×
Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan
Zdunek KMJ Nissan

UWAGA. Podejrzenie występowania zanieczyszczenia wody bakteriami z grupy coli. Wójt apeluje o gotowanie jej przed spożyciem

  • 25.05.2018, 10:04 (aktualizacja 28.05.2018 13:12)
  • redakcja
UWAGA. Podejrzenie występowania zanieczyszczenia wody bakteriami z grupy coli. Wójt apeluje o gotowanie jej przed spożyciem
Lotem błyskawicy rozeszła się informacja o możliwym zanieczyszczeniu wody bakteriami z gr. coli., m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Informację najpierw podał do wiadomości wójt gm. Skórcz, który wraz z wójtem gm. Morzeszczyn osobiście informowali o zaprzestaniu korzystania z wody do celów spożywczych.

Informacja o tym zdarzeniu pojawiła się w środowy wieczór. Mieszkańcy masowo przesyłali sobie wiadomość przez fejsbuka. Co było powodem przedostania się do stacji uzdatniania wody bakterii okrężnicy? Nie wiadomo. Pewne jest, że pojawienie się jej w wodociągach, a co za tym idzie w wodzie pitnej może budzić niepokój. Wójt gm. Skórcz Sławomir Czechowski i wójt gm. Morzeszczyn Piotr Laniecki, powiadomili służby, w tym starogardzki sanepid, który zakazał korzystania z wody do celów spożywczych.  Od kilku dni na bieżąco monitorują jakość wody.

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

 

Stacja uzdatniania wody w Skórczu chloruje wodę w celu wyeliminowania bakterii. W gm. Morzeszczyn była zagrożona  tylko miejscowość Kierwałd, która ma dostarczaną wodę z gm. Skórcz. Jak dodaje wójt nie ma obaw o zdrowie. Obecnie czekają na ostateczne wyniki, ponieważ liczba E. Coli stale malała i być może woda jest już czysta, jednak żeby mieć pewność należy poczekać do wyników z sanepidu. Na razie prosi by, do przygotowywania jedzenia, korzystać z wody butelkowanej lub własnych studni. Do innych celów, takich jak mycie, pranie, można korzystać z wody z kranu. 

 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nieutralny
Nieutralny 28.05.2018, 22:34
Czechowski co tu gadać zachowuje sie jak minister i zarabia też jak minister.
Moze za długo zalega na stołku ?
Wyborca.
Wyborca. 28.05.2018, 22:29
Brawo mieszkańcy bo toczy sie dyskusja a to już jest coś.
Zbliżają się w wybory i mamy trochę czasu, aby zastanowić sie kogo byśmy oczekiwali na stanowisku wójta i kto powinien być radnym.Wielu z nas nie ma czasu śledzić życia gminy na codzień i nie ma pojęcia kto wykonuje roboty a kto wystawia faktury i ze to prawda że Klin załatwił pracę synowej będąc przew. Rady Gminy. Dlaczego nie reagują na takie sytuacje radni tylko przyklaskują i to dla "świętego spokoju "? Warto zastanowić się dlaczego wójt pozbył sie swoich zastepczyn ? Czy to było w porządku zatrudnić p.BASIĘ na stanowisku zastepcy a potem ja ot tak zwolnił .A pani Krysia o której też tu wspominacie też była niedobra ?Jednym słowem nie powinno byc przyzwolenia na takie sytuacje .


Neutralna mieszkanka
Neutralna mieszkanka 28.05.2018, 18:21
Ludzie, nie spinajcie się.. Robicie z igły widły.. Był komunikat o podejrzeniu występowania bakterii, a nie o zatruwaniu ludzi.. Ponadto, w komunikacie była zawarta informacja dotycząca tego jak zachować środki ostrożności. Do tego warto by było uwzględnić tzw. "czynniki niezależne", bo prawda jest taka, że na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. A wójt z pewności robi wszystko, co może aby ludzie wiedzieli o sytuacji i podejmuje też odpowiednie kroki mające zapobiec rozpowszechnianiu tych bakterii, aby woda była zdatna do spożycia.
Do tego oczekujecie osób z wyższym wykształceniem i "magicznymi literkami przed nazwiskiem", a prawda jest taka, że w gminie takich osób jest mało, a do tego jeszcze mniej chętnych (jeśli w ogóle są) do tego, by objąć takie stanowisko.. Lepsza perspektywa jest w większym mieście z takim wykształceniem niż w małym Skórczu.. Poza tym, kto by chciał za przeproszeniem, użerać się z ludźmi, którzy oceniają kogoś zero jedynkowo - albo dobrze, albo źle.. I nie ma niczego pomiędzy, a tak naprawdę wójt przez te lata wiele dla nas zrobił, czego w żadnym wypadku nie można mu zrzucić.. A większość ludzi komentujących widzi tylko tę sytuacje, za którą oczerniacie wójta.. Poza tym, uważam, że wójtem powinna być osoba, która zna gminę, ludzi, wie jakie są wymagania i oczekiwania społeczności, a także ma jakieś wizje, idee i potrafi realizować plany. A nie jakiś magister czy inżynier po studiach z wiedzą czysto teoretyczną, z niedostatkami praktyki i obycia z ludźmi itp... (Choć jeśli się taki osobnik znajdzie, to cofam moje słowa, choć jest to mało prawdopodobne).

Tymczasem, bądźcie dla siebie mili i okazujcie sobie trochę więcej szacunku, bo to, że jesteście tu anonimowi nie upoważnia Was do rzucania we wszystkich mięsem.. Lepiej idźcie cieszyć się piękną pogodą. Pozdrowienia


tolo
tolo 28.05.2018, 22:11
Jesteś kolejną osobą która ma problem z czytaniem bowiem były trzy komunikaty a ty głosisz iż było podejrzenie niestety nie, było stwierdzone występowanie a to zasadnicza różnica. Jak już wcześniej pisałem o pierwszym komunikacie- podejrzewa się, z czego to wynikało komuś w gardle utkwiła bakteria, na pewno nie one musiały być stwierdzone jakimś badaniem a ludzi oszukano twierdząc że się podejrzewa,pozdrawiam
Rolnik
Rolnik 28.05.2018, 19:47
Kpisz sobie podpisując się jako neutralna mieszkanka bo opowiadasz sie jednoznacznie po stronie wojta . Kosi co miesiąc ponad 10 tysiecy i nie wolno od niego nic wymagać ?
No i super a wojt niech dalej lody kręci.
Odczuwam ,ze oczeniasz ludzi z gminy Skórcz jakoby nie było wykształconych i na poziomie.
Nie siedź dłużej na słońcu bo jak widać za mocno głowę ci wyświetliło.
N.M.
N.M. 28.05.2018, 20:40
Panie Rolniku.. Trochę kultury.. I na przyszłość proszę czytać ze zrozumieniem, a nie robić to pobieżnie, wybiórczo wybierać informacje, które "chce się widzieć" i przeinaczać sens czyjejś wypowiedzi.. Napisane jest wyraźnie, że jest mało takich ludzi, a nie że ich całkowicie nie ma, bo jak już jest wspomniane, gro osób z wyższym wykształceniem po otrzymaniu dyplomu szuka pracy w większych miastach, gdzie opcji jest więcej i pieniądze też z reguły są wyższe. Jednak jest zaznaczone, że jak już te osoby zostają w takich małych miejscowościach to raczej z moich obserwacji wynika, że mając odpowiednie kompetencje i wykształcenie zajmują się własnym biznesem. Proszę mi nie zarzucać oczerniania ludzi stąd pochodzących, ponieważ nie twierdzę, że ludzi "na poziomie" jak to Pan ujął tu nie ma. :) Uważam, że znajdą się tu osoby ambitne i z werwą, gdyż jako że tu mieszkam, to znam takich ludzi.
Moja wypowiedź nie jest też jednoznacznym poparciem dla wójta, a obiektywną oceną sytuacji. Proszę mi nie wpajać jakie mam poglądy rozpatrując wszystko 0-1 i nie szufladkować wszystkich, że albo się jest za wójtem, albo nie .Zaskoczę Pana, gdyż nie wszystko jest tak czarno-białe jak się Panu wydaje i można być neutralnym.. ;-)

Pozdrowienia!
PS. Od kiedy słońce wyświetla głowę..?
Rolnik
Rolnik 28.05.2018, 08:40
Ten uklad musi odejść.Widzicie jak poczyna dobie wójt.
Sa wybory jest szansa na nowe.Idealnych sytuacji nie ma ,ale nasza gmina zasługuje na lepsze.
tolo
tolo 27.05.2018, 22:36
jest problem jeśli z jednego komputera korzysta kilka osób to tylko jedna może wyrazić opinię ograniczają nas
tolo
tolo 27.05.2018, 22:26
ludzie każdy nowy kandydat może tylko obiecać a obecny wójt jest oceniany za to co zrobił przez osiem lat zwłaszcza tego co obiecał a widać że niewiele zrobił natomiast on wysuwa jako sukces to co zrobił za 10500 zł miesięcznie w ramach jego obowiązków otwórzcie oczy on nic nie robi ponadto za co bierze pieniądze z jego wykształceniem to maksymalnie 2000 zł na łapę, co może dla naszej gminy zrobić ktoś wykształcony z waszych wpisów wynika im głupszy tym lepszy jeszcze raz otwórzcie oczy dla naszego wspólnego dobra korupcja i kolesiostwo precz my mamy swoją godność i zasługujemy na normalnego wójta
Pan
Pan 28.05.2018, 11:39
Tolo to dawaj na wójta napewno masz lepsze wykszatalcenie niż obecny wójt i mniej byś chciał zarabiac haha
Gość
Gość 28.05.2018, 12:01
I tak prezes Kaczynski ograniczył zarobki wójtów i burmistrzów chyba już od lipca i słusznie.Pazerność niektórych wójtów zwłaszcza tych małych gmin jest ohydna, mają wiecej niz np.prezydenci duzych miast. DOGADAJĄ SIĘ Z RADNYMI I MOŻE JAKIŚ ETACIK W URZĘDZIE dla rodziny i w wymiana wzajemnych korzyści.
Trzeba dbać o demokracje a nie pobłażać kumoterstwu .
Obywatel 1
Obywatel 1 27.05.2018, 11:00
Dane ze strony Stowarzyszenia Głos Kociewia opublikowane jako inforrmacja publiczna.Cyt:
Nagrody wypłacone pracownikom Urzędu Gminy w Skórczu
w latach 2015-2017

W okresie:

– od 01.01.2015 r. do 31.12.2015 r. wypłacono nagrody w kwocie – 26 600,00 zł

– od 01.01.2016 r. do 31.12.2016 r. wypłacono nagrody w kwocie – 27 420,00 zł

– od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r. wypłacono nagrody w kwocie – 42 903,00 zł

Razem – 96 923,00 zł

Wynagrodzenie brutto za miesiąc grudzień 2017 r., oraz wykształcenie pracowników pełniących funkcję publiczną:

1. Sławomir Czechowski – Wójt Gminy Skórcz slawomir_czechowski_wojt_gminy_skorcz
Szkoła Zasadnicza Nr.2 w Starogardzie Gdańskim
zawód – tokarz
Wynagrodzenie brutto za m-ce grudzień 2017 r.
10 540,00 zł.

2. Krystyna Noga – Sekretarz Gminy
Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie na Wydziale Rolniczym z tytułem inżyniera rolnika
Wynagrodzenie brutto za m-ce grudzień 2017 r.
7 476,00 zł.

3. Krystyna Trun – Skarbnik Gminy
Pomorska Wyższa Szkoła Polityki Społecznej i Gospodarczej w Starogardzie Gdańskim – politologia, specjalność polityka socjalno-samorządowa z tytulem licencjata
Wynagrodzenie brutto za m-ce grudzień 2017 r.
7 476,00 zł.



Zwykly mieszkaniec
Zwykly mieszkaniec 27.05.2018, 11:17
Czy wiadomo ile nagrody dostała synowa przewodniczacego rady ,dla której jak tu piszecie wójt stworzył secjalnie etat ?
tolo
tolo 27.05.2018, 22:28
to jest tajne na polecenie wójta zmienił regulamin i utajnił
Heniek
Heniek 28.05.2018, 09:35
To jest prywata dwóch kolesiów wojta i szefa rady.
O tym trzeba mówić bo inaczej będą rozgrywać ,ze jacy to oni niezastapieni.
gość2
gość2 27.05.2018, 10:49
tolo masz rację mogli nas truć od miesięcy
Strażak
Strażak 27.05.2018, 10:28
Po co te ubolewania ,jasne jest przydałby sie dobry kandydat na wojta i przewodniczącego rady. MAMY CHYBA ODPOWIEDNICH LUDZI NA WAŻNE STANOWISKA W GMINIE ?Bo trzeba byc do potęgi "szkodnikiem",zeby pobierać kolesiostwo ,etaty dla swoich i brak profesjonalizmu.
tolo
tolo 27.05.2018, 09:37
Karina i właśnie to co robisz nie różni się od działań wójta publicznie fałszujecie fakty idziecie w zaparte.Były trzy ogłoszenia-komunikaty co dzień inny i nawet nie przeczytałaś było podejrzenie ,było stwierdzono występowanie i był brak występowania.Wszystko jest ok. ale jak ogłosili podejrzenie bakterii to moim zdaniem oszukali nas wszystkich bo niema czegoś takiego tylko przy jakiś rutynowych badaniach wody kontrolnych comiesięcznych lub innych (po wejściu do uni europejskiej chyba już nie ma comiesięcznych badań i to niezapowiedzianych już tak nie dbają o nasze zdrowie nie wiem do końca). Ale ostatecznie też mogło być podejrzenie ale wtedy obsługa lub jakieś zawinione zdarzenie o którym wiedzieli miało miejsce i nawet w tej sytuacji nas oszukali.Jeśli wyszło przy rutynowych badaniach to ile czasu nas truli zanim to zbadali pozdrawiam wszystkich już mamy czystą wodę ciekawe do kiedy.Tak na marginesie może by poprosić wójta aby po tych zdarzeniach opublikował wyniki i częściej badał wodę skoro taki problem ostatnio często się pojawia i skoro w kierwałdzie już od miesiąca mieli skażoną wodę z naszej hydroforni to dlaczego wspaniały wójt nie zbadał wody tylko nas truł chyba w takiej sytuacji miał obowiązek.
Karina
Karina 26.05.2018, 23:53
Po pierwsze było napisane że jest podejrzenie zatrucia wody a nie zatrucie ludzie cieszcie się że wszystkich poinformowali i że to sprawdzają co jakiś czas!! Jak by nie sprawdzali to wtedy już wgl wszyscy by wyzywali. A ci co tak Krzycza to co nowi kandydaci na wójta czy co? No tak zbliżają się wybory i trzeba zniechęcić jak najwięcej ludzi i pisać takie rzeczy pewnie jesteście tymi magistram inżynierami wykształceni bóg wie po jakich szkołach chcecie go oczernic żeby ludzie na was głosowali! nikt nie mówi że jest najlepszy może i są lepsi od niego ale przynajmniej pokazal że zwykły szary człowiek też może dążyć do czegoś innego a nie tylko na roli siedziec chciał spróbować i mu się udaje czemu nikt inny przez te lata nic nie mówi czemu ludziom to nie przeszkadzało szybciej teraz co okazja bo woda miała mieć bakterie to odrazu się odezwali wielcy ludzie żeby swoimi jadaczkami nadawać na ludzi bo komuś się noga powinela a wy wszyscy żyjecie bez błędów wszystko załatwiacie od ręki jak coś chcecie i nigdy bez winy jesteście żal mi was ludzie
tolo
tolo 26.05.2018, 22:18
Nadrzędnym celem jest zdrowie ludzi to dlaczego nie zmodernizował hydroforni w barłożnie jak obiecał ,kolejny raz truje ludzi i tym bardziej że twierdzisz iż na koncie gminy są miliony lepiej zalać kolejne fragmenty dróg niech ludzie widzą i głosują bo mają kilka metrów drogi a jak wygra to już obiecał kolejne metry tak jak heńko pisał to mieszkańcy powinni ustalać co robić i w jaki sposób z kilkuletnim planem jawnie bez kolesiostwa a wójt powinien naprawić najpierw te tandetne wyborcze asfalty bo za rok nie będzie co naprawiać.Jeśli widać że nowe jest zniszczone i nie jest naprawiane to chyba ktoś wziął w łapę albo nie chce narażać wykonawcy bo to koleś a nasze wspólne pieniążki to sprawa drugorzędna nie wspomnę o braku dofinansowań a gmina zatrudniła pełnoetatowego pracownika do pozyskiwania też po znajomości a rozbudowa wodociągów to dopiero przekręty chyba znacie temat jeśli nie to warto się zapoznać(urzędnicy w wykopach)polecam
Mieszkaniec!
Mieszkaniec! 26.05.2018, 20:55
Oczywiście ,ze są lepsi kandydaci na Wójta w naszej gminie niż nasz „tokarz” wystarczy spojrzeć na nasze sąsiednie gminy Osiek,lubichowo,smetowo,Bobowo...itd. Mgr.inz itd a gminy tona w długach od dekad-idź jeden z drugim mądrala i dowiedz się co było w gminie jak obecny Wojt wygrał wybory,a co jest teraz...?! Wielkie smetowo co ma milionowe podatki z PKP,netto itd a siedzi po uszy utopione. Z tego co wiem to jeśli obecny Wojt nie wygra wyborów to nowy przejmie gminę z milionem nadwyżki wiec nic tylk się bić to taki stołek!proponuje ościennym wójtom którzy nie maja już szans na wójtowania w swoich gminach o kandydaturę w naszej zamiast naszego tokarza bez wykształcenia i zobaczymy co będzie z tej gminy na koniec ich kadencji! „Oby nie to co u nich” na moje obecny zastal gminę szutrową a zostawi asfaltowa i dzięki mu za to!????
Gość
Gość 27.05.2018, 17:00
Co ty pieprzysz ?
Nacpałeś się ?
Ktoś
Ktoś 27.05.2018, 10:14
Hej, mieszkancu nie znasz prawdy o Skorczu bo głupoty piszesz o tej nadwyzce itd. Wg ciebie wg powiedzenia im gorzej tym lepiej ? Widoczne tobie taka sytuacja odpowiada a moze pan wojt tobie też etacik stworzyl ? Z jakiej racji oceniasz inne gminy jak nie znasz faktów ? Mnie guzik obchodzą inne gminy ja oceniam tu i teraz moją gminę i całe to " kolesiostwo".
Chlapiesz jęziorem na prawo i lewo tylko po co ?
heńko
heńko 26.05.2018, 17:23
tysiące niezałatwionych spraw a utrzymuje się poprzez kupowanie głosów zalewanie asfaltów pod sam dom gdy inni nie mogą dojechać do domu,na pole itd.Powinno być jak u innych jawnie mieszkańcy z sołtysem powinni decydować które drogi najpierw i w jaki sposób z kilkuletnim planem czyli demokratycznie !! ale wtedy okazało by się że wójt nic innego nie zrobił i do tego by nie było poróżnionych i skłóconych mieszkańców a to daje wójtowi duże poparcie,szanse na wygraną nie liczy się dobro wspólnoty gminnej a interesy wójta kolesiów i wybranych chociaż zdarza się że i coś zrobi dla ogółu ale tylko na marginesie jednak miejmy nadzieję że wybierzemy lepiej następni nas nie oszukają jak do tej pory.
Rysiu
Rysiu 26.05.2018, 20:56
Chyba dojazd dobremu jest ważniejszy niż traktorem na pole????
Młody
Młody 26.05.2018, 09:39
Idą duże zmiany w Skórczu.
Czas na porządnego wójta .
Obecny niech zajmie sie rolnictwem a jego druh przewodniczący idzie leczyć sie i odpoczywać bo ma rentę.
Wiedza ,kreatywność ,przejrzystość w działaniu i młodość.
Gosc ...
Gosc ... 25.05.2018, 23:27
Gratulacje dla osoby, która pisała ten tekst. Najpierw wypadałoby się dowiedzieć jak ma Wójt Gminy Skórcz na imię haha.
Odnośnie komentarzy: Wójt nie ma zastępcy, a po trzecie co On ma wspólnego z zanieczyszczeniem wodociągów?
Współczuje Waszemu Wójtowi, że musi dbać o dobro takich "Obywateli" ...
Mariolka
Mariolka 26.05.2018, 00:16
Masz coś z głową bo bronisz fatalnych układów i miernego wójta.
Wprost
Wprost 26.05.2018, 00:11
Wystarczy ,ze ma nadzór z racji zajmowanego stanowiska głąbie .
Poznaj prawo i wtedy dyskutuj.
Gdyby wójt szanował ludzi to miałby nadal swoich zastępców.
Może warto by napisać jak wykiwał p.Basie i Krysie ?
Beznadziejny wójt.


Kanil
Kanil 26.05.2018, 20:59
Wydaje mi się ,ze wójt z oszczędności i dobrej organizacji nie potrzebuje zastępcy!
Krys
Krys 27.05.2018, 17:07
Źle ci sie wydaje bo wojt najpier wykiwał Basie co to ją na zastępcę ściągnął z Osiecznej a później Krysie.
Krysia bardzo kumata i trzy razy przeskoczyła jako zastępca raczkujacego wójta.
Krysia nasza kochana to faworytka przewodniczacego rady gminy to plus w tej ukladance.
Wyborca
Wyborca 27.05.2018, 20:08
Na dzień dzisiejszy zastępcą Wójta jest ten z Wierblandowa ( podinspektor bez matury ) więc co wy pieprzycie że nie ma zastępcy?
gosć 2
gosć 2 25.05.2018, 22:28
Dzisiejszy komunikat mówi że jest stwierdzone występowanie bakterii coli a nie jest już podejrzenie.Jak woda ma być czysta gdy ci ***e z obsługi najpierw robią w ściekach a następnie idą w tych samych ubraniach do hydroforni i łażą po domach i sklepach narażają wszystkich i to na polecenie cudownego nieroba wójta.Wójt jest nietykalny nawet ścieki z GOPS-u podłączył do burzówki a nie do kanalizy dopiero jak kilka razy zalało to oszukał radę gminy i mieszkańców podał że wykonał inwestycję za kilkadziesiąt tysięcy poprzez wybudowanie dodatkowego odwodnienia szkoły w pączewie a faktycznie po kilku zalaniach podłączył GOPS do kanalizy to nic nowego takich przykładów są dziesiątki radni nie reagują a nikt się nie odważy powiadomić organy.
Gość
Gość 26.05.2018, 00:04
Przewodniczacy mu wtóruje i moim zdaniem jest nieobiekywny bo jak ogólnie wiadomo wójt przyjmując na etat jego synową ma układ bez dwóch zadań.
Poukladali się chlopaki z wzajemną korzyścią.
Obywatel1
Obywatel1 25.05.2018, 20:59
Ręką rękę myje każdy inny będzie taki sam jak wszyscy albo może być gorzej
Płaczcie za placzkiem:)
Płaczcie za placzkiem:) 26.05.2018, 21:00
Chyba nie pamiętacie już tego co był przed nim????
Gość
Gość 25.05.2018, 21:23
Obywatelu nie wolno tracić wiary w ludzi i błędem jest sugerować ,ze wszyscy kantują
i są zwykłymi manipulantami.
Skórcz to porządna gmina i znajdą sie uczciwi kandydaci na wojta i przewodniczącego.
Wyborca
Wyborca 25.05.2018, 18:44
Skórcz to pazerność i prywata.
Przegonić wójta i kumpla przewodniczącego.
Wstyd,ze takie towarzystwo rządzi i sie panoszy w naszej gminie.

Rolnik
Rolnik 25.05.2018, 20:13
Popieram .Pogonić ich.
Obywatel
Obywatel 25.05.2018, 15:42
Wojt Czechowski pobiera ponad 10 tysiecy zlotych miesiecznie wynagrodzenia a nie potrafi zadbać o podstawowe sprawy dla mieszkańców czyli dobrej jakości wodę.
Skandal , potrzebny nam nowy odpowiedzialny i kumaty włodarz a nie pazerny na kasę tokarz.
Ona
Ona 27.05.2018, 00:17
Nie pobiera 10 a 6 tys chyba plotek słuchasz haha
Prawda
Prawda 27.05.2018, 17:11
No i co pobiera dokładnie 10.540 zł miesięcznie wg.dokumentów z Urzedu.
Po co ty rozsiewasz ploty i fałszywą propagandę ?
Wstydź sie.
Gość
Gość 27.05.2018, 10:17
Jest oficjalne opublikowana informacja publiczna o zarobkach włodarzy gmin na stronie Głos Kociewia to sprawdź.
Marcin
Marcin 26.05.2018, 21:03
Podobno jest kandydat który na koniec miesiąca przestaje paść krowy we Francji po uprzednim pobycie w koku i jeszcze jakas dyrektorka która niepotrafila upilnować dzieci na korytarzu-być może to są lepsi kandydaci. Jestem zdania,ze każdemu trzeba dać szanse skoro ten jest zły...

Pozostałe