Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Uwaga! Autobusy miejskie nie będą jeździć przez Rynek

Uwaga! Autobusy miejskie nie będą jeździć przez Rynek
Od wtorku 10 kwietnia w Starogardzie zmieni się trasa jazdy autobusów. Na czas prowadzonych robót budowlanych na ulicy Hallera i Chojnickiej nie będą kursować przez Rynek. Obowiązywać będzie objazd ulicami Kanałową, Tczewską, Sobieskiego i Kościuszki.

Autobusy miejskie, które do tej pory jeździły przez Rynek, od 10 kwietnia będą kursować ulicami: Kanałową, Tczewską, Sobieskiego i Kościuszki. Przystanek dla pasażerów wsiadających i wysiadających na Rynku od strony ul. Hallera tymczasowo ustawiony zostanie przy skrzyżowaniu ul. Kanałowej z ul. Podgórną.

Objazd potrwa do momentu zakończenia przebudowy Rynku i ulicy Chojnickiej. Zmiana organizacji ruchu  jest konieczna w celu  zwiększenia bezpieczeństwa prowadzonych robót wodno-kanalizacyjnych w obrębie rozpoczynającej się przebudowy ul. Hallera.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BB
BB 16.04.2018, 12:41
A co z ulica Kanalowa, przeciez byl zakaz dla autobusow ze wzgledu na slaby kanal.Jeszcze troche a Kanalowa zrowna sie z Wierzyca.
mk
mk 16.04.2018, 10:00
czy wprowadzając tą zmianę organizacji ruchu ktoś zdal sobie sprawę jakie niebezpieczeństwo stwarzają dwa mijające się autobusy na wąskiej i niedostosowanej do takiego ruchu ulicy Sobieskiego?
MM
MM 12.04.2018, 20:38
Najlepsze jest to ze przystanek z rynku zabrany a rozklad przeniesiony na ulice kanalowa oraz kolo starostwa. To co?? Autpbus w tym czasie sie teleportuje aby byc jednoczesnie na kanalowej oraz przy starostwie. W zegarku w reku gdy jechalem jedna z linii zajmuje ok 2 minut. I gdzis tu logika. Teraz to sie spodziewajcie zakorkowanego cemtrum miasta i mega opoznien na liniach komunikacji. Mowie szczegolnie o 16 i 19.
te
te 15.04.2018, 10:08
A koło starostwa zrobili przystanek? Bo z tego, co pisze kociewiak i z komunikatu na stronie MZK wynika tylko, że przystanek zamiast na Rynku, jest na Kanałowej.
leo
leo 10.04.2018, 20:36
Niedługo zacznie się remont uliczek wlotowych i wylotowych z rynku. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego przy tak dlugo zamkniętym rynku nie robi się odrazu ul Paderewskiego
mia
mia 10.04.2018, 21:17
Bo na Paderewskiego udało się pozyskać kasę w ramach rewitalizacji śródmieścia. A to inny projekt niż "Rynek od nowa" i dlatego nie robią tego za jednym zamachem
mar
mar 11.04.2018, 03:43
warto zauważyć, że na Rynek nie udało się pozyskać środków zewnętrznych i przeciwieństwie do innych miejscowości z województwa pomorskiego robimy przebudowę z własnych pieniędzy. No cóż bogaci żyją inaczej :)
PO
PO 11.04.2018, 14:38
To napisz za jakich rządów przepadł projekt na Rynek!!! Czy w Radzie nie rządziła PO? Rychu mądrala wielki na pewno to wie
pkw
pkw 11.04.2018, 08:32
Bogaci czy żyjący po trosze na kredyt?
123545887
123545887 10.04.2018, 16:48
Mam już 50 parę lat ale takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem wszystko rozkopane od pół roku a żadna uliczka nie skończona
.
. 10.04.2018, 17:16
Masz rację co ten PiS robi z krajem.
obywatel
obywatel 10.04.2018, 20:46
ALe w Starogardzie rządzi prezydent Janusz :) z kolegami :)
kiker
kiker 11.04.2018, 08:33
Jest janusz ale czy jest grażyna?
Zrozpaczona
Zrozpaczona 10.04.2018, 08:33
Co za debilizm ... wykończycie już wszystkich przedsiębiorców z rynku ! Latami ludzie prowadzili biznesy a teraz musza zamykać bo nie stać ich na dzierżawę albo pracowników ... rozpacz. Starogard to nie długa , monet cassino albo swietojanska z setkami tysięcy turystów rocznie ...
.
. 10.04.2018, 17:17
Ja tam wolę galerie.
1234
1234 10.04.2018, 16:45
Może ktoś dostał w łapę żeby wykończyć wszystko w rynku
mar
mar 10.04.2018, 09:13
i może o to chodzi
chemik na UMK
chemik na UMK 9.04.2018, 17:36
Rynek powinien być całkowicie zamknięty dla ruchu tak jak w innych miastach.
tt
tt 9.04.2018, 18:41
jak nasz prezydent wybuduje estakadę o której w kampanii wyborczej wspominał to rynek mógłby zostać zamknięty ale nie teraz ! Jagieły zakorkowana, Sobieskiego teraz będzie dramatem ! Więc jak tu dostać się na drugą stronę miasta bez możliwości przejazdu przez rynek ???
BOSS
BOSS 9.04.2018, 22:49
Jesteś z lepszej zmiany, że tak krytykujesz? Jeżdżę codziennie przez Starogard i w korkach nie stoję, myślenie nie boli...
tt
tt 10.04.2018, 15:17
pewnie za dużo myślisz o jeżdżeniu zamiast jeździć :) . Każdy kto musi przebijać się się przez to miasteczko ten wie jak jest naprawdę ! Więc myśl sobie nadal bo to naprawdę nie boli :)
ja do bossa
ja do bossa 10.04.2018, 11:46
Nie wiem, któredy jezdzisz, skoro omijasz rynek i nie stoisz w korkach (jagiełły, zblewska, mickiewicza, kosciuszki, sobieskiego, pomorksa)
kierowca
kierowca 10.04.2018, 08:33
Czyli nie jeździsz, bo gdybyś jeździł to byś wiedział, że Sobieskiego i Kościuszki są notorycznie zakorkowane.
ada
ada 9.04.2018, 15:48
i tak by moglo zostac

Pozostałe