Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Czekają nas wielkie sportowe emocje. W turnieju zagra blisko 600 zawodników z Polski i z zagranicy

  • 8.06.2018, 18:40
Czekają nas wielkie sportowe emocje. W turnieju zagra blisko 600 zawodników z Polski i z zagranicy
W dniach od 9 do 10 czerwca na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny rozegrane zostaną eliminacje do turnieju głównego Deyna Cup Junior 2018 dla drużyn roczników 2008 i 2009. Organizatorzy przewidują, że w turnieju weźmie udział blisko 600 osób z Polski i z zagranicy. - Zapraszamy wszystkich do kibicowania – mówią pomysłodawcy imprezy.

Mali piłkarze rozegrają wiele pojedynków podczas dwóch dni eliminacji. Drużyny, które zdobędą najwięcej punktów, zagrają w turnieju głównym Deyna Cup. 
– W turnieju głównym wezmą udział drużyny m.in. z Czech, Litwy, Białorusi, Portugalii, Hiszpanii, Polski, czy Anglii – mówi Marcin Kaszubowski, jeden z organizatorów turnieju piłkarskiego. – To już 6. edycja turnieju, a z roku na rok przybywa coraz więcej osób zainteresowanych. Bardzo się z tego cieszymy. Zapraszamy szkoły, mieszkańców i wszystkie osoby lubiące piłkę nożną do kibicowania i wspierania z trybun małych piłkarzy. Oprócz turnieju, na terenie Stadionu Miejskiego odbędzie się kiermasz rzeczy sportowych. Będzie możliwość sprzedaży rzeczy niepotrzebnych, nabycia czegoś nowego i pokazania swojego sprzętu sportowego. Kiermasz jest inicjatywą rodziców - dodaje prezes Beniaminka.  
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe