Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

UWAGA! 23-latek zbiegł ze szpitala psychiatrycznego w Kocborowie. Trwają jego poszukiwania

  • 10.05.2018, 15:06 (aktualizacja 10.05.2018 15:13)
  • redakcja
UWAGA! 23-latek zbiegł ze szpitala psychiatrycznego w Kocborowie. Trwają jego poszukiwania
- 9 maja otrzymaliśmy zgłoszenie o ucieczce pacjenta jednego ze starogardzkich szpitali, który zgodnie z decyzją sądu przebywał w tej placówce na obserwacji – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - 23-letni mieszkaniec Elbląga oddalił się w nieznanym kierunku. Obecnie trwają poszukiwania tej osoby - dodaje asp. sztab. Marcin Kunka.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-02-22 lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997.

Rysopis mężczyzny: wzrost 185 cm, waga 82 kg, włosy ciemne krótkie, ubrany w białą bluzę z krótkim rękawem, ciemne krótkie spodnie oraz jasne buty. 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

halo
halo 13.05.2018, 21:42
Ten rysopis to jakiś żart?
czytelnik
czytelnik 11.05.2018, 22:58
Sami madralinscy, ale jakos do pracy w taakim miejscu i tym zawodzie mało chetnych... ciekawe jak jeden/a z drugim/ą miałby popracowac w takim klimacie kilka godzin co wtedy powiedzieliby po kilku godzinach dyzuru 30 psuchopatow i Ty jeden/a? Haha dobre co nie. Jak cie atakuja.nie wiesz czy spier... czy kogos ratowac. W ***ch sie przewraca ludziom, piszecie takie pierdoły...brak personelu i okrojony skład, brak monitoringu i ogolnie w *** ludzi, pacjenci i personel nic warty, wazne ze NFZ kase daje, kogo to wina personelu? Raczej nie...
:/
:/ 11.05.2018, 22:19
To ze uciekl nie jest wina pielegniarki czy oddzialowej , to wina osob zarzadzajacych tym szpitalem ze zaluja na ludzi i nie ma wystarczajacej liczby pracownikow aby takich ludzi upilnowac. Zreszta pacjenci czuja sie bezkarni , robia co chca i niczego ani nikogo sie nie boja bo maja papier, ktory wyglada na to- jest ich pozwoleniem na wszystko. Ludzie ktorzy potrzebuja faktycznie pomocy w tym szpitalu popadaja w jeszcze wieksza chorobe a podsadni to cwaniaki ,ktorzy powinni ***c w pracach spolecznych za darmo a nie udawac osoby chore bo to wlasnie przez takich brakuje personelu dla potrzebujacych...
XYZ
XYZ 11.05.2018, 11:19
Znam z rzeczywistosci wypuszczaja na przepustki chorego bez informacji dla rodziny niby na okreg szpitala ale tam moze każdy wejść i wyjść. I jak taka osoba niema skorzystać z ucieczki?
swój
swój 16.05.2018, 16:28
Zaufanie. Szpital to nie więzienie. Każdemu trzeba dać szansę na przepustce . A co ty zrobisz z wolną wolą?
qwe
qwe 11.05.2018, 09:23
*** świetny rysopis, każdy może się przecież się przebrać a poza tym dużo ludzi podobnych można spotkać w takim ubiorze.
Stg
Stg 10.05.2018, 22:21
Super rysopis ludzie stancie sie na ulicy i patrze na chlopaka w bialej koszulce i spodenkach oraz jasne buty szok co drugi chlopak tak ubrany oi jak dzwonimy hehe zal normalnie
Niedowiarek
Niedowiarek 10.05.2018, 22:00
Ciekawe jak zbiegł z oddziału podsądnego..? ???????????????? kamery, zamknięte drzwi na klucz i stały nadzór pielegniarzy i pielęgniarek..ciekawa sprawa
wojtek
wojtek 10.05.2018, 21:51
O jakim leczeniu piszecie? tam nie leczą tam uśmiercają
K
K 10.05.2018, 20:29
Nic dziwnego, ze uciekl. Nikt normalny tam nie chce zostać ????
Wojtek.
Wojtek. 10.05.2018, 21:12
Normalny to by się leczył a nie spi....
szag
szag 10.05.2018, 18:05
opis zarąbisty i psuje do większości wysokich dwudziestolatków
ochrona
ochrona 10.05.2018, 16:34
Nie pojmuję. Jak zbiegł? Kto go pilnował? A może nikt go nie pilnował to ma prawo iść gdzie chce Jeśli pilnowali go mundurowi to się popisali.Poszedł po fajki i piwo rano wróci.
SWÓJ
SWÓJ 16.05.2018, 16:32
TO JEST SZPITAT , NIE SYBERIA .
xxx
xxx 10.05.2018, 18:23
Kocborowo to nie wiezienie, alkoholicy często uciekają i nikt afery nie robi :P
czytelnik
czytelnik 10.05.2018, 15:54
Do Pok
Jezeli pacjent przebywa na obserwacji decyzją sądu to logiczne, ze istnieje jakies niebezpieczenstwo!!! Mądralo
.
. 11.05.2018, 08:21
Zakładając że PiS swoich przeciwników politycznych może umieszczać w takich zakładach to o jakim niebezpieczeństwie piszesz?
Stg
Stg 10.05.2018, 15:17
Gdzie zdjecie?Osoby niebezpieczne nie powinny mieć chronionego wizerunku!
pok
pok 10.05.2018, 15:35
a gdzie jest podane, że to niebezpieczna osoba panikarzu jeden, strach ci oczy i myślenie przysłania
Stg
Stg 10.05.2018, 19:08
Skoro był na obserwacji to raczej z jakiegoś powodu-alkoholików na obserwacje nie biorą.
doc
doc 10.05.2018, 18:33
ty geniusz , sam wpis obserwant to już o czymś świadczy

Pozostałe