Poniedziałek, 20.08.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

FOTO, FILM: Ewakuacja bloku na osiedlu Kopernika. Przyczyną jest duże stężenie gazu

  • 9.08.2018, 17:35 (aktualizacja 09.08.2018 19:37)
  • redakcja
FOTO, FILM: Ewakuacja bloku na osiedlu Kopernika. Przyczyną jest duże stężenie gazu
Przed kilkoma minutami służby ratunkowe otrzymały informację o ulatniającym się gazie w bloku na osiedlu Kopernika 9. Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, pogotowie gazowe i policję. Obecnie z bloku ewakuowana została jedna klatka.

Sytuacja jest bardzo rozwojowa. Na miejscu przez cały czas pracują służby ratunkowe.

_____________________
Aktualizacja 19.15

Akcja została zakończona. Mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań. Dopływ gazu w budynku został zamknięty.

 

 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rom
rom 12.08.2018, 21:19
Gazu nie ma być 10 dni roboczych. Naprawy ma dokonać firma Instalator. Ta sam firma co robi cykliczne obowiązkowe przeglądy instalacji gazowej - przypadek?. przez 10 dni roboczych to oni chyba wszystkie rury chcą zmieniać? Czy redakcja może drążyć temat.
krzys
krzys 15.08.2018, 13:55
Dowiedzieć sie kto jest tam kolegą kogo! Może być ciekawie!
Taremi
Taremi 10.08.2018, 09:56
W tych blokach mieszkają niemalże sami roszczeniowy, jak się tu czyta na kociewiaku. Nieustanne anonimowe żale. Ciągle coś nie pasuje, ciągle kogoś by karali, piętnowali. To musi być trudne, mieszkanie w takim toksycznym zbiorowisku.
rom
rom 12.08.2018, 21:22
oczywiście masz rację. chciałbym widzieć jakbyś chciał wylecieć w powietrze wraz z blokiem. pewnie jesteś z firmy instalator? du..pka ci się pali?
lokator
lokator 10.08.2018, 15:49
Ciekawe jak bys ty zareagował zglaszasz kilkakrotnie że czuć gaz a slużby ze to smród z kanalizy a jak sie okazało!chyba nie ktorzy pracownicy tych slużb maja problemy z obsługa swoich urzadzeń
Leo
Leo 10.08.2018, 06:30
Pora na wyciągnięcie wniosków i ukaranie winnych.
lokator
lokator 9.08.2018, 20:49
Dzięki braku kompetencji jak i lekceważącego podejścia do sprawy administracji i pogotowia gazowego mogło dojść do tragedi,trzeba być upierdliwym dla służb aby konkretnie coś sprawdzili.
Ja
Ja 15.08.2018, 13:57
Zarząd SM i kierownicy osiedli do wymiany!
Nik
Nik 9.08.2018, 20:14
Co administracja na to. Czy to prawda że pracownicy administracji byli na miejscu i nic z tym nie zrobili.
gazownik
gazownik 9.08.2018, 19:46
W blokach nie powinno byc gazu ziemnego tylko kuchenki elektryczne
Corvette 650