×
Piątek, 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Starogardzianin zagrał w serialu telewizyjnym „Na ratunek 112”

  • 7.09.2018, 11:48 (aktualizacja 07.09.2018 11:54)
Starogardzianin zagrał w serialu telewizyjnym „Na ratunek 112”
Michał Hinc, komendant Hufca ZHP w Starogardzie Gdańskim zagrał w serialu telewizyjnym „Na ratunek 112”. Program z udziałem starogardzianina został wyemitowany wczoraj na antenie telewizji Polsat.

„Na ratunek 112” to serial docu-soap, przedstawiający historie, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Jego bohaterowie znajdują się w trudnej, często tragicznej sytuacji, niejednokrotnie na pozór bez wyjścia. Ich losy, a nierzadko i życie zależą właśnie od wiedzy i doświadczenia dyżurujących pod numerem 112, dyspozytorów Centrum Pogotowia Ratunkowego. To właśnie ci anonimowi dla nas ludzie, instruujący poszkodowanych przez telefon, są odpowiedzialni za sukces akcji ratowniczej i dalsze losy potrzebujących pomocy ludzi. Sytuacje, z jakimi muszą się zmierzyć, balansują na granicy życia i śmierci.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard


W rozmowie z nami, Michał Hinc opowiedział, jak do tego doszło. 
- Cała historia zaczęła się około rok temu, gdzie wpadłem na pomysł, by spróbować grać w telewizji. Tak, też zacząłem ten pomysł realizować. Najpierw zgłoszenia na castingi, później podróże do Wrocławia, by się zaprezentować i finalne grać w serialach – opowiada. - Od zawsze grałem w przedstawieniach szkolnych, prowadziłem apele szkolne, praca z mikrofonem czy przed kamerami nigdy nie była dla mnie większym problemem. Choć nie ukrywam, że zdarzały się sytuacje, w których czasami stres potrafił zbić z tropu. Jak to się stało, że grałem w „Na ratunek 112”? W czerwcu otrzymałem telefon z propozycją odegrania głównej roli w jednym z odcinków tego serialu. Odpowiedź była błyskawiczna i brzmiała: „TAK”! 
Ustalenie szczegółów, podróż i czas na plan. A co na planie? Kamery, powtórki, odgrywanie roli  zgodnie ze scenariuszem i uwagami reżysera. Niesamowity dzień 12-godzinnej pracy. Była to dla mnie fantastyczna przygoda i doświadczenie, które mogę pielęgnować dalej. Pierwsza rola za mną, a co dalej? Pozostanie na tę chwilę tajemnicę, którą zdradzę w najbliższym czasie – mówi Michał Hinc. 

Odcinek z udziałem starogardzianina Michała Hinca obejrzycie TUTAJ.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ONA112
ONA112 9.09.2018, 01:21
...dyspozytorów centrów powiadamiania ratunkowego... dyspozytorów to nic ze w CPR pracuja operatorzy;) dla nas operatorow ten serial przynosi wiecej szkody niz pożytku...
ON
ON 10.09.2018, 02:40
A konkretnie jakie szkody?
actor
actor 8.09.2018, 02:56
Ja nie krytykuję faceta za to, że zagrał sobie w "serialu", ale krytykuję kociewiaka za to, że zajmuję się bzdurami mało istotnymi dla mieszkańców. Życzę chłopakowi zagrania roli nawet u Spilberga i to głównej, ale nie, że piszecie artykuł o tym, że dostał epizod w jakimś polsatowym mało oglądanym serialiku.
Co innego jakby akcja odcinka działa się w Starogardzie Gdańskim i chłopak ze Starogardu by grał główną rolę to publikujcie :)
Pozdrawiam.
gosc
gosc 7.09.2018, 23:01
Hmm ... wczoraj pod Koteżami był wypadek. 3 karetki, straż i ileś osób poszkodowanych. Dla Kociewiaka jednak to za duże wyzwanie.
Re
Re 7.09.2018, 22:22
Brawo TY 😉
rtv
rtv 7.09.2018, 18:23
Gościu na zdjęciu wygląda jakby sam potrzebował pomocy.
Hmm. Kto mysli podobnie łapka w górę
Hmm. Kto mysli podobnie łapka w górę 10.09.2018, 02:48
Obstawiam, że to komentarz zakompleksionego, niezbyt inteligentnego internauty. Anonimowa wrzuta dla kogoś = podbudowanie własnego ego.
Re
Re 7.09.2018, 22:21
Sam głąbie tak wyglądasz,niczego w życiu się nie dorobiłeś,to zazdrościsz Michałowi brawo Michał
rtv
rtv 8.09.2018, 08:29
s........j
Rwk
Rwk 8.09.2018, 10:22
Do rtv.
Widać, że tylko obrażac umiesz :-)
Karola
Karola 7.09.2018, 17:52
Super Michal bylo super. Lap szanse za rece i nogi zycze powodzenia . A negatywne komentarze mniej w d...e. Pozdrawiam
Pajac z Poznania
Pajac z Poznania 7.09.2018, 15:13
A myślałem, że będzie o tym pajacu, który kiedyś udawał że śpiewa w jakimś żenującym programie
abcd
abcd 7.09.2018, 14:58
Przecież chłopak nie mówi, że jest po szkole aktorskiej więc skąd te wygórowane wymagania. Po drugie każdy aktor tak zaczynał. Po trzecie i najważniejsze myślę, że w tym serialu nie jest ważna o tyle perfekcyjna gra aktorska, co sama historia, która uczy przede wszystkim jak opanować nerwy i zachować spokój w naprawdę trudnych sytuacjach jakie mogą spotkać każdego z nas. Dlatego Brawo dla Pana Michała za odwagę w spełnianiu marzeń w tak wartościowym serialu. Może jego serialowa postawa przypomni się komuś, kto będzie miał opory przed podjęciem kroku jakim jest ratowanie życia ludzkiego. Gratuluje Panie Michale i życzę wielu takich pięknych przygód!
Tanio sprzedam komentarze.
Tanio sprzedam komentarze. 7.09.2018, 13:44
A kogóż to on tam ratował w tym programie 112??
Polskie z łap Jarosława?
xxx
xxx 7.09.2018, 14:08
Wszystko schodzi na psy aktorstwo,muzyka ,kultura
różowe kalesony
różowe kalesony 7.09.2018, 13:22
Niestety poziom aktorski jego i tych koleżków jest naprawdę poniżej poziomu, ale będzie miał fajną pamiątkę i pewnie jeszcze 1000 zainkasowałeś :)
Redakcjo: Miesiąc temu robiłem zakupy w sklepie w jednym ze starogardzkich marketów i zapłaciłem 80 zł. Kupiłem papier toaletowy 15 rolek, 0,5 kg kiełbasy podwawelskiej, mleko, masło, 2 soki pomarańczowe i pastę do zębów.
Napiszecie o tym artykuł ?
kiker
kiker 13.09.2018, 08:38
A wziąłeś paragon.... he he
G.
G. 7.09.2018, 12:53
Gratulacje :-) No i może wynagrodzenie będzie godziwe. Bo puki co, to obecny pracodawca myśli, że wszyscy u niego będą pracować w ramach czynu społecznego ;-)
...Łupek
...Łupek 10.09.2018, 03:01
Do ZHP i każdej innej organizacji przynależy się dobrowolnie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma ;-)
www
www 7.09.2018, 12:45
Gratulacje Michał, trzymaj tak dalej i spełniaj swoje marzenia. Wiem, że nie zawsze miałeś lekko w życiu.

Pozostałe