×
Piątek, 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Miał fałszywy dowód i był poszukiwany dwoma listami gończymi 27-latek był zaskoczony wizyta policji...

  • 6.09.2018, 12:55 (aktualizacja 06.09.2018 12:58)
Miał fałszywy dowód i był poszukiwany dwoma listami gończymi 27-latek był zaskoczony wizyta policji...
Starogardzcy policjanci zatrzymali 27-latka ściganego 2 listami gończymi. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w celu odbycia łącznej kary 4 lat pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa kryminalne. Podejrzany, aby uniknąć zatrzymania, posługiwał się fałszywym dowodem osobistym. Kryminalni zatrzymali go w jednym z mieszkań w małej miejscowości pod Starogardem Gdańskim. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, którzy ustalili jego prawdziwą tożsamość.

Wczoraj przed południem kryminalni ze Starogardu Gdańskiego wpadli na trop  poszukiwanego 2 listami gończymi 27-latka. Ścigany przez wymiar  sprawiedliwości mężczyzna miał do odbycia łączną karę 4 lat pozbawienia  wolności za przestępstwa kradzieży i rozboju.

Podejrzany, aby uniknąć orzeczonej przez sąd kary więzienia, celowo ukrywał  się przed wymiarem sprawiedliwości i był nieuchwytny w miejscu zameldowania.  Wcześniej przebywał poza granicami kraju.

Dzięki szeroko zakrojonej pracy operacyjnej starogardzcy kryminalni  ustalili, że poszukiwany 27-latek chwilowo gości w jednym z mieszkań w małej  miejscowości pod Starogardem Gdańskim. Mężczyzna był zaskoczony wizytą  funkcjonariuszy. Aby uniknąć zatrzymania, w trakcie legitymowania posłużył
 się podrobionym dowodem osobistym. Mimo tego policjanci bez problemu  ustalili jego prawdziwą tożsamość.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie usłyszał  zarzuty dotyczące posługiwania się fałszywym dokumentem. Za popełnienie tego  przestępstwa grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Po sporządzeniu dokumentacji procesowej zgodnie z dyspozycją sądu  mieszkaniec powiatu gdańskiego trafił do placówki penitencjarnej, w której będzie odbywać orzeczoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe