Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Policjanci poszukują sprawców kradzieży

Policjanci poszukują sprawców kradzieży
Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży sklepowej. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość 2 podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją pod numerem telefonu 58 737 03 35. Możliwe jest również skontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego prowadzą czynności dochodzeniowo - śledcze w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego na kwotę ponad 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło na początku marca 2017 roku w jednym ze sklepów na terenie Starogardu Gdańskiego. Podejrzani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy  zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 737 03 35, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl lub osobiście.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

_redakcja

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zdziś
zdziś 30.03.2018, 23:02
czy ja dobrze czytam? "Do zdarzenia doszło na początku marca 2017 roku" .. no niektórzy to mają zapłon... obsługa sklepu dopiero zauważyła, że ma manko na stanie czy policjanci tak szybko zaczęli działać w sprawie (nagrody za wykrywalność wprowadzili czy co ? ) Brawo Wy !! .. śmiech.....

Pozostałe