Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Wielkie sprzątanie Wdy. Lubisz czystość? Pragniesz zrobić coś dla swojego dobra? To akcja specjalnie dla Ciebie!

Wielkie sprzątanie Wdy. Lubisz czystość? Pragniesz zrobić coś dla swojego dobra? To akcja specjalnie dla Ciebie!
Kajaki.Hydrostacja.pl i Klub Spinningowo-Muchowy Kiełż zapraszają do aktywnego udziału w sprzątaniu rzeki Wdy. W tę spontaniczną akcję włączają się mieszkańcy Czarnej Wody i okolic, a także turyści spoza Czarnej Wody.

Do akcji włączają się kajakarze, wędkarze, morsy, sportowcy, turyści, miłośnicy ślicznej rzeki Wdy oraz pięknych lasów. 
- Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci od 12 roku życia z opiekunem, młodzież i dorosłych – zachęcają organizatorzy. - Sprzątanie będziemy prowadzić z kajaków i z brzegu. Zapewniamy darmowy transport osób i kajaków oraz kamizelek na start spływu, worki na śmieci, rękawiczki oraz ciepły poczęstunek przy ognisku na zakończenie akcji. Sprzątanie potrwa około 4 godzin – informują. 
Zbiórka uczestników nastąpi 14 kwietnia o godzinie 10.30 naprzeciw restauracji Ostoja w Czarnej Wodzie. Organizatorzy zaplanowali oczyszczenie odcinków Miedzno – Klonowice oraz Klonowice – baza kajaki.hydrostacja.pl w Czarnej Wodzie. Osoby chcące wziąć udział w akcji powinny poinformować Damiana Mrożka (tel. 606-904-005) SMS-em o przykładowej treści „Sekcja kajakowa, mam 5 osób” lub „Sekcja piesza, mam 2 osoby” 
 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe