Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Strażacy wyciągnęli z Wierzycy zwłoki 33-letniego mężczyzny

  • 10.05.2018, 16:10 (aktualizacja 11.05.2018 10:28)
  • redakcja
Strażacy wyciągnęli z Wierzycy zwłoki 33-letniego mężczyzny Fot. Archiwum/ Kociewiak.pl
Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, strażacy w dniu dzisiejszym wyciągnęli z rzeki zwłoki 33-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło na odcinku rzeki w pobliżu dawnej stacji paliw Statoil.
Na miejscu zdarzenia procowali strażacy, policjanci i prokurator.


- Zgłoszenie do naszej jednostki wpłynęło około godziny 12 – potwierdza kpt. Karina Stankowska. - Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, którzy przeczesali brzeg rzeki. W międzyczasie na miejsce zadysponowano specjalistyczna grupę ratownictwa wodnego z Kościerzyny. Po kilkunastu minutach poszukiwań osoba zgłaszająca doprecyzowała zgłoszenie. Strażacy udali się we wskazana miejsce. Ciało znajdowało się w pobliżu kładki przy restauracji „Słoneczna”. Strażacy wyciągnęli mężczyznę na brzeg. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadziła policja pod nadzorem prokuratora – tłumaczy kpt. Karina Stankowska.

Aktualizacja (11 maja, 10:30):

W czwartek 10 maja strażacy wyłowili z Wierzycy ciało 33-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego.
- Do zdarzenia doszło w pobliżu mostu przy drodze krajowej nr 22. Zwłoki ujawniła przechodzącą w pobliżu osoba. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego przeprowadzili czynności, w wyniku których wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. W wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia pomocne mogą okazać wyniki sekcji zwłok - informuje asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim. 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka stg
mieszkanka stg 13.05.2018, 17:24
5 miesiecy pływał w rzece dziwne i nikt go nie widział parodia szkoda chłopaka...............wyrazy współczucia dla rodziny .bo dziewczyna ma juz innego fagasa.zerwała z nim w tym dniu co zaginął .
znajoma
znajoma 13.05.2018, 15:15
ciało
J
J 12.05.2018, 13:16
To był super człowiek, mogliśmy zawsze liczyć na niego, niestety dopiero po tragedii widać jak on potrzebował nas. Wybacz bracie
StgKociewiakStg
StgKociewiakStg 11.05.2018, 15:52
Mam nadzieję że Policja sprawdzi tych ukrywających się świadków i Pana analfabetę Robdar, może więcej mają do powiedzenia...myślę że redaktorzy serwisu takich wpisów nie zostawiają płazem
mera
mera 13.05.2018, 10:58
mam tez taka nadzieje bo ktos za tym stoi
On
On 11.05.2018, 15:13
To ile w końcu miał lat 33 czy 40?
Poirytowana
Poirytowana 11.05.2018, 15:12
Praca policji w tym wypadku to jest poprostu śmiech na sali. Wierzyca to nie Wisła rzeby nie można było dokładnie jej przeczesac. Olali sprawę i tyle. Niby szukali ale nie szukali taka prawda. Jak rodzina naciskala żeby szukali to dla świętego spokoju się pokrecili przy rzece aby tylko dać im spokój.
Ewelina
Ewelina 11.05.2018, 15:06
Ciekawe co w tym czasie jak on zaginął robiła policja, skoro od końca grudnia chłopak pływał tak blisko miejsca, gdzie odnaleziono jego dokumenty ????
Ddd
Ddd 11.05.2018, 08:40
To byl wspanialy facet gowno wiecie a piszecie to wielka tragedia dla rodzicow rodzenstwa i calej rodziny. Od 27 grudnia byl zaginiony i wczoraj odnaleziono go ale niestety nie żywego :-(
Xxx
Xxx 11.05.2018, 07:08
Weź Ty sie człowieku zastanów co piszesz . Doigrac to sie Ty możesz. A po drugie z kąt ta pewność ? Może ta sprawa Cie dotyczy ?
Robdar
Robdar 11.05.2018, 00:36
Mariurz ruz doigrał sie w konbu
Rr.
Rr. 16.05.2018, 20:29
Skad ta pewnosc u cb byla ze to on jak jeszcze nie bylo wiadomo???
Mala
Mala 14.05.2018, 22:55
Nie znasz nie komentuj bo naj gorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla. Chyba ze masz cos na symieniu albo kogos
Juzef
Juzef 14.05.2018, 16:49
Ty *** pedale
mera
mera 11.05.2018, 07:10
jestes beszczelny pewno palce maczales
Stg
Stg 10.05.2018, 22:15
Hallo ludzie dajcie jakies info kto to byl jak do tego doszlo
K. O
K. O 10.05.2018, 20:12
Spadł czy skaczyl ten pan
mera
mera 13.05.2018, 10:55
tobie na glowe cos skoczylo i spadlo
Rerrre
Rerrre 10.05.2018, 19:29
Byłam świadkiem tego zdarzenia
M
M 11.05.2018, 10:23
Bylas swiakiem czego dokladnie? Jak go znalezli ?
mera
mera 11.05.2018, 07:16
jak bylas swiadkiem tego zdarzenia to sie ujawnij a nie pisz anonimowo
R.
R. 11.05.2018, 08:16
Ale ja byłam świadkiem tylko, że tam samochody stały przy tej rzece.
R.
R. 16.05.2018, 20:27
Jakie samochody?
Marek
Marek 11.05.2018, 00:38
I kto to był
Me