Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Koncert The Safety Pin

  • 16.05.2018, 10:05 (aktualizacja 16.05.2018 10:07)
Koncert The Safety Pin
Już w ten piątek, 18 maja o godzinie 19.00 w sali widowiskowej SCK na scenie wystąpi młody zespół The Safety Pin. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Od dwóch lat grupa, składająca się z: Wiesława Chrzanowskiego, Kacpra Czarnego, Jakuba Halbe, Kacpra Daleckiego i Kacpra Aranowskiego, zachwyca swoją grą. Są autorami  utworów: „Ręce Anioła”, „Czy warto” oraz „Niepotrzebny”, wprawili się też w odtwarzaniu piosenek innych wykonawców, a więc na ich koncercie z okazji rocznicy powstania zespółu nie spodziewamy się nudy. The Safety Pin zdobył pierwsze miejsce w konkursie muzycznym Skarb 2016 w Skórczu oraz w Otwartej Scenie 2017 w Owidzu. Trzecie i drugie miejsce zajęli w Nocy Bardów 2016 i 2017, które co roku odbywają się w Starogardzie Gdańskim. Wygląda więc na to, że z roku na rok stają się coraz lepsi, a my możemy być świadkami ich rozwoju. 
Gościnnie wystąpi równiesz Darius Group, zespół składający się z absolwentów Szkoły Muzycznej w Starogardzie Gdańskim. Swoim śpiewem zachwycać będzie Gosia Zielińska, a podkład muzyczny zapewnią jej czterej kompanii: Marcin Bryja, Dariusz Szymański, Krzysztof Kuprewicz oraz Piotr Wrzosek. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe