Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

NEWS! Tomasz Walczak liderem Kukiz’15 w Starogardzie Gdańskim

  • 14.09.2018, 12:30 (aktualizacja 14.09.2018 12:48)
  • redakcja
NEWS! Tomasz Walczak liderem Kukiz’15 w Starogardzie Gdańskim |fot. archiwum|
Tomasz Walczak, wcześniej jedna z głównych osób w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości odchodzi z ugrupowania, by stanąć na czele nowo utworzonej grupy Kukiz ’15.

Nasze informacje potwierdził Tomasz Walczak. 
- Budujemy tutaj strukturę. Będziemy tworzyć listy Kukiz ’15 do wyborów samorządowych – potwierdza lider ugrupowania Tomasz Walczak. - Zostaliśmy do tego zmuszeni przez działania naszego posła Jana Kiliana, który grupę aktywnych ludzi wykasował z list wyborczych. My chcemy dalej działać dla społeczności lokalnej. Wspólnie z Kukizem, który wyciągnął do nas rękę, będziemy budować listy. 


Tomasz Walczak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy PiS - u w mieście. Czy to już koniec współpracy? 
- W tej chwili po otrzymanej decyzji zawiesiłem członkostwo. Jeżeli sytuacja uspokoi się w Prawie i Sprawiedliwości, nie wykluczamy dalszej współpracy. Przecież my budowaliśmy tutaj ten PiS, a zostaliśmy tak potraktowani i nie mięliśmy wyjścia. Oczekujemy zmian. Wreszcie młodzi ludzie muszą dojść do głosu. Nie może być tak, że tylko osoby starsze wszystko blokują w tym mieście – mówi. 


W przyszłym tygodniu starogardzkie struktury Kukiz’15 zaprezentują kandydatów do Rady Miasta Starogard Gdański.  
- To są przeważnie ludzie młodzi, ambitni i energiczni, którzy będą chcieli zmieniać to miasto na lepsze – podsumowuje Tomasz Walczak. 

O komentarz poprosiliśmy posła Jana Kiliana. Czekamy na odpowiedź.

 


 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kibic
kibic 21.09.2018, 17:05
Tomek , do ataku na argumenty , nie daj się tym pazernym hienom,głowa do góry
gość
gość 18.09.2018, 21:30
Tomek, daj już spokój :)
kolega
kolega 19.09.2018, 11:12
Nie zwracaj uwagi Tomek na te zawistne osoby. Startujesz na prezydenta?
Gagarian
Gagarian 20.09.2018, 19:01
Nadęty samolubny narcyz Tomek startuje ale na ... Marsa i to bez szans na powrót
GdzieJestGrażyna
GdzieJestGrażyna 18.09.2018, 11:57
Co zostało młodemu Tomaszowi z pomagania Grażynie Patulskiej - matce starogardzkiego PO - Tak jak nic nie zostało z pierwszej Platformy Obywatelskiej Płażyńskiego - Dziś PO czy PIS to wielkie obozy mając na celu tylko utrzymać się przy władzy za wszelka cenę - Może chłop dojrzał - A ktoś z PO jeszcze pamięta o matce Grażynie - co z nią - Może czas zatroszczyć się o swoje początki - polityka bez serca
Łysa pala
Łysa pala 17.09.2018, 19:13
Kukiz i Gajda nie zarejestrowali kandydatów podobno nikt ich nie popiera 😂
patrzałek
patrzałek 16.09.2018, 23:28
Z SK I PISU go wywalili, tera szuka innych by ich w ciula zrobić.
Miś20
Miś20 15.09.2018, 23:52
Tyle roboty w mieście zacząłbym od podania mu miotły i niech zamiata w czynie społecznym.
Kociewiak
Kociewiak 15.09.2018, 22:08
Prawda jest niestety smutna, zarówno Pan Tomek jak i Pan Jan walczą o wpływy osobiste losy w przyszłości. Smutne jest to że ostatnie 4 lata pokazywali, że są jedną drużyną .... a dziś są podzieleni ... dla STG niestety to nie rokuje dobrze ... potrzeba nam współpracy ponad podziałami ... może trzeba się zastanowić, aby w skali kraju Państwo Radni pełnili swoje funkcje PRO BONO ... może wówczas było by mniej takich przykrych sytuacji ... do pracy w Radach Samorządowych zmierzali by wówczas autentyczni społecznicy ...
Dobrze Zorientowany
Dobrze Zorientowany 15.09.2018, 15:07
Drodzy mieszkańcy Starogardu i Powiatu, nie dajcie się zmanipulować przez takich ludzi jak; Strzelczyki, Kucharczyki czy Marczaka i jego spółkę. Są to ludzie niewiarygodni, cwaniaczki za wszelką cenę mają parcie na władzę. Nie dajcie się oszukać przez nich, po prostu NIE GŁOSUJCIE NA NICH !
gość
gość 17.09.2018, 15:11
święta prawda, znam dobrze jednego
Wyborca 2
Wyborca 2 15.09.2018, 15:31
Nie dajcie sie zmanipulowac przez takich.ludzi jak Chyła i Galant !!!!
Wiesław
Wiesław 15.09.2018, 14:55
Walczak nie budował Pisu Pis budowała Poseł Chrapkiewicz Chrapkiewicz mówiła za mnie Walczak nugdy nie będzie w Pisie.
stg
stg 16.09.2018, 00:04
Czyś ty na łeb upadł -Chrapkiewicz to było polityczne zero .Wrobili ją w PIS bo potrzebowali głosów w wyborach .
lolo
lolo 15.09.2018, 14:23
PiS, Kukiz 15, Koalicja Obywatelska (czytaj PO) to jedna zaraza. Partyjniacki bełkot.
lodówa
lodówa 15.09.2018, 15:05
Jedyna zaraza to drzewkowe stowarzyszenie, takie niby apolityczne a z pisem za pan brat. Kogo wy chcecie oszukać? Te wasze wpisy niczego nie zmienią. A to dopiero początek.
gość
gość 15.09.2018, 13:46
uwaga znowu pożyczka szczeka na portalach. Oddaj ludziom pieniądze nieudaczniku.
kassandra
kassandra 15.09.2018, 13:43
Przepraszam pomyliłam się.
Miało być PiS-NA NICH NIE GŁOSUJEMY.
kassandra
kassandra 15.09.2018, 11:04
koalicja obywatelska - NA NICH NIE GŁOSUJEMY
...
... 15.09.2018, 13:14
lepiej na januszowe kolesiostwo. dyletanci i aparatczyki
Grodzisko
Grodzisko 15.09.2018, 10:52
Za kilianem jak pies lata z komórką ten od wieści.A ten mu placi.najpierw wspierali neumanna, bo płacił, wspierają heroldow, bo płacą, wspierają Skarszewy, bo płacą.Nie piszą o konkolewskim,stankowiaku i innych, bo prawdopodobnie wszyscy płacą żeby cicho było.te wybory to jakiś chory układ...nie idę
Rura z trojmiasta
Rura z trojmiasta 15.09.2018, 10:39
Plan Walczaka przedstawia się następująco o ile zarejestruje odpowiednią ilość kandydatów to wystawi nie jaka Nixon z Pinczyna na prezydenta która skompromituje się przy pierwszej lepszej okazji.A jeśli przypadkiem się uda wygrać to Walczak wice prezydentem będzie. Nie dajcie się ludzie oszukać Kukiz 15 to i tak PIS dalej.
pis i pis
pis i pis 15.09.2018, 15:07
Kukiz to pis, nasz starogard to pis i pis to pis? Co to za logika? Czy ktoś nie jest pis?
KGP
KGP 15.09.2018, 12:05
Strażak lepiej byś pożary gasił a nie palił mostów
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 15.09.2018, 09:15
realnie patrzac co januszek zrobil dla miasta? tylko park a raczej skwer( bo tak to powinno sie nazywac) nowe oblicze. reszta to byly projekty zapoczatkowane przez poprzednikow i nawet nie potrafil dopilnowac tych inwestycji. osadzil swoich ludzi w spolkach miejskich kombinowal przy konkursach na dyrektorow szkol co doprowadzilo do degradacji edukacji w miescie. nic nie zrobil w sprawie obwodnicy nie sciagnal zadnego iwestora do starogardu. kilian chyla i powiedzmy walczak tez nic nie zrobia bo jakby ktorys wygral to najpier bedzie robil czystki na stanowiskach a miasta beda mieli gleboko w d..ie. konkolewski moze to jest alternatywa nie jest umoczony w uklady miejskie a jest na tyle stanowczy ze nie da soba sterowac. mieszkancy maja dosc robienia fuszerek i na pokaz. po co na zakonczenie remontu rynku zapraszac cleo? a dworca kogos innego. czy miasto jest takie bogate ze nie ma na co innego wydawac pieniedzy? czy to wiec wyborczy stankowiaka za nasze pieniadze!!!!!!!! januszek jest sprawny w wydawaniu NASZYCH PIENIEDZY na bzdury np. toaleta na rynku postawiona bez pozwolen za 100000 tys. na jeden sezon.
Petent
Petent 15.09.2018, 12:12
Jak sprzedawczynie ze sklepów spożywczych dziś są naczelnikami i urzędnikami to chyba każdy inny od januszka musi zaprowadzić w urzędzie normalność
?
? 15.09.2018, 15:08
Jakie sprzedawczynie chłopcze?
mixmax
mixmax 15.09.2018, 10:06
Dobrze to ująłeś Zbyszku Ryśku
Luca
Luca 15.09.2018, 07:12
Pis w Starogardzie mnie już nie przekonuje. Co Kilian zrobił dla miasta? Ja bym go usunęła z kandydowania bo odstrasza swoją osobą tylko ludzi. Przecież na niego nikt nie będzie głosował
dar-tar
dar-tar 19.09.2018, 11:15
kilian jest tez sprzedawca ...ale kapeluszy...
xD
xD 15.09.2018, 08:00
Dlatego ponoć się już układa wiadomo z kim i wiadomo po co.
WSI
WSI 15.09.2018, 06:26
Walczak i Kilian nie budowali Pisu w Starogardzie Pis budowała poseł Chrapkiewicz z ludzmi wykasowanymi przez swoich następców
Młynarz
Młynarz 15.09.2018, 15:42
A czy to ważne kto go budował? Przyszedł Marczak i się rozleci jak młyny
Pokój i Spokój
Pokój i Spokój 14.09.2018, 22:37
Tomek,Seba czy Jan robia wszystko zgodnie z procedurami, wiec nie mozna miec do nikogo pretensji. To ludzie decyduja, zamiast sie tu oczerniac idzcie na wybory. I przestancie sie kłocić. Cena jest Polska i wlasny honor.
stg
stg 14.09.2018, 21:44
No i tak wybory wygra Nasz Starogard. Profesjonalna kampania. Przemyślane listy. Zero kampanii negatywnej.
kibic
kibic 15.09.2018, 08:02
Tak tak szczególnie ten filmik, będziemy obserwować czy ludzie z niego tak ochoczo krzyczą Starogard Starogard na meczach KP, Polpharmy i B03
Pokój & Spokój
Pokój & Spokój 14.09.2018, 22:43
A hospicjum??? Po wielkiej pompie w NowejWsi i wytyczonych fundamentach nawet sladu nie ma... Oraz zabrac sie za szpital, dosc prywatnej praktyki w panstwowym szpitalu.
am
am 14.09.2018, 21:59
nie byłbym taki pewny. ludzie pamiętają o wyczynach januszka i jego kompanów
gość
gość 15.09.2018, 13:43
Jakich napisz a nie pomawiasz. Kłamczuszek platformusek?
puszek
puszek 15.09.2018, 15:09
Nie puszek okruszek łysolku
gosc
gosc 14.09.2018, 22:11
Platforma na dnie
zawiedziony wyborca
zawiedziony wyborca 14.09.2018, 21:56
Buahahahahahahahahahahahaha. Wasz Starogard to brzmi dumnie. Jeszcze nie dzielił bym skóry na niedźwiedziu. Jakie listy? Jaka kampania? Ludzie już się was poznali drugi raz się nie nabiorą!
gość
gość 15.09.2018, 05:36
racja, tylko stołki im w głowie a nie miasto byle się obstawić i swoimi znajomkami i wszystko gra, ludzie się już nie nabiorą
mar
mar 19.09.2018, 11:18
nabiora..bo mamy glupie spoleczenstwo..
gość
gość 15.09.2018, 13:44
Piszesz o Platformie w starogardzie. Zacznij od Neumanna lista długa.

Pozostałe