 22:43
A hospicjum??? Po wielkiej pompie w NowejWsi i wytyczonych fundamentach nawet sladu nie ma... Oraz zabrac sie za szpital, dosc prywatnej praktyki w panstwowym szpitalu.
am
am 14.09.2018, 21:59
nie byłbym taki pewny. ludzie pamiętają o wyczynach januszka i jego kompanów
gość
gość 15.09.2018, 13:43
Jakich napisz a nie pomawiasz. Kłamczuszek platformusek?
puszek
puszek 15.09.2018, 15:09
Nie puszek okruszek łysolku
gosc
gosc 14.09.2018, 22:11
Platforma na dnie
zawiedziony wyborca
zawiedziony wyborca 14.09.2018, 21:56
Buahahahahahahahahahahahaha. Wasz Starogard to brzmi dumnie. Jeszcze nie dzielił bym skóry na niedźwiedziu. Jakie listy? Jaka kampania? Ludzie już się was poznali drugi raz się nie nabiorą!
gość
gość 15.09.2018, 05:36
racja, tylko stołki im w głowie a nie miasto byle się obstawić i swoimi znajomkami i wszystko gra, ludzie się już nie nabiorą
mar
mar 19.09.2018, 11:18
nabiora..bo mamy glupie spoleczenstwo..
gość
gość 15.09.2018, 13:44
Piszesz o Platformie w starogardzie. Zacznij od Neumanna lista długa.
pivkoo
pivkoo 14.09.2018, 21:27
"W przyszłym tygodniu starogardzkie struktury Kukiz’15 zaprezentują kandydatów do Rady Miasta Starogard Gdański. "

Chyba zgłoszą... no chyba, że będą prezentować kandydatów do RM w następnych wyborach, bo w tych zgłasza się kandydatów do 17.09 do godz. 24.00.
byk
byk 14.09.2018, 21:38
A na prezydenta też mają czas do 17.09 ?
pivkoo
pivkoo 14.09.2018, 21:59
Nie do 26.09, ale...

Komitet wyborczy może zgłosić kandydata na prezydenta pod warunkiem, że zarejestrował listy kandydatów na radnych w co najmniej połowie okręgów wyborczych w danej gminie.

Czyli najpierw trzeba zarejestrować listy z radnymi w połowie okręgów a następnie kandydata na prezydenta.
byk
byk 14.09.2018, 22:09
Dziękuję za info. Czyli obstawiam, że pan Tomasz wejdzie też do gry o prezydenturę. Już nie mogę doczekać się debat!
pivkoo
pivkoo 14.09.2018, 22:11
Najpierw musi znaleźć minimum 10 kandydatów i ich zarejestrować...
Kapela
Kapela 14.09.2018, 21:09
Widzę że Kucharczyka i Kiliana strasznie dupska pieką o to, że Walczak im się wywinął i startuje od Kukiza. Nie jestem fanem tego gościa, ale ból *** jaki prezentuje tu środowisko PiSu i Gazety Polskiej jest rozbrajający. Myśleli że zastawili na Walczaka pułapkę, wyautują go i będą w spokoju upychać za błogosławieństwem Stankowiaka tych wszystkich Marczaków, Cylkowskich, Kaczochów i Choinów po urzędach i spółkach miejskich, a tu zonk, Walczak się wybronił i pokrzyżował ich plany. To jak się wybronił to taki żołnierz Kucharczyka J. Choina siedzi cały wieczór na kociewiaku i wali komentarze jeden po drugim. Śmieszne to jest.
aj
aj 14.09.2018, 21:23
Z jakim błogosławieństwem Stankowiaka? Błądzisz?
NIE NIE i jeszcze raz NIE !
NIE NIE i jeszcze raz NIE ! 14.09.2018, 19:54
Zaraz napiszę do partii Kukiza o nie przyjmowania takich ludzi bezwartościowych/bezideowych.
To tak jakbym wczoraj był ateistą, dzisiaj katolikiem, a jutro muzułmaninem.
Albo się reprezentuję pewne poglądy przez większość życia jak Korwin, albo jest się zwykłym sprzedawczykiem i nie ma się żadnych poglądów tylko zmienia się partię, ze względu na "modę" ?
Wyborca
Wyborca 16.09.2018, 12:23
Coś w tym nie pasuje, bo dziś w modzie jest PiS. Robi swoje po tym jak janusze z kilianem chcieli go wyeliminować z rady. Niech mieszkańcy decydują kto ma być w radzie a nie układy. Panie Walczak bardzo dobry ruch. Trzymam kciuki.
Stg
Stg 14.09.2018, 20:29
Ale jak sam Pan Tomek wspomniał nie odszedł z PiSu tylko zawiesił swoje członkostwo. Ze względu na sytuację w PiSie. Podjął współpracę z Kukiz15 tylko dlatego, że Pan Kilian wyrzucił wartościowych ludzi z list na radnych miasta.
kolega
kolega 14.09.2018, 20:03
O kim ty chłopcze piszesz? Chyba o tych co byli całym serduszkiem z czerwonymi, a po wyborach stali się prawicowcami. Wiadomo o kim mowa a od Tomka to precz do pięt mu nie dorastacie
obserwator starogardzkiego piekiełka
obserwator starogardzkiego piekiełka 14.09.2018, 19:03
Za każdym życia zakrętem pod innym transparentem
Tomuś to tomuś
Tomuś to tomuś 14.09.2018, 19:38
Dewiza Walczaka: Za każdym życia zakrętem Tomuś z samouwielbieniem, narcyzmem, butą i nowym transparentem. Na najbliższym zakręcie : kłótnia Tomusia z Kukizem.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.09.2018, 16:33
ten gosciu jest zenujacy. ma wielkie mniemanie o sobie a w rzeczywistosci jest mierną istotą ktora ktora jest kompletnym debilem. zmienil ugrupowanie zeby wystartowac na prezydenta. potrafi tylko krzyczec i pouczac innych niech lepiej swoje podworko pilnuje.
Stg
Stg 14.09.2018, 18:51
Ale może trochę kultury? Bo nikt tu nikogo nie obraża w porównaniu do Pana/Pani.
m
m 14.09.2018, 19:13
to prosze sobie posluchac i poczytac jego wypowiedzi.
Stg
Stg 14.09.2018, 19:19
A myśli Pan/Pani, że dziennikarze nie zmieniają wypowiedzi?
Nie raz słyszałam wypowiedzi Pana Tomka i na pewno jest więcej nam mieszkańcą Starogardu więcej zaoferować, niż Pan Jan Kilian.
Czemu nikt nie zrobi miejsca dla młodych osób w naszej radzie? Albo czemu prezydentem nie może zostać młodsza osobą?
Antytomek
Antytomek 14.09.2018, 19:42
Najpierw do podstawówki nauczyć się pisać bez błędów ortograficznych, a później siadać do klawiatury. Tylko analfabeci i durnie wierzą w brednie Tomaszka.
avenger
avenger 14.09.2018, 20:05
No w konkursie ortograficznym to już Starogard miał zwycięzcę
m
m 14.09.2018, 19:41
pokaz swojej buty i lekcewazenia innych pokazal wiele razy. ze wszystkich ugrupowan w ktorych byl wylecial z hukiem i teraz bedzie to samo. on i aparatczyki z pisu są siebie warci
king
king 14.09.2018, 17:25
Jak na prezydenta? W tym numerze gazety podają że jest tych czterech i koniec.
Stg
Stg 14.09.2018, 16:24
Wypowiadają się osoby, które nie mają pojęcia co się dzieje w naszym mieście w partii PiS. Jest wiele osób, które zostały nie słusznie osądzone przez Pan Posła Jana Kiliana i nie zostały umiejscowione do wyborów rady miasta w tym roku, mimo zapewniwnia. I nie jest tu mowa tylko o Panu Tomku Walczaku.
byk
byk 14.09.2018, 17:28
To mogli z list swojego miejskiego koalicjanta stowarzyszenia Ns wystartować. Co?
gosc
gosc 14.09.2018, 18:05
NS to nie Platforma co upychała swoich w Stowarzyszeniu Kociewskim.
ziko
ziko 14.09.2018, 20:08
To się zgadza to na pewno nie platforma (za ciency). A kto to się ze stowarzyszeniem kociewskim w mieście ułożył hmmm? I proszę się tu nie wypierać marszu ramię w ramię z pisem.
m
m 14.09.2018, 16:34
a co mnie obchodzi co sie dzieje w post komunistycznym ugrupowaniu
młoda prawica
młoda prawica 14.09.2018, 15:06
Czekamy na efekty
policjant
policjant 14.09.2018, 15:52
przecież kukiz to pijak i ćpun , a jego partyjka to dno
wspierajcąca
wspierajcąca 14.09.2018, 15:05
Super ! Czekałam na KUKIZa w Starogardzie.
Hejtują zazdrośnicy i konkurencja
Pozdrawiam panie Tomku
kociewiak
kociewiak 14.09.2018, 15:02
Kilian będzie wezwany do Kaczyńskiego na dywanik za wywiad w TV 24 o zwierzętach futerkowych.
bnfgrt
bnfgrt 14.09.2018, 17:30
Powiedział co wiedział orator. Ale w mieście pociąga za sznurki i już sobie pewnie ustawia urząd.
MARIONETKA
MARIONETKA 14.09.2018, 13:59
O widzę kolejna chorągiewka.
Pierw PO, Potem PIS, a teraz KUKIZ.
Dla mnie miał szacunek za kilka działań, ale teraz jest dla mnie nikim.
dawny PO
dawny PO 14.09.2018, 19:45
Walczak w PO nigdy nie był chociaż się wpraszał. W PO nikt go nie chciał.
Skfan
Skfan 14.09.2018, 15:51
i jeszce Stowarzyszenie Kociewskiego
kolega
kolega 14.09.2018, 14:28
Niech powie jak kończy się współpraca z NSem. Tego się boją. I niech wystartuje naprezydenta.

Pozostałe