Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Sukces zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu

  • 7.05.2018, 08:45 (aktualizacja 10.05.2018 12:32)
  • redakcja
Sukces zaczyna się tam, gdzie kończy się strefa komfortu
Wojciech Milewski jest najmłodszym radnym Rady Miasta Starogard Gdański. Mimo swojego młodego wieku jest doktorantem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni i ekspertem Fundacji PSC. Jest miłośnikiem „dwóch kółek”, a w wolnych chwilach łapie za aparat i podróżuje. Jaki jest, co lubi i o czym marzy Wojciech Milewski? Przeczytacie o tym w udzielonym nam wywiadzie.

-W swojej pracy najbardziej cenię...
- Nieustający rozwój. Prowadzenie zajęć na uczelni wyższej to nie tylko szereg wyzwań, ale przede wszystkim szansa na ciągłe poszerzanie horyzontów.


- W mojej miejscowości najbardziej podoba mi się...
- Park Miejski – chociaż niekoniecznie w obecnym stanie. Jest miejscem, gdzie można złapać oddech i oddać się refleksji…

-Moi przyjaciele są...
- Jak pełna przygód książka, która nigdy się nie kończy.

- Życia nie wyobrażam sobie bez...
- Muzyki i marzeń.

- Każdy dzień rozpoczynam od...
- Kawy oraz przeglądu najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie.

- Pomoc innym jest dla mnie...
- Radością.

- Marzę o...
- Zobaczeniu kolosów z Wyspy Wielkanocnej.

- Najbardziej ciekawi mnie...
- Kto ma klucze do Pałacu Wiecherta…


 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefan
Stefan 12.05.2018, 21:44
To faktycznie "mondry" musi być skoro zamiast bezrobocia w Starogardzie, biedzie, całkowitego braku perspektyw dla młodych, notorycznie tych samych starogardzkich pracodawców, problemami z budową rynku i dróg w mieście, mocnym zakorkowaniu miasta - pan wojciech zajmuje się WYMYŚLONYM przez "eko-ekspertów" SMOGiem.

Zajmij sie chłopie naprawdę czymś ważnym w mieście..
Przem
Przem 12.05.2018, 18:32
Słuchalem tego pana na debacie o smogu. Ma leb na karku. Poza tym byl chyba jedynym radnym który sie pofatygowal
Doli
Doli 10.05.2018, 04:00
Panie Wojtku wybaczy Pan, ale po części również się zgadzam z niejakim "constructive criticism". Dlaczego Pan startował z PO ? Jakie są Pańskie projekty dotyczące Starogardu, za czym Pan głosuje, bo przez całą Pańską kadencję absolutnie nic o Panu nie słyszałem.
olo
olo 9.05.2018, 22:07
Wojtek co ty robisz z Brzydkim i Kotlewskim. Masz kolegów partyjnych szkoda gadać. Daj sobie spokój
bolo
bolo 18.05.2018, 19:24
bOlszewia znowu się odezwała
gość
gość 20.05.2018, 20:34
Ty bolo masz jakąś paranoje na punkcie bolszewików. Zgadzam się co ten młody człowiek robi z tymi dwoma?
pozytywnie nastawiony
pozytywnie nastawiony 10.05.2018, 08:13
On stanowi to nowsze oblicze PO. Nie jak ci wyżej.
winnie
winnie 9.05.2018, 14:29
Ale jaja, czerwony z platformy i to po psw na kościuszki. Droga do kariery w stg otwarta.... he he.
baczny obserwator
baczny obserwator 9.05.2018, 17:40
Po psw na kościuszki jest prezydent, coś pomyliłeś
chichot
chichot 10.05.2018, 08:14
Drugi od spraw społecznych też. I on poucza nauczycieli. hahaha
kk
kk 9.05.2018, 21:46
PWSPSiG Starogard Gdański, chyba jednak nie..... obecnie doktorant.
obserwatorlux
obserwatorlux 9.05.2018, 16:52
Ej ty yyyy łysy a kto bronił Edka w referendym no kto? Na pewno nie po i pis
constructive criticism
constructive criticism 9.05.2018, 00:39
Przez 4 lata nie słyszałem nic o nim.
W dzisiejszych czasach jeśli się czegoś o kimś nie wiem to wchodzi się na facebook'a i wie wszystko (szczególnie o młodych).
1. Sadzenie drzewek". Jakim trzeba być "mądrym" człowiekiem by wiedząc, że się idzie sadzić drzewka przyjść to robić w marynarce i eleganckich butach ? To już pokazuje, że pan radny nie ma zielonego pojęcia co to jest "praca".
2. pan który startował z ramienia najgorszej partii w Polsce czyli platformy.
3. W pana oświadczeniu majątkowym z 2017r zarobił pan 10200 zł - z naszych wspólnych, mieszkańców pieniędzy. Możę pochwali się pan radny jak ciężko na te pieniądze zapracował ?

Powinno być tak, że pieniądze otrzymuję radny za jakieś pomysły, inicjatywy dla miasta, a skoro pierwszy raz się o tym panu słyszy to już domyślam się co ten pan tam robi...

Może redakcjo pokażecie jakieś jego zasługi, działania w kierunku Starogardu ? Na co pan radny głosuje ?


baczny obserwator
baczny obserwator 9.05.2018, 12:39
U konkurencji zapanował popłoch skoro się nawet butów czepiają
loki
loki 9.05.2018, 09:07
Konstruktywny? Gdzie w twoich wypocinach jest coś konstruktywnego?
pol
pol 8.05.2018, 19:51
kampania wyborcza się zaczęła, nie widziałem chłopaka, nie słyszałem chłopaka na sesjach, a teraz zdjęcie z plakatu i hasło jestem fajny, trochę za mało
king
king 9.05.2018, 12:35
Zdjęcie prezydenta z m. in. z młodzieżą chyba z Gimnazjum 3 na tle m. in. budynku gimnazjum które to miało być przekazane WOT a teraz to już nawet nie wiadomo c ma z nim być. To nawet nie jest smaczne.
Maria
Maria 8.05.2018, 20:06
To rzadko bywasz na sesjach bo to jeden z aktywniejszych radnych
.
. 8.05.2018, 20:31
A co my mamy z tej jego aktywności?
Pytam się tylko.
kiler
kiler 9.05.2018, 09:05
A co masz wiecznie niezadowolony panie . z radnych milczących, którzy nie zabierają nigdy głosu?
karol
karol 8.05.2018, 04:27
nie słyszałem o żadnej spektakularnej akcji pana radnego, wręcz nie słyszałem o takim radnym przez 4 lata
Renia
Renia 24.05.2018, 20:37
to słabo się interesujesz własnym podwórkiem. Odpal sobie jedno z wielu nagrań z sesji rady miasta, to usłyszysz Karolku.
Tomek
Tomek 8.05.2018, 10:38
To dobrze, że nie słyszałeś. Bo o radnych mówi się dopiero jak maja sprawy sadowe, manipuluja w oświadczeniach majatkowych albo znęcają się nad żonami
To jest radny chyba widmo
To jest radny chyba widmo 8.05.2018, 09:41
Pochodzi z rodziny znanych betonowych komuchów to od urodzenia już jest znany i wszyscy powinni pisać o nim jako o dziecku sukcesu starogardzkiej pierestroiki
danke
danke 8.05.2018, 07:51
Bo głuchy waść być może jesteś?
.
. 7.05.2018, 23:15
Z tekstu wynika jasno , że jest totalnie zorientowany na siebie. Ani słowa o społecznej roli radnego.Zero zaangażowania w lokalne środowisko. Jedna jednosłowna uniwersalna odpowiedź : "radością", nie wzbudza mojego zaufania ani nawet szacunku.
Słusznie zadaje pytanie "pytający" prosząc o jakieś konkrety. Bo my szaraki ich nie widzimy.
To tylko chłopiec z plakatu. Ot co.
gosc
gosc 9.05.2018, 22:20
Wywiad jest o nim geniuszu, jakbys nie zauwazyl. To jak nie ma mowic o sobie????
kiler
kiler 10.05.2018, 09:25
Ty się gościu nie dziw panu . (kropeczce) z rozumieniem u niego kiepściutko. Za to marudzi jak stara baba.
don master
don master 8.05.2018, 09:10
Ty panie . jesteś zawsze na nie przy każdym temacie no chyba, że dotyczy rządzących to wtedy wszystko jest super. Od razu wiadomo z jakiego stowarzyszenia jesteś.
gość
gość 7.05.2018, 22:36
tylko młodzi
gość
gość 7.05.2018, 23:20
tylko mądrzy
pytający
pytający 7.05.2018, 20:29
Co radny zrobił przez 4 lata dla Starogardu, proszę o konkrety?
gość
gość 8.05.2018, 07:22
Yyyyy.... "Co zrobiłeś dla miasta..." - to debilne pytanie pojawia się tu i ówdzie od czasu obrony Edka Stachowicza w referendum. Ciekawe kto je wciąż powiela.
yyy jest taka
yyy jest taka 8.05.2018, 09:13
parkingowy?
drogowiec
drogowiec 10.05.2018, 09:45
Ul. Leśna nadchodzi.....................................
ja
ja 7.05.2018, 22:15
A ty , pytający , co zrobiłeś dla Starogardu przez ostatnie lata ???? Pewnie nic !!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 7.05.2018, 19:36
Dobry kandydat na prezydenta lub starostę.
Odnoszę wrazenie ,ze madry facet.
mar
mar 7.05.2018, 18:12
a ten pan mieszka czy bywa w starogardzie?
ja
ja 7.05.2018, 14:10
I tak trzymaj . Czas na młodych

Pozostałe