Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

KP Starogard zagra z reprezentacją Polski

  • 25.05.2018, 10:14
  • UM Starogard Gd.
KP Starogard zagra z reprezentacją Polski
Piłkarze z KP Starogard zostali wyróżnieni. Zagrają dziś towarzyski mecz z reprezentacją Polski. W ten sposób III-ligowa drużyna z Kociewia uczci 10-lecie klubu.

Nie Bałtyk Gdynia ani nie GKS Przodkowo zagra towarzyski mecz z reprezentacją Polski. Spośród trzech trzecioligowych klubów Pomorza Adam Nawałka wybrał właśnie drużynę ze Starogardu. Piłkarze KP Starogard rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Polski w piątek, 25 maja o godz. 17.00. W ten sposób uczczą 10-lecie swojego klubu. Sparing będzie zamknięty dla publiczności oraz dziennikarzy.

Starogardzianie wyruszą do Cetniewa jutro w godzinach rannych. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – to dla nich wielki zaszczyt. Rzadko bowiem się zdarza, aby klub mógł świętować 10-lecie swojej działalności w taki sposób. Mecz z polską reprezentacją jest dla nich ogromnym wyróżnieniem, a zarazem wyzwaniem, zwłaszcza że kadra narodowa stawi się w silnym składzie. Nie będzie jedynie Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka, którym trener dał krótki urlop.

Piłkarze polskiej reprezentacji przebywają w regeneracyjnym hotelu „Bryza” w Juracie już od poniedziałku. Swój pobyt kończą 26 maja. To ich ostatni etap przygotowań do finałów mistrzostw świata w Rosji. 5 czerwca Adam Nawałka ogłosi skład kadry. Dwa tygodnie później czeka ich pierwszy mecz MŚ z Senegalem.

UM Starogard Gd.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dex
dex 27.05.2018, 00:50
Jeszcze 3 lata temu z dumą chodziłem na każdy mecz wiedząc, że w KP grają prawdziwi Starogardzianie - wychowankowie. Od czasu gry w 3 lidze dawny skład rozpadł się bardzo drastycznie.

Jeśli dla was nie ma problemu to dla mnie możecie mieć nawet 11 zawodników czarnoskórych i awansować sobie do ekstraklasy.
Ja osobiście takiego klubu nie będę wspierał.
klęski nie było !!!
klęski nie było !!! 25.05.2018, 20:31
Piątek stał jednak pod znakiem pracy. Rano odbył się turniej siatkonogi, w którym triumfowali obrońcy – Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Jan Bednarek i Maciej Rybus. Wieczorem przyszedł czas na pierwszy, i póki co ostatni, mecz towarzyski. O godzinie 18:00 rozpoczął się sparing z trzecioligowym KP Starogard Gdański, który obchodzi dziesięciolecie istnienia. – To najważniejsza jednostka treningowa podczas tego zgrupowania – mówił rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Zespół Adama Nawałki rywala potraktował poważnie. Biało-czerwoni wygrali to spotkanie 6:0! Hat-trickiem popisał się napastnik Anderlechtu Bruksela, Łukasz Teodorczyk, który strzelał gole na 3:0, 5:0 i 6:0. Po jednej bramce zdobyli Grzegorz Krychowiak (na 1:0) i Arkadiusz Milik (na 2:0, z karnego). Gol na 4:0 został strzelony przez jednego z zawodników KP Starogard Gdański.
.
. 26.05.2018, 17:10
Mój Boże , jeśli z taką słabą drużyną jaką jest reprezentacja przegrali sześć do zera to co to za poziom gry w ogóle? Podwórko?
Kibic STG
Kibic STG 25.05.2018, 12:53
Szanujmy i wspierajmy klub w naszym mieście !!! Jestem kibicem i cieszę się że w końcu mamy klub który odnosi sukcesy !!! co do zawodników ze Starogardu trzeba poczekać na naszych wychowanków, i mam nadzieję że już niedługo zaczną wspierać drużynę seniorską ! Bądźmy też świadomi że nigdy nie będziemy mieli drużyny zbudowanej tylko z wychowanków KP bo tu zaczyna się profesjonalna piłka która opiera się na transferach zawodników !!!
lo
lo 25.05.2018, 19:24
Ty, weź ,jak chcesz mieć z tego biznes to se za swoje załóż drużynę.
Kibic
Kibic 25.05.2018, 12:26
A co ze szkoleniem młodzieży w tym klubie, duża kasa z miasta a ilu gra wychowanków w 3 lidze? Bez komentarza, może klub na to odpowie. Pozatem ile jest drużyn w 1 ligach wojewódzkich? Gdzie drużyna rezerw gdzie mogliby grać zawodnicy, które kończą wiek juniora a tak idą na wiochy, itp. itd. Może władze w końcu otworzą oczy na ten klub?!
Ja stg
Ja stg 25.05.2018, 12:19
Gdzie będą grać?
Tomasz
Tomasz 25.05.2018, 10:42
Składanka Ludzi grających dla pieniędzy!!! To nie KP Starogard to KP Najemnicy!!! Ten mecz z Kadra powinni grać Ludzie którzy 10 lat temu przyczynili się do tego że ten klub powstał i grali dla Siebie a nie dla Kasy.!!!
mar
mar 25.05.2018, 12:01
i dziś dalej graliby przy pustych trybunach najwyżej w V lidze
marcinello83
marcinello83 25.05.2018, 10:40
A Wierzyca Pelplin jest ze Śląska ?

Pozostałe