Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Destylarnia Sobieski S.A poszukuje pracowników

  • 5.06.2018, 13:26 (aktualizacja 05.06.2018 13:34)
  • redakcja
Destylarnia Sobieski S.A poszukuje pracowników

Destylarnia Sobieski S.A. - producent wódek i napojów alkoholowych, należący do grupy Marie Brizard Wine & Spirits Polska, do swojego Zakładu
w Starogardzie Gdańskim
poszukuje osób na stanowisko:



OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja

 

Wymagania:

uprawnienia kierowcy operatora wózka jezdniowego (widłowego)

wykształcenie minimum zawodowe

gotowość do pracy w systemie zmianowym

doświadczenie w obsłudze wózka - mile widziane

 

 

Zakres obowiązków:

kierowanie wózkiem jezdniowym w zakresie rozładunku i załadunku towaru

 

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.destylarnia@mbws.com

 

lub

składać osobiście w siedzibie Spółki

Starogard Gdański, ul. Skarszewska 1

 

wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lolo
lolo 10.06.2018, 16:45
ha ha ha
tutam
tutam 8.06.2018, 23:40
"gotowość do pracy w systemie zmianowym" - w nocy też? Ciekawe czy są dodatki za pracę w nocy czy w niedziele...
tutam
tutam 8.06.2018, 23:38
"możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku" - taki frazes w ofercie pracy na wózku widłowym świadczy o tym, że firma nie traktuje kandydatów poważnie. Krawaciarz, który przygotowywał to ogłoszenie, po prostu zerżnął szablon z jakiejś innej oferty przygotowanej dla pracownika umysłowego.
Aleź oni są źałośńi
Aleź oni są źałośńi 8.06.2018, 10:18
Czy oni naprawdę myślą źe robią komuś łaskę źe wezmą do pracy do tego kołchozu za najniszą krajową czasy się zmieniły a oni nadal myślą ze ten poźal się Boźe super zakład to wymaźone miejsce pracy niech wezmą tych Buców z biur na taśmy z kadrową na czele to moźe docenią starych pracowników chociaź wątpię w to
Tamro
Tamro 8.06.2018, 08:04
Hej do kadr destylarni More Money ludzie pisza more money !!!!
Pati
Pati 8.06.2018, 08:18
I co myślisz że dadzą ludziom podwyżki ? W kadrach i księgowości dostaną premię za wykazane oszczędności w firmie a jak wiadomo najłatwiej oszczędza się na ludziach. Niedlugo to ***taśmy w toalecie nie uświadczysz. Żenada!
Jar
Jar 7.06.2018, 23:19
Jakież musi być ogromne zainteresowanie pracą w tym zakładzie skoro pracodawca ogłasza się w lokalnej gazecie. Już pewnie z PUP-u nikt nie chce przyjść pracować. Szanująca się firma nie ma problemów ze znalezieniem i utrzymaniem w swoich szeregach dobrych pracowników. Ale zdaje się kadrowa i kierownictwo tego zakładu o tym nie wiedzą..
MOP
MOP 6.06.2018, 22:02
Taaa. Szukają.. Zamiast dobrego pracownika zatrzymać podwyżka (ale nie normy produkcyjnej) i dac większą pensję niz najniższą krajową 2100 butto to wolą zatrudnić Ukraińców i uczyć ich przez miesiąc albo 2 dając im przy tym prawie 2 razy takie wynagrodzenie. Ryba psuje się od głowy. Ludzie pracujący tam 30-35 lat zarabiają nieznacznie więcej niż najniższą. Ci co mają jaja i odrobinę szacunku dla siebie już się zwolnili i pracują gdzie indziej za lepsze pieniądze. Pozdrawiam tych leniwych co nie mają jaj i dalej tam wegetują-jesteście opoką tego zakładu.
Były pracownik
Były pracownik 7.06.2018, 06:14
Oni nie są leniwi. Oni nie chcą odejść od wodopoju. Tam dzień zaczyna się od śniadania w płynie więc ci, którzy pracują po 30 lat musieliby najpierw przejść odwyk, bo ciężko samemu odciąć się od źródełka.
piekielna
piekielna 8.06.2018, 12:00
Skoro jesteś byłym pracownikiem to wiesz, że są alkomaty na terenie zakładu. I albo tam nie pracowałes wcale, albo wyleciałeś za picie. Takim myśleniem pracownicy polpharmy chodzą non stop naćpani,
xxx
xxx 7.06.2018, 23:26
W pracy pić nie wolno!!! Mają alkomaty i badają trzeźwość losowo w wybranym momencie. Wielu już straciło tak prace w tym zakładzie. Ale ogół społeczeństwa myśli- ''destylarnia - to tam gdzie w pracy tylko piją wódkę''. czasy się zmieniły.
Rumi
Rumi 7.06.2018, 09:16
W punkt. W końcu to destylarnia.
byly pracownik
byly pracownik 6.06.2018, 20:08
Szukajcie az znajdziecie...
Pozdrowienia ze Szwecji!
Deutsch
Deutsch 10.06.2018, 13:55
Popieram!!! Pozdrawiam z Niemiec!
[]
[] 6.06.2018, 11:40
Nie ma szacunku dla pracowników takich co chcą jeszcze w tym kraju pracować i się sami zwalniają.Młodym się do pracy iść nie chce a jak przyjdą to nie przykładają się w ogóle do obowiązków spóźniają się notorycznie, pyskują i mają gdzieś prace na zmiany.Kolejna sprawa rozpuszczenie patologii dając im 500 plus z naszych podatników pieniędzy a teraz tworzenie ośrodków pomocy rodzinie w Starogardzie z dawnej szkoły na Kościuszki zgadnijcie z kogo to pieniędzy?
?!!!
?!!! 7.06.2018, 10:08
Nie ładuj wszystkich do jednego worka z tym 500+,ja ***m 30 lat mimo że dostaję 500+,pracuję w innej firmie co też mają starych pracowników w d....
lelek
lelek 6.06.2018, 00:47
Poszukują, bo się zwalniają za takie psiury. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że takie firmy jak polfa czy sobieski będą oderować publicznie prace.
Zazwyczaj pracowali tam wykształceni technicznie ludzie dobrze znajacy sie na fachu, albo wkrecalo sie znajomych.
Co do polfy to mój kolega dam pracuję na tabletkarni i bardzo narzeka, a zarobki poniżej 2000 netto.
jjk
jjk 6.06.2018, 08:41
Polfa to już dawno zrobiła się patologia.... tną koszta na maksa....
Dawny pracownik
Dawny pracownik 5.06.2018, 16:41
Niech lepiej płacą i niech nie zwalniają na potęgę :)
gość
gość 5.06.2018, 23:04
racja

Pozostałe