Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Spotkanie z Jarosławem Sellinem

Spotkanie z Jarosławem Sellinem
Klub Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim organizuje spotkanie z Jarosławem Sellinem. Odbędzie się ono 13 czerwca o godzinie 17.00 w Starogardzkim Centrum Kultury.

Jarosław Sellin jest polskim dziennikarzem i politykiem, poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji w latach 1998 – 1999. Sellin pełnił także funkcję rzecznika prasowego rządu Jerzego Buzka w latach 1999 – 2005. W latach 2005 – 2007 był członkiem KRRiT. Od 2005 jest sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
– Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Spotkajmy się 13 czerwca o godzinie 17.00 w Starogardzkim Centrum Kultury – zapraszają organizatorzy. 

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 17.06.2018, 16:38
Po co ten pan przyjeżdża? Po tym jak załatwiono obwodnicę pytam: z czym do ludu?
i can dirrect you
i can dirrect you 14.06.2018, 17:20

Właśnie dostałem pożyczkę od firmy internetowej .. email me at gohsiewkim12@gmail.com
...
... 14.06.2018, 08:59
Herr Flick z "Allo, Allo".
.
. 14.06.2018, 22:08
Czyli komediant.
aaa
aaa 14.06.2018, 08:26
Po co ten baran tu przyjeżdza?
czekam na kabaret marionetek
czekam na kabaret marionetek 13.06.2018, 20:23
Warto temu pisiorowi przekazać propozycje dla marionetki udającej "prezydenta". Niech doda do swojego występu jeszcze dwa pytania o uznanie kurdupla za wizjonera i namiestnika oraz toruńskiego nienasyconego kasą typa na bożka.
Merkiel
Merkiel 14.06.2018, 07:04
Pozdrowienia dla Pustki Obywatelskiej.jakis program gospodarczy dla Polski? Nie ma nic ? Czyli pu......a
niepis
niepis 14.06.2018, 22:00
Program gospodarczy pisiorów to wypasanie pazernego Rydzyka milionami z środków publicznych oraz miliony na ochronę kurdupla-uzurpatora przed suwerenem. Dalej tylko pic i nic
spier.. pis dziady
spier.. pis dziady 14.06.2018, 15:46
Pisiory mają jakiś program gospodarczy?!. Ich kurduplowaty bożek do niedawna nie miał nawet konta bankowego , a może i nadal nie ma. Kur***l zrobił "premierem" marionetkę historyka, który udaje ekonomistę. Marionetka nie zna ani historii bo w ostatnich dniach tylko sie kompromituje ani nie na ekonomii. Jego poprzedniczka kolekcjonerka broszek też zna sie tylko na broszkach i ciuchach o dwa numery dla niej za małych. Dwa lata temu tez błysnęła logika i ekonomią ogłaszając publicznie "tanie' mieszkania dla biednych po 1000 z,ł miesiecznie za 50 m2, czyli 20,00 zł za 1m2. Rzeczywiście to mieszkania dla niebogatych.
ha,ha...
ha,ha... 14.06.2018, 08:57
"Ciemny lud" już wstał.
Starogardzianin
Starogardzianin 14.06.2018, 09:38
Bojówki KOD-u do boju .Ulica i zagranica i obrażanie innych ,tylko na to Was stać?
P(isior)iS(atrapa)
P(isior)iS(atrapa) 15.06.2018, 18:06
Pisiorów nie sposób obrazić. Pisiory sami siebie obrażają wygłaszając totalne głupoty i powtarzając brednie o nieomylności i wszechwiedzy ich debilnego namiestnika.
nigdyns
nigdyns 14.06.2018, 21:35
Oho Nasze ruszyli do komentowania.
od...pis
od...pis 13.06.2018, 20:16
Przylezą pisiory i ... będzie mokra podłoga od lania wody, szczelne okna od kitu i zadymienie od kadzidła.
ja
ja 13.06.2018, 19:38
Następny kłamczuszek ????????????
kolega
kolega 13.06.2018, 15:42
Kucharczyk trzymaj się lepiej Jana bo Tomaszek leci na dno i Cię pociągnie. ☺
2019
2019 13.06.2018, 15:42
Taczka+
Lina555
Lina555 13.06.2018, 14:43
Rząd Buzka to lata 1997 - 2001, od 2001 do 2005 rządził Miller, a potem 2 lata PiS-u, które niczego Polaków nie nauczyły!!!Panie Redaktorze, jak widać historia najnowsza skrywa przed Panem wiele tajemnic.
Lina555
Lina555 13.06.2018, 14:45
Pisząc Miller mam na myśli SLD, bo przed PiS-em rządził M. Belka.

Pozostałe