Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jan Kilian kandydatem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Starogardu?

  • 23.05.2018, 15:57 (aktualizacja 23.05.2018 16:03)
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jan Kilian kandydatem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Starogardu?
Dziś Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości ogłosił kolejne nazwiska kandydatów na prezydentów miast na Pomorzu. Wśród osób widnieje nazwisko Posła na Sejm RP Jana Kiliana.

Wiadomo więc już oficjalnie, że Kilian ubiegać się będzie o fotel prezydenta miasta w najbliższych wyborach.


Więcej przeczytacie więcej o tej sprawie.

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (129)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 2.06.2018, 17:54
Prawda taka Rychu i Zbychu dwa największe szkodniki szczekają i niech szczekają. Ciekawe kto z nimi będzie chciał współpracować?
stg
stg 1.06.2018, 22:18
hmmm, nie żebym była jakaś taka, ale w tym wieku walczyć o koryto? matko kochana!
???
??? 1.06.2018, 17:47
Dlaczego są usuwane kometarze dotyczace radnego Walczaka ?
Obywatel
Obywatel 1.06.2018, 19:09
Dlaczego usuwane sa komentarze dotyczące wójta i przewodniczącego Skorcza ?
Xyz
Xyz 28.05.2018, 12:29
Czy chodzi o prezesa MK ?
rodzic
rodzic 27.05.2018, 22:15
Na mieście gadają że Prezes jednego klubu sportowego startuje z PiS do Rady Miasta? Jeśli to prawda to brak słów.
Kociewiak
Kociewiak 27.05.2018, 18:21
Po jego wygranej tylko czekac na ulice im kaczynskiego...
Obserwator
Obserwator 27.05.2018, 15:53
Oczywiście obiecanki na poczet kampanii wyborczej .Posła Kiliana nie raz widziałem w naszej Galerii i to jeszcze w Niedziele a tu macie link do filmiku gdzie krytykuje galerie : https://www.youtube.com/watch?v=yIv6dD1EaxA
Następnie co mówi o niepełnosprawnych a co robi z nimi PIS w tym Pan Kilian https://www.youtube.com/watch?v=BBKviLeWoCI.
Najbardziej Mnie rozwaliło hasło wyborcze P Kiliana "PRACA NIE OBIETNICE " pytanie brzmi . Gdzie obwodnica ?
OBIECANKI CACANKI
Starogardzianin
Starogardzianin 27.05.2018, 13:18
Zadała marszałkowi Kuchcińskiemu kłopotliwe pytanie. Później spisał ją policjant , takie otrzymał polecenie. Tak działa PIS =SB. Kilian ?. Ty się pakuj i uciekaj z Starogardu.
Drugie piętro
Drugie piętro 27.05.2018, 13:48
To jest przerażające.
Jednak inne formacje maja też swoich szkodników i to jest wg.mnie na pierwszym miejscu Chyła i jego kolega z platformy Gabriel.Koalicja powiatowa do zamiany.
mk
mk 27.05.2018, 11:38
pis postępuje tak samo jak pzpr chcą rządzić wszędzie i wszystkimi a to nie jest demokracja ale co się dziwić jak 80 procent członków pisu to byli członkowie i sympatycy pzpr. przez prawie 45 lat mamili ludzi i teraz jest to samo. historia zatoczyła koło.
AG
AG 27.05.2018, 09:12
Wytyczne idą z Moskwy na Nowogrodzką. A stamtąd do poszczególnych oddziałów w regionie.Cel to destrukcja państwa. Jak się to komuś podoba to niech głosuje na tego tu.
Ja jestem przeciw.
kk
kk 27.05.2018, 09:28
Ty chyba miałeś nieudany zabieg.... domyślcie się czego.
AP
AP 26.05.2018, 18:06
Bardzo porządny facet.Jestem za.
Wolny STAROGARD od pis-u
Wolny STAROGARD od pis-u 26.05.2018, 08:45
Wydaje mi się, że Kilianek wydymał naszych lokalnych Pisiorów . Byłem pewien że jak pozbawili Walczaka stołka w radzie miasta to On wystartuje .Potem namaszczenie dostała Nixonka , a tu nagle wyskakuje Kilianek.Musi być tam nie zaciekawie ponieważ nawet najwiekszy starogardzki trol internetowy WP nic nie pisze na swoim profilu fb o kandydaturze Kilianka .
.
. 26.05.2018, 17:05
Liczy się wizerunek. Miły ,sympatyczny (zobacz zdjęcie), wzbudzający zaufanie.
Ale bez zająknięcia wykonujący polecenia centrali.Tylko Kilian.
nigdy ns
nigdy ns 26.05.2018, 09:10
A największym troll to nie przypadkiem łysy?
miszcz
miszcz 26.05.2018, 13:33
Ptaszki na mieście ćwierkają o tym, że podobno pewien "kaszub" startuje w wyborach i to z jakiego ugruuupowania, aż się nie chce wierzyć. Może to fake news?
kolega janka
kolega janka 25.05.2018, 19:36
Pan Kiljan powinien dla dobra własnego i Starogardu tuż o zakończeniu naboru zrezygnować . W przeciwnym razie może nie wytrzymać porażki a taka go czeka . Nie ma żadnych szans , nawet z Gajdą
.
. 25.05.2018, 19:32
Miał aptekę?....a zobaczcie jak traktują tych chorych i niepełnosprawnych w Sejmie.
Czy niepełnosprawni mieszkańcy Starogardu oddadzą głos na Kiliana?
Wątpię.
walka z systemem
walka z systemem 26.05.2018, 09:12
Za to wiadomo na kogo oddadzo głos grajki, muzyki i kościelne
Starogardzianin
Starogardzianin 25.05.2018, 16:59
Mam pytanie do pana Kiliana , czy ma pan w planie po ewentualnej wygranej ogrodzić Urząd Miasta barierkami tak jak macie ogrodzony Sejm ?.
u
u 25.05.2018, 19:29
Oczywiście. Tak jak pis nie liczy się z nikim i z niczym w Polsce tak jak go wybierzecie w Starogardzie to zniknie a robić będzie to co mu centrala powie a nie to jaka będzie wola mieszkańców.
scena polityczna
scena polityczna 26.05.2018, 09:15
Jeśli obecny prezydent spełnia tak wolę mieszkańców to się ja pytam gdzie są estakada, obwodnica i aquapark i zagospodarowane stado ogierów? To miał zrobić a nie ciągnąć pomysły Stachowicza.
u
u 26.05.2018, 11:13
mało jest remontów ?
olo
olo 26.05.2018, 13:28
Są realizowane przede wszystkim prezenty przygotowane finansowo i dokumentacyjnie przez poprzednika. Prowadzone w sposób nieudolny, Kościuszki udało się zrealizować w terminie jedynie dzięki sprzyjającej aurze, Rynek obsuwa i bajzel, Park obsuwa i bajzel, Kopernika zamknęli rozkopali istoi. Tak sprawna jest obecna władza
u
u 26.05.2018, 16:58
A tego to ja akurat nie wiem. Ale jest Stankowiak i za te remonty on odpowiada a nie jakiś poprzednik.
mieszkaniec
mieszkaniec 26.05.2018, 17:19
odpowiada za porażkę brak nadzoru i bajzel organizacyjny w mieście brak walki o budowę obwodnicy. brak 300 miejsc w przedszkolach mimo, że w zeszłym roku było wiadomo jakie będzie zapotrzebowanie afera z przekazaniem za darmo szkoły dla monu i przede wszystkim kolesiostwo przy obsadzaniu stanowisk w spółkach miejskich i dyrektorów szkół
scena polityczna
scena polityczna 26.05.2018, 13:25
No są ale (nie wierzę że muszę to napisać) z projektów po Stachowiczu. No za wyjątkiem tego zwanego parkiem nowe oblicze.
xxx
xxx 25.05.2018, 10:18
a ten kwiatuszek to zona corka czy ktos z rodziny? bo takich ***ow to nikt normalnie muslacy by nie wymyslil.teraz widac jak czlonkowie sekty pisowskiej maja zryte berety.
Kwiatuszek
Kwiatuszek 24.05.2018, 23:52
Ament.
Kwiatuszek
Kwiatuszek 24.05.2018, 23:44
Panie pośle Kilian - niech się Pan nie martwi tymi negatywnymi komentarzami na Pański temat - My prawdziwi Polacy widzimy co Pan dla nas zrobił oraz Pana partia. Platforma dużo krzyczy, a prawda jest taka, że aż ponad 40% Polaków głosuje na PIS, a głosuje, bo ma ku temu powody tj:
Obiecane 500+ dla rodzin , mieszkanie + dla młodych, obniżenie wieku emerytalnego, bardzo niskie bezrobocie, silna armia - ja po prostu czuję się teraz godnie i bezpiecznie w naszym pięknym kraju. Wielu młodych ludzi powoli zaczyna wracać do kraju, bo widzą, że zmieniło się bardzo życie na lepsze. Każdy prawdziwy Polak, któremu zależy na dobru Polski powinien głosować za partią PIS. !
BAJKI - a nie BAJKI+
BAJKI - a nie BAJKI+ 25.05.2018, 06:06
Jeśli będą mieszkania to nie + dla biednych ale ze sporym + czynszem. Tylko dla kogo?. Bogaci nie zapłacą za wynajem minimum 25 za m2 bo taniej kupią mieszkania lub wybudują sobie dom. Poczytajcie lub posłuchajcie nagrania z sesji Rady w maju 2017. Goście z BGK wyraźnie mówili o KOMERCYJNYM budowaniu "mieszkań ku przyszłości" a nie o budowaniu mieszkań socjalnych. Goście mówili, radni tradycyjnie drzemali nic nie rozumiejąc. Włodarze zadowoleni bo bajka o "dobrej zmianie" uśpiła słuchaczy. Czy ktoś zna Bank rozdający pieniądze i nie żądający ich oddania ze sporym naddatkiem w odsetkach?. Wychodzi na to że tylko propagandziści PiS i nasi włodarze znają taki Bank. Życzę słodkich snów i wiary w pisowskie "cuda". Ja w nie nie wierzę.
ryba
ryba 25.05.2018, 16:29
nie wszyscy radni drzemali. np klub platformy zglaszał mase watpliwosci w dyskusji nad programem. wystarczy posluchac sesji
Wyborca
Wyborca 25.05.2018, 18:28
Szkoda ze klub Platformy i SK w powiecie kpią z wyborców.
Jest dużo zastrzeżeń a oni udają ,ze tak ma być.
scena polityczna
scena polityczna 26.05.2018, 09:18
Obserwuję i odsłu***e sesje i rady miasta i rady powiatu i z przykrością stwierdzam , że radni po i sk w mieście a w powiecie to inna liga. Ci w mieście raczej dociekliwi i merytoryczni a od tych z powiatu daje się zauważyć lekką butę.
On
On 26.05.2018, 11:09
Człowieku....lekką butę ?
To jest dziadostwo na maxa.
scena polityczna
scena polityczna 26.05.2018, 13:26
Nie chciałem być za ostry.
Suweren
Suweren 26.05.2018, 14:16
Tym ludziom trzeba wsadzić "palec w oko", żeby zrozumieli ,ze wyborcy to nie gamonie i widzą co się dzieje.
Widzą to dziadostwo, manipulację i to hulaj dusza na gruncie publicznym.
Powiaty do likwidacji to może wtedy zniknie patologiczna pajęczyna.
Honorowe tytuły ,drogie limuzyny ,europejskie wynagrodzenia ,wyjazdy zagraniczne za publiczne pieniądze i wysokie nagrody dla wybranych "znajomkow" ,afery i kłamstwa ,krzywde dzieci z rodzin zastępczych ,za nieprawidłowości stwierdzone przez CBA , za które nikt z zarzadu nie ponosi odpowiedzialności.
Stop degradacji życia publicznego.
Chyła,Burczyk,Gabriele do innej roboty z dala od wladzy.
Stan wędkarz
Stan wędkarz 25.05.2018, 17:09
"Ryby" wygłosiły masę wątpliwości i zagłosowały bezkrytycznie?!. Co dalej?. Kolejna masa wątpliwości i pytań bez odpowiedzi a w efekcie wiara w bajkę kolekcjonerki broszek?. Ciekawy jestem czy zwycięży w radnych zdrowy rozsądek i rachunek ekonomiczny czy też tradycyjny populizm wbrew logice, rozsądkowi i rachunkowi ekonomicznemu. Poczekam i posłucham zapisu obrad.
killer
killer 25.05.2018, 09:18
Nasi włodarze kończyli jedną z najbardziej prestiżowych uczelni, no to się chyba znają.
chichot
chichot 26.05.2018, 09:18
Buahahahahahahah na czym?
gość
gość 25.05.2018, 00:13
Nie chciało mi się komentować, ale jak zobaczyłem silna armia to musiałem. Że co?! A co takiego się zmieniło w armii od ostatnich rządów, że nagle jest silna? Może jeszcze Kilian ma tutaj jakieś zasługi?!
chichot
chichot 25.05.2018, 09:20
Powstał WoT - world of tanks
Realista
Realista 24.05.2018, 23:30
Dla mnie Kaczyński to zły człowiek. Taki szatan.
Dla mnie ten PiS to samo zło.
A ludzie którzy z nimi trzymają to są źli ludzie.
PiS kojarzy mi się z samym złem. Z destrukcją Polski i beznadzieją.
...oraz obrzydliwie wysokimi pensjami ,wypłacanymi sobie z naszych wspólnych podatkowych pieniędzy.
Ja na PiS nie zagłosuję.
kiker
kiker 25.05.2018, 18:12
Słowo do słowa pasuje jak ulał do 8 lat rządów złodziei z peło. Jeszcze 4 lata im zabrakło do lewych prywatyzacji pozostałych zakładów... zadłużania kopalni i sprzedawania helmutom. Schetyna ostatnio palnął, że oni nigdy nie uciekali przed obywatelem... to się uśmiałem, nie uciekali bo mieli masę wałów do ustawienia łącznie z planowaną prywatyzacją lasów państwowych!!!! Może brakuje ci tych sławnych odpolitycznionych sądów i prokuratorów za peło, np. podczas afery amber gold mieliśmy tego dobitny przykład!!! Polityczna prokuratura.... mataczyła i opóźniała proces.....
anty kiker
anty kiker 26.05.2018, 09:20
Kiker ty to chyba za mocno "kopnąłeś" się w glace.
jk
jk 26.05.2018, 20:25
No ty z pewnością już tego doświadczyłeś... a co z tego co napisał jest nieprawdziwe.... he he
aaa