Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Cichy strajk kurierów? Paczki nie docierają na czas

  • 6.08.2018, 08:30
Cichy strajk kurierów? Paczki nie docierają na czas
Od kilku lat coraz popularniejsze stają się zakupy w Internecie. Wiele osób kupuje i sprzedaje w sieci przeróżne artykuły. Po tym, jak dokonamy transakcji, nasze paczki ruszają w drogę. Towar najczęściej dostarczany jest przez kurierów. Niektóre towary docierają do odbiorców bardzo szybko, a na inne musimy czekać bardzo długo. Dlaczego się tak dzieje? Zdaniem naszej Czytelniczki, w Starogardzie Gdańskim, prowadzony jest cichy strajk doręczycieli paczek.

Do naszej Redakcji dotarły niepokojące informacje dotyczące dostarczania przesyłek na terenie Starogardu Gdańskiego. Zdaniem osoby zgłaszającej, kurierzy prowadzą cichy strajk, przez co paczki nie trafiają na czas do odbiorców. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Tajemnicza parafka
Nasza Czytelniczka twierdzi, że niektóre osoby czekają na swoje paczki przez kilka miesięcy. 
Postępowanie kurierów jest krzywdzące dla klientów, gdyż wysłanie paczki kosztuje niemałe pieniądze. 
– Jedna z firm nie dostarcza paczek do Starogardu. Sama czekam od dwóch tygodni na cztery paczki. Trzy stanęły w Kowalach, jedną odebrała tajemnicza „parafka”. Zrobiłam wywiad wśród znajomych i okazuje się, że to nic nowego. Rekordziści czekają na dostawę od maja. Z tego co się dowiedziałam, Starogard jest traktowany pod tym względem wyjątkowo, a firma dostarczająca prowadzi jakiś cichy strajk – informuje zaniepokojona mieszkanka Starogardu. 

„Zamówienia realizujemy na bieżąco”
W celu wyjaśnienia tej sytuacji zgłosiliśmy się do firmy, która rzekomo prowadzi strajk. Jej przedstawicielka zapewniła, że kurierzy starają się dostarczać paczki na czas, a opóźnienia spowodowane są przez ogromne zainteresowanie usługami kurierskimi. 
- Chciałabym zapewnić, że nie ma sytuacji „cichego strajku” – stwierdza przedstawicielka firmy. - W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami w ostatnim czasie mogły wystąpić chwilowe, nieznaczne opóźnienia w dostawie niektórych przesyłek na terenie Starogardu. Obecnie staramy się jak najszybciej dostarczyć wszystkie paczki, a nowe zlecenia realizujemy na bieżąco – zapewnia. 
 
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe